Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Antioxidanten

Antioxidanten

(383 producten)
  • Alfa-liponzuur
  • Astaxanthine
  • Co-enzym Q10 (CoQ10)
  • Luteïne en zeaxanthine
  • Quercetine
  • Resveratrol
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules
    Uitverkocht

    Swanson

    Swanson NAC N-Acetyl Cysteïne 600 mg - 100 Capsules

    21 reviews
    Reguliere prijs €13.89
    Eenheid prijs€0.14 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness PQQ MGCPQQ® 20 mg Q10 50 mg - 60 Capsules Aliness PQQ MGCPQQ® 20 mg Q10 50 mg - 60 Capsules Aliness PQQ MGCPQQ® 20 mg Q10 50 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness PQQ MGCPQQ ® 20 mg Q10 50 mg - 60 Capsules

    30 reviews
    Reguliere prijs €23.09
    Eenheid prijs€0.38 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Sulforaphane from Broccoli 400 mcg - 60 Veggie Capsules Swanson Sulforaphane from Broccoli 400 mcg - 60 Veggie Capsules Swanson Sulforaphane from Broccoli 400 mcg - 60 Veggie Capsules Swanson Sulforaphane from Broccoli 400 mcg - 60 Veggie Capsules

    Swanson

    Swanson Sulforafaan uit broccoli 400 mcg - 60 plantaardige capsules

    14 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels

    Aliness

    Aliness Natuurlijke Astaxanthine 8 mg - 60 Zachte gels

    14 reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Resveratrol (Japanese Knotweed) 500 mg - 60 Capsules Medica Herbs Resveratrol (Japanese Knotweed) 500 mg - 60 Capsules Medica Herbs Resveratrol (Japanese Knotweed) 500 mg - 60 Capsules Medica Herbs Resveratrol (Japanese Knotweed) 500 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Resveratrol (Japanse duizendknoop) 500 mg - 60 Capsules

    15 reviews
    Reguliere prijs €4.59
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Ubichinon Q10 VEGE - 100 Capsules

    21 reviews
    Verkoopprijs €11.33 Reguliere prijs €12.59
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamine A + E druppels - 30 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€193.00 /l
    Details weergeven
  • Now Foods Chlorophyll Liquid - 473 ml Now Foods Chlorophyll Liquid - 473 ml Now Foods Chlorophyll Liquid - 473 ml

    Now Foods

    Now Foods chlorofylvloeistof - 473 ml

    8 reviews
    Reguliere prijs €20.69
    Eenheid prijs€43.74 /l
    Details weergeven
  • Medica Herbs Thistle Artichoke Dandelion 540 mg - 60 Capsules Medica Herbs Thistle Artichoke Dandelion 540 mg - 60 Capsules Medica Herbs Thistle Artichoke Dandelion 540 mg - 60 Capsules Medica Herbs Thistle Artichoke Dandelion 540 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Distel Artisjok Paardebloem 540 mg - 60 Capsules

    9 reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Lutein + Zeaxanthin - 80 Capsules Medica Herbs Lutein + Zeaxanthin - 80 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Luteïne + Zeaxanthine - 80 Capsules

    21 reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson CoQ10 200 mg - 90 Capsules

    Swanson

    Swanson CoQ10 200 mg - 100 Capsules

    9 reviews
    Reguliere prijs €26.09
    Eenheid prijs€0.29 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Full Spectrum Moringa Oleifera 400 mg - 60 Capsules Swanson Full Spectrum Moringa Oleifera 400 mg - 60 Capsules Swanson Full Spectrum Moringa Oleifera 400 mg - 60 Capsules Swanson Full Spectrum Moringa Oleifera 400 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Volledig Spectrum Moringa Oleifera 400 mg - 60 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €3.49
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Medverita Coenzyme Q10 Ubiquinone 100 mg - 120 Capsules Medverita Coenzyme Q10 Ubiquinone 100 mg - 120 Capsules Medverita Coenzyme Q10 Ubiquinone 100 mg - 120 Capsules
    Uitverkocht

    Medverita

    Medverita Co-enzym Q10 Ubiquinone 100 mg - 120 Capsules

    14 reviews
    Reguliere prijs €15.19
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness UbiquinoL natural coenzyme Q10 - 60 Veg Capsules Aliness UbiquinoL natural coenzyme Q10 - 60 Veg Capsules Aliness UbiquinoL natural coenzyme Q10 - 60 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness UbiquinoL natuurlijk co-enzym Q10 - 60 plantaardige capsules

    11 reviews
    Reguliere prijs €32.39
    Eenheid prijs€0.54 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Vitamin E-400 - 60 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitamine E-400 - 60 Zachte gels

    3 reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Selenium 200 mcg - 180 Veg Capsules Now Foods Selenium 200 mcg - 180 Veg Capsules Now Foods Selenium 200 mcg - 180 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Selenium 200 mcg - 180 plantaardige capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €13.89
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Alpha Lipoic Acid R-ALA - 60 Tablets Aliness Alpha Lipoic Acid R-ALA - 60 Tablets Aliness Alpha Lipoic Acid R-ALA - 60 Tablets

    Aliness

    Aliness Alpha Liponzuur R-ALA - 60 tabletten

    2 reviews
    Reguliere prijs €15.89
    Eenheid prijs€0.26 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Resveratrol Forte 500 mg - 40 capsules Medica Herbs Resveratrol Forte 500 mg - 40 capsules Medica Herbs Resveratrol Forte 500 mg - 40 capsules Medica Herbs Resveratrol Forte 500 mg - 40 capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Resveratrol Forte 500 mg - 40 capsules

    9 reviews
    Reguliere prijs €7.69
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness UbiquinoN natural coenzyme Q10  - 100 Veg Capsules Aliness UbiquinoN natural coenzyme Q10  - 100 Veg Capsules Aliness UbiquinoN natural coenzyme Q10  - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness UbiquinoN natuurlijk co-enzym Q10 - 100 plantaardige capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €14.99
    Eenheid prijs€0.15 per stuk
    Details weergeven
  • Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules Progress Labs Alpha Lipoic Acid (ALA) 600 mg - 120 Capsules
    10% korting

    Progress Labs

    Progress Labs Alpha Liponzuur (ALA) 600 mg - 120 Capsules

    11 reviews
    Verkoopprijs €23.44 Reguliere prijs €26.09
    Eenheid prijs€0.20 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods CoQ10 200 mg - 60 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods CoQ10 200 mg - 60 plantaardige capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €27.99
    Eenheid prijs€0.47 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Zinc Picolinate 22 mg - 100 Tablets Solgar Zinc Picolinate 22 mg - 100 Tablets Solgar Zinc Picolinate 22 mg - 100 Tablets Solgar Zinc Picolinate 22 mg - 100 Tablets

    Solgar

    Solgar Zinkpicolinaat 22 mg - 100 tabletten

    4 reviews
    Reguliere prijs €12.19
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson SelenoExcell Selenium 200 mcg - 60 Capsules Swanson SelenoExcell Selenium 200 mcg - 60 Capsules Swanson SelenoExcell Selenium 200 mcg - 60 Capsules Swanson SelenoExcell Selenium 200 mcg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson SelenoExcell Selenium 200 mcg - 60 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €4.19
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 16
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 16
  • Volgende

Antioxidanten: De verdediging van je lichaam tegen vrije radicalen en veroudering

Antioxidanten zijn krachtige chemische verbindingen die een cruciale rol spelen bij het neutraliseren van schadelijke vrije radicalen in ons lichaam. Wetenschappers hebben ontdekt dat we zonder voldoende antioxidanten, tot een derde van onze lichaamseiwitten kunnen verliezen tegen de tijd dat we 50 jaar oud zijn, samen met aanzienlijke schade aan ons DNA. Dit versnelt het verouderingsproces en verhoogt onze TiB vatbaarheid voor verschillende ziekten. Gelukkig heeft, onderzoek aangetoond dat antioxidanten de negatieve effecten van vrije radicalen effectief kunnen tegengaan, door niet alleen de vorming ervan te voorkomen, maar ook een deel van de schade die ze veroorzaken ongedaan te maken. Voldoende antioxidant niveaus in ons lichaam kunnen het immuunsysteem, verbeteren, de hersenfunctie, verbeteren en het verouderingsproces vertragen.

Antioxidanten begrijpen: De gezondheidsbeschermers van de natuur

Antioxidanten zijn een diverse groep verbindingen die onze cellen beschermen tegen oxidatieve stress. Dit is wat antioxidanten zo cruciaal maakt voor onze gezondheid:

  • Neutralisatie van vrije radicalen: Antioxidanten kunnen veilig samenwerken met vrije radicalen om de kettingreactie te stoppen voordat vitale moleculen beschadigd raken.
  • Cellulaire bescherming: Ze helpen cellulaire componenten zoals DNA, eiwitten, en celmembranen te beschermen tegen oxidatieve schade.
  • Anti-verouderingseigenschappen: Door oxidatieve stress te verminderen, kunnen antioxidanten het verouderingsproces op cellulair niveau vertragen.
  • Ziektepreventie: Regelmatige consumptie van antioxidanten wordt in verband gebracht met een lager risico op verschillende chronische ziekten, waaronder kanker en hartziekten.

Belangrijkste antioxidanten en hun voordelen

Een uitgebreid supplement dat rijk is aan antioxidanten moet een verscheidenheid aan natuurlijke ingrediënten bevatten. Hier zijn enkele van de belangrijkste antioxidanten waar je op moet letten:

1. Vitamines

  • Vitamine C: Een krachtige antioxidant die de immuunfunctie en de gezondheid van de huid ondersteunt.
  • Vitamine E: Beschermt de celmembranen en ondersteunt de gezondheid van het hart.
  • Vitamine A: Essentieel voor een gezond oog en immuunfunctie.

2. Co-enzym Q10 (CoQ10)

CoQ10 is een krachtige antioxidant die een cruciale rol speelt bij de energieproductie in cellen. Het is vooral belangrijk voor de gezondheid van het hart en er is aangetoond dat het potentiële voordelen heeft voor verschillende aandoeningen, waaronder migraine en de ziekte van Parkinson.

Voor degenen die geïnteresseerd zijn in CoQ10 supplementen, onze Coenzyme Q10 (CoQ10) collection biedt hoogwaardige opties om je antioxidantbehoeften te ondersteunen.

3. Bioflavonoïden

Deze plantaardige antioxidanten bevatten verbindingen zoals quercetine, rutine, en hesperidine. Ze werken synergetisch met vitamine C om de antioxiderende werking te versterken en extra voordelen voor de gezondheid te bieden.

4. Carotenoïden

  • Bètacaroteen: Een voorloper van vitamine A, belangrijk voor de gezondheid van de ogen en het immuunsysteem.
  • Lycopeen: In verband gebracht met prostaatgezondheid en cardiovasculaire voordelen.
  • Luteïne en zeaxanthine: Cruciaal voor de gezondheid van de ogen, met name bij het voorkomen van leeftijdsgebonden maculadegeneratie.

5. Mineralen

  • Zink: Ondersteunt de immuunfunctie en werkt als antioxidant.
  • Selenium: Een essentieel bestanddeel van verschillende antioxidantenzymen in het lichaam.

Wie zou antioxidantrijke supplementen moeten overwegen?

Hoewel iedereen baat kan hebben bij antioxidantrijke supplementen, zijn ze met name belangrijk voor:

  • Stadsbewoners: Mensen die in stedelijke gebieden wonen worden blootgesteld aan hogere niveaus van verontreinigende stoffen en gifstoffen in het milieu, die de productie van vrije radicalen in het lichaam verhogen.
  • Mensen met een hoog stressniveau: Chronische stress kan de reserves aan antioxidanten in het lichaam uitputten.
  • Rokers: Roken verhoogt de oxidatieve stress in het lichaam aanzienlijk.
  • Oudere volwassenen: Naarmate we ouder worden, vermindert de natuurlijke antioxidantproductie in ons lichaam.
  • Atleten: Intensieve lichamelijke activiteit kan de productie van vrije radicalen verhogen.
  • Mensen met een slecht dieet: Mensen die geen Enough fruit en groenten eten kunnen baat hebben bij antioxidantensupplementen.

Natuurlijke bronnen van antioxidanten

Hoewel supplementen heilzaam kunnen zijn, is het belangrijk om prioriteit te geven aan natuurlijke bronnen van antioxidanten in je voeding:

  • Bessen: Bosbessen, st RAW bessen, en bramen zijn rijk aan verschillende antioxidanten.
  • Donkere bladgroenten: Spinazie, boerenkool, en collard greens zijn uitstekende bronnen van antioxidanten.
  • Noten en zaden: Amandelen, walnoten, en zonnebloempitten bevatten vitamine E en andere antioxidanten.
  • Groene Thee: Rijk aan catechinen, krachtige antioxidanten met talloze gezondheidsvoordelen.
  • Pure Chocolade: Bevat flavonoïden en andere antioxidanten (kies soorten met een hoog cacaogehalte).
  • Kleurrijke groenten: Paprika's, zoete aardappelen, en tomaten zijn rijk aan verschillende antioxidanten.

Voor degenen die hun antioxidantinname willen verhogen door middel van hoogwaardige supplementen, onze Antioxidanten collectie biedt een scala aan producten om uw gezondheidsdoelen te ondersteunen.

Antioxidanten in uw levensstijl

Om de voordelen van antioxidanten te maximaliseren, overweeg de volgende tips:

  1. Eet een Regenboog: Eet een verscheidenheid aan kleurrijke groenten en fruit om ervoor te zorgen dat je een breed scala aan antioxidanten binnenkrijgt.
  2. Kies Biologisch: Indien mogelijk, kies voor biologische producten om de blootstelling aan pesticiden te minimaliseren en mogelijk het gehalte aan antioxidanten te verhogen.
  3. Neem verstandig supplementen: Als je antioxidantensupplementen overweegt, raadpleeg dan een arts om te bepalen wat de beste opties zijn voor jouw individuele behoeften.
  4. Blootstelling aan giftige stoffen minimaliseren: Verminder blootstelling aan giftige stoffen in het milieu door luchtzuiveraars te gebruiken, niet te roken, en het alcoholgebruik te beperken.
  5. Regelmatig bewegen: Matige lichaamsbeweging kan de natuurlijke antioxidantproductie van je lichaam verhogen.

Conclusie: Gebruik maken van de kracht van antioxidanten

Antioxidanten zijn essentiële onderdelen van een gezonde levensstijl, bieden bescherming tegen schade door vrije radicalen, ondersteunen de gezondheid van cellen, en vertragen mogelijk het verouderingsproces. Hoewel een uitgebalanceerd dieet rijk aan fruit en groenten de beste manier is om antioxidanten binnen te krijgen, kunnen, supplementen extra ondersteuning bieden, vooral voor mensen met een verhoogde behoefte als gevolg van leefstijlfactoren of blootstelling aan omgevingsfactoren.

Door het belang van antioxidanten te begrijpen en ze op te nemen in je dagelijkse routine, kun je een belangrijke stap zetten in de richting van het verbeteren van je algehele gezondheid, het stimuleren van je immuunsysteem, en het bevorderen van een lang leven. Of het nu door middel van voeding, supplementen, of een combinatie van beide is, het prioriteit geven aan antioxidanten is een investering in je welzijn op de lange termijn.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven