Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Sport
  3. Koolhydraten
  4. Energiegels

Energiegels

(39 producten)
  • Carbo
  • Energiegels
  • Isotone drankjes
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • SIS GO Isotonic Energy Variety Pack, Mix Flavour - 7 x 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy Variety Pack, gemengde smaken - 7 x 60 ml

    1 review
    Reguliere prijs €10.09
    Eenheid prijs€1.44 per stuk
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Fruitsalade - 60 ml x 10 stuks

    2 reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€1.28 per stuk
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Appel - 60 ml x 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€1.28 per stuk
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Citroen-Lime - 60 ml x 10 stuks

    1 review
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€1.28 per stuk
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml x 10 pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Sinaasappel - 60 ml x 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€1.28 per stuk
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml x 10 pieces
    Uitverkocht

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Tropisch Fruit - 60 ml x 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€1.28 per stuk
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Fruit Salad - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotone Energy, Fruitsalade - 60 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €1.49
    Eenheid prijs€49.67 /l
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml x 10 pieces
    Uitverkocht

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Roze Grapefruit - 60 ml x 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€1.28 per stuk
    Details weergeven
  • PowerBar PowerGel Shots Gums, Raspberry - 60 g
    Uitverkocht

    PowerBar

    PowerBar PowerGel Shots Gums, Framboos - 60 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€3.32 /100g
    Details weergeven
  • SiS GO Energy Gel with Electrolytes, Raspberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SiS GO Energy Gel met elektrolyten, Framboos - 60 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €1.89
    Eenheid prijs€31.50 /l
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Lemon-Lime - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotone Energy, Citroen-Lime - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €1.89
    Eenheid prijs€63.00 /l
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Apple - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotone Energy, Appel - 60 ml

    1 review
    Reguliere prijs €1.49
    Eenheid prijs€4.97 /100ml
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Pink Grapefruit - 60 ml
    Uitverkocht

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Roze Pompelmoes - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €1.59
    Eenheid prijs€53.00 /l
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Tropical Fruit - 60 ml
    Uitverkocht

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotone Energy, Tropisch Fruit - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €1.49
    Eenheid prijs€49.67 /l
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Orange - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotone Energy, Sinaasappel - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €1.49
    Eenheid prijs€49.67 /l
    Details weergeven
  • Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passion Fruit - 41 g
    Uitverkocht

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Fruit, Mango - Passievrucht - 41 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€0.49 /10g
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Pineapple - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotone Energy, Ananas - 10 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €13.59
    Eenheid prijs€1.36 per stuk
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 10 Pieces

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Zwarte bes - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €13.59
    Eenheid prijs€1.36 per stuk
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Blackcurrant - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotonic Energy, Zwarte bes - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €1.39
    Eenheid prijs€23.17 /l
    Details weergeven
  • SIS GO Isotonic Energy, Blueberry - 60 ml

    SIS (Science In Sport)

    SIS GO Isotone Energy, Bosbes - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €2.19
    Eenheid prijs€36.50 /l
    Details weergeven
  • Powerbar PowerGel Original, Vanilla - 41 g

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Vanille - 41 g

    No reviews
    Reguliere prijs €2.39
    Eenheid prijs€0.58 /10g
    Details weergeven
  • Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Tropical Fruits - 36 g

    Olimp

    Olimp Fire Start Energy Gel + BCAA Stick, Tropische vruchten - 36 g

    1 review
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€5.53 /100g
    Details weergeven
  • Powerbar PowerGel Original, Green Apple - 41 g
    Uitverkocht

    PowerBar

    Powerbar PowerGel Original, Groene appel - 41 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€0.49 /10g
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Energy Gels: Instant Power for Peak Athletic Performance

De Energy Gels van Medpak zijn het geheime wapen voor sporters die op zoek zijn naar een snelle en efficiënte energieboost. Deze compacte energiebronnen bieden een heerlijke en gemakkelijke manier om je uithoudingsvermogen op peil te houden tijdens intensieve fysieke activiteiten.

De kracht van Energy Gels

Onze Energy Gels bieden een krachtige combinatie van voordelen:

  • Snelle cafeïneboost voor onmiddellijke alertheid
  • Hoog koolhydraatgehalte voor langdurige energie
  • Snelle opname zonder dat er water nodig is
  • Verschillende smaken voor elke smaak
  • Handige verpakking voor gebruik onderweg

Wie zou Energy Gels moeten gebruiken?

Energy Gels zijn ideaal voor:

  • Duursporters (hardlopers, fietsers, triatleten)
  • Intervaltraining met hoge intensiteit (HIIT) enthousiastelingen
  • Atleten die deelnemen aan lange
  • Iedereen die een snelle energieboost nodig heeft tijdens lichamelijke inspanning

De wetenschap achter Energy Gels

Energy Gels zijn ontworpen voor snelle absorptie en efficiënte energielevering:

  • De gelvorm omzeilt uitgebreide spijsvertering
  • Snelle absorptie in het maagdarmkanaal
  • Hoog koolhydraatgehalte voor langdurige afgifte van energie
  • Cafeïne verbetert de concentratie en vermindert de waargenomen inspanning

Diverse Energy Gel opties

Bij Medpak, bieden we een verscheidenheid aan Energy Gels om aan uw specifieke behoeften te voldoen:

  • Cafeïneverrijkte gels voor extra stimulatie
  • Met vitaminen en mineralen verrijkte formules voor uitgebreide ondersteuning
  • Met elektrolyten verrijkte gels voor optimale hydratatie
  • Met taurine verrijkte opties voor betere prestaties

De juiste Energy Gel kiezen

Selecteer uw ideale Energy Gel op basis van:

  • Voorkeur voor smaak
  • Cafeïnegehalte
  • Koolhydraatprofiel (glucose, maltodextrine)
  • Extra voedingsstoffen (vitaminen, mineralen, elektrolyten)
  • Verpakkings- en consumptiemethode

Energiegels in je training opnemen

Voor optimale resultaten:

  • Neem 15-20 minuten voor een intensieve activiteit
  • Gebruik tijdens lange trainingen of wedstrijden (om de 45-60 minuten)
  • Combineer met de juiste hydratatie voor de beste opname
  • Experimenteer tijdens de training met verschillende smaken en samenstellingen

Energy Gels: Een aanvulling, Geen vervanging

Energy Gels bieden cruciale ondersteuning tijdens intensieve activiteiten, Denk eraan:

  • Ze zijn een aanvulling op, niet een vervanging van, een evenwichtige voeding
  • Gebruik in combinatie met de juiste voeding en hydratatie
  • Raadpleeg een sportvoedingsdeskundige voor persoonlijk advies

Verhoog je prestaties met de Energy Gels van Medpak

Of je nu een marathon, aflegt, een uitdagende fietsroute, aflegt of meedoet aan een triatlon, onze Energy Gels zijn ontworpen om je topprestaties te blijven leveren. Voor een complete energieoplossing, kun je Energy Gels combineren met onze koolhydraatsupplementen of ontdek onze isotonische dranken voor uitgebreide hydratatie en energieondersteuning.

Voed je passie en bereik nieuwe hoogten met de eersteklas Energy Gels van Medpak. Winkel nu en ervaar het verschil dat onmiddellijke, efficiënte energie kan maken in je sportieve reis.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven