Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Kalium
  4. Kalium

Kalium

(41 producten)
  • Chroom
  • Calcium
  • Jodium
  • IJzer
  • Magnesium
  • Kalium
  • Selenium
  • Silica
  • Zink
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Formeds Bicaps Potassium - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Kalium - 60 Capsules

    9 reviews
    Reguliere prijs €8.29
    Eenheid prijs€0.14 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 Capsules
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's ZMB Mg + Zn + B6 - 120 capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Potassium Citrate 300 mg - 100 Tablets Aliness Potassium Citrate 300 mg - 100 Tablets Aliness Potassium Citrate 300 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Kaliumcitraat 300 mg - 100 tabletten

    4 reviews
    Reguliere prijs €6.49
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • MyVita Potassium (Potassium Citrate) - 500 g
    Uitverkocht

    MyVita

    MyVita Kalium (Kaliumcitraat) - 500 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €11.39
    Eenheid prijs€22.78 /kg
    Details weergeven
  • Swanson Potassium Citrate 99 mg - 120 Capsules Swanson Potassium Citrate 99 mg - 120 Capsules Swanson Potassium Citrate 99 mg - 120 Capsules Swanson Potassium Citrate 99 mg - 120 Capsules

    Swanson

    Swanson Kaliumcitraat 99 mg - 120 Capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €6.79
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • ALG Pharma Asparaginian - 60 Tablets

    ALG Pharma

    ALG Pharma Asparaginian - 60 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €1.89
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Kaliumcitraat 380 mg - 120 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €8.39
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 10 mg - 120 Capsules
    Uitverkocht
    19% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Magnesium 100 mg + Kalium 150 mg + Vitamine B6 10 mg - 120 Capsules

    2 reviews
    Verkoopprijs €8.82 Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g Ostrovit Potassium Citrate, Lemon-Lime - 200 g
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Kaliumcitraat, Citroen-Lime - 200 g

    3 reviews
    Verkoopprijs €5.84 Reguliere prijs €6.49
    Eenheid prijs€2.92 /100g
    Details weergeven
  • Progress Labs Magnesium + Potassium + Vitamin B6 - 120 Capsules
    Uitverkocht

    Progress Labs

    Progress Labs Magnesium + Kalium + Vitamine B6 - 120 Capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules Vitaler's Potassium Citrate 380 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Kaliumcitraat 380 mg - 60 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €4.89
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Potassium Citrate 99 mg - 180 Veg Capsules Now Foods Potassium Citrate 99 mg - 180 Veg Capsules Now Foods Potassium Citrate 99 mg - 180 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Kaliumcitraat 99 mg - 180 plantaardige capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Medverita Potassium 300 mg - 120 Capsules Medverita Potassium 300 mg - 120 Capsules Medverita Potassium 300 mg - 120 Capsules
    Uitverkocht

    Medverita

    Medverita Kalium 300 mg - 120 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €5.09
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Biowen Potassium Forte, Potassium Citrate 1100 mg - 100 Capsules Biowen Potassium Forte, Potassium Citrate 1100 mg - 100 Capsules

    Biowen

    Biowen Kalium Forte, Kaliumcitraat 1100 mg - 100 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €9.99
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Biowen Magnesium with Potassium - 100 Capsules Biowen Magnesium with Potassium - 100 Capsules

    Biowen

    Biowen Magnesium met Kalium - 100 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €16.09
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Protego Electrolytes + Probiotics - 20 Effervescent Tablets

    Salvum

    Protego Elektrolyten + Probioticuma - 20 bruistabletten

    1 review
    Reguliere prijs €4.19
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Pharma Potassium SR 320 mg - 100 Capsules Activlab Pharma Potassium SR 320 mg - 100 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma Kalium SR 320 mg - 100 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Trace Minerals Research 40,000 Volts Electrolyte Concentrate - 237 ml

    Trace Minerals Research

    Trace Minerals Research 40,000 Volt Elektrolytconcentraat - 237 ml

    1 review
    Reguliere prijs €22.19
    Eenheid prijs€93.63 /l
    Details weergeven
  • Now Foods Potassium Citrate Powder - 340 g Now Foods Potassium Citrate Powder - 340 g Now Foods Potassium Citrate Powder - 340 g

    Now Foods

    Now Foods Kaliumcitraat poeder - 340 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €14.69
    Eenheid prijs€43.21 /kg
    Details weergeven
  • Protego Shrinkage - 60 tablets
    Uitverkocht

    Salvum

    Protego Krimp - 60 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €2.79
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Mineral Citrate Complex - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Mineraal Citraat Complex - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Progress Labs Potassium Citrate 350 mg - 120 Capsules Progress Labs Potassium Citrate 350 mg - 120 Capsules

    Progress Labs

    Progress Labs Kaliumcitraat 350 mg - 120 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €7.69
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Magnesium 100 mg + Kalium 150 mg + B6 6 mg - 120 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Kalium: Het essentiële mineraal voor een optimale lichaamsfunctie

Kalium is een cruciaal mineraal dat van vitaal belang is voor het optimaal functioneren van alle biologische eenheden in het menselijk lichaam. De belangrijkste rol is het handhaven van een stabiele elektrolytenbalans en het reguleren van het evenwicht tussen zure en basische stoffen. Dit mineraal heeft een aanzienlijke invloed op verschillende fysiologische systemen en organen. Een, tekort of een teveel aan kalium kan echter leiden tot nadelige gevolgen voor de gezondheid, waardoor het essentieel is om de juiste niveaus te handhaven voor het algehele welzijn.

De rol van kalium in het lichaam begrijpen

Kalium is een spoormineraal dat voornamelijk in cellen voorkomt, en tot 98% van de totale aanwezigheid van het mineraal in het lichaam uitmaakt. Het komt voornamelijk voor in de spieren, met de resterende 20% verspreid over rode bloedcellen, botten, en de lever. Als elektrolyt vertoont, kalium een hoge reactiviteit wanneer het gecombineerd wordt met water, en positief geladen ionen produceert die impulsen door het lichaam geleiden. Deze eigenschap is cruciaal voor veel fundamentele fysiologische processen.

Belangrijke functies van kalium zijn onder andere:

  • Het reguleren van de waterhuishouding in de cellen
  • Het in evenwicht houden van de werking van natrium buiten de cellen
  • Het handhaven van de vochtbalans voor de algehele gezondheid

De veelzijdige effecten van kalium op de lichaamsfuncties

De invloed van kalium strekt zich uit over verschillende aspecten van de menselijke fysiologie. Experts benadrukken het belang ervan in:

  • Ondersteuning van actiepotentialen in zenuw- en spierweefsel
  • Regulatie van hormoonsecretie en -controle
  • Behoud van pH-balans
  • Controle van de systemische bloeddruk
  • Ondersteuning van vasculaire tonus
  • Reguleren van glucose- en insulinemetabolisme
  • Regelen van gastro-intestinale motiliteit

Onderzoek heeft aangetoond dat het verhogen van de dagelijkse kaliuminname geassocieerd is met een lager risico op een beroerte en kan helpen nierstenen kan helpen voorkomen. Een kaliumrijk dieet is vooral gunstig voor oudere volwassenen, die helpen voldoende spiermassa te behouden.

Kaliumbronnen via de voeding

Het is van cruciaal belang om via de voeding voldoende kalium binnen te krijgen. Rijke bronnen van kalium zijn onder andere:

  • Vruchten: sinaasappels, grapefruits, bananen, kiwi
  • Groenten: aardappelen, spinazie, peterselie, broccoli, komkommers, wortelen
  • Vis: tonijn, heilbot, kabeljauw, forel
  • Noten: vooral amandelen en pistachenoten
  • Vlees: waaronder rund- en varkensvlees
  • Volle graanproducten

Het is belangrijk op te merken dat verse producten de beste bron van kalium, zijn, omdat warmtebehandeling verliezen tot 60% van het oorspronkelijke kaliumgehalte kan veroorzaken.

Het kaliumgehalte op peil houden

Experts benadrukken dat het op peil houden van het kaliumgehalte cruciaal is voor de homeostase van het lichaam. Zowel een tekort als een teveel kunnen nadelige effecten hebben, die mogelijk medisch ingrijpen vereisen. Het begrijpen van de tekenen en symptomen van een verstoord evenwicht is essentieel voor het voorkomen van gezondheidsrisico's.

Hyperkaliëmie: De risico's van een teveel aan kalium

Hyperkaliëmie treedt op wanneer het lichaam een teveel aan kalium heeft. Hoewel, zeldzaam, kan het voorkomen bij mensen met een slechte nierfunctie of urogenitale aandoeningen. Symptomen kunnen onder andere een abnormale hartfunctie of misselijkheid, zijn, maar sommige mensen vertonen geen merkbare tekenen. Als hyperkaliëmie wordt vermoed, is onmiddellijk stoppen van kaliumsupplementen en medisch consult noodzakelijk.

Hypokaliëmie: Kaliumtekort herkennen

Kaliumtekort, of hypokaliëmie, treedt meestal op wanneer het lichaam plotseling een aanzienlijke hoeveelheid van het mineraal verliest. Veel voorkomende oorzaken zijn braken, diarree, of intensieve lichaamsbeweging waarbij veel water verloren gaat. Hoewel een milde hypokaliëmie lichte symptomen kan veroorzaken, kunnen, ernstige gevallen tot ernstige gezondheidsproblemen leiden.

Symptomen van een kaliumtekort zijn onder andere:

  • Spierzwakte en/of krampen
  • Tijdelijke darmobstructie
  • Vermoeidheid en apathie
  • Verminderde reflexrespons

In ernstige gevallen, kunnen de symptomen escaleren tot:

  • Ademhalingsproblemen
  • Veranderingen in het hartritme
  • Spierverlamming

Conclusie: Het belang van kalium omarmen

Het handhaven van een goede kaliumspiegel is cruciaal voor de algehele gezondheid en het welzijn. Door de rol van kalium in het lichaam te begrijpen, door rijke voedingsbronnen te herkennen, en je bewust te zijn van de tekenen van een verstoord evenwicht, kun je proactieve stappen nemen om een optimaal kaliumniveau te garanderen. Onthoud, dat een kaliumtekort levensbedreigend kan zijn, maar relatief eenvoudig te voorkomen is door een evenwichtig dieet en, indien nodig, de juiste suppletie.

Als je je zorgen maakt over je kaliumspiegel of suppletie overweegt, overleg dan met een arts om de beste aanpak voor jouw individuele behoeften te bepalen. Ontdek ons assortiment hoogwaardige kaliumsupplementen bij Medpak om uw algehele gezondheid en welzijn te ondersteunen.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven