Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Sport
  3. Creatine
  4. Creatine monohydraat

Creatine monohydraat

(79 producten)
  • Creatine malaat
  • Creatine monohydraat
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Gemicroniseerd Creatine Monohydraat 5000 mg - 500 g

    20 reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€23.58 /kg
    Details weergeven
  • Levrone Gold Creatine - 300 g

    Kevin Levrone

    Levrone Gold Creatine - 300 g

    9 reviews
    Reguliere prijs €10.19
    Eenheid prijs€33.97 /kg
    Details weergeven
  • BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g BioTech USA 100% Micronized Creatine Monohydrate - 300 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100% gemicroniseerd Creatine Monohydraat - 300 g

    14 reviews
    Reguliere prijs €12.99
    Eenheid prijs€43.30 /kg
    Details weergeven
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Creatine with Taurine - 500 g

    6PAK

    6PAK Creatine monohydraat, Creatine met taurine - 500 g

    5 reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€18.78 /kg
    Details weergeven
  • 7Nutrition Creatine (Creapure®) - 500 g
    Uitverkocht

    7Nutrition

    7Nutrition Creatine (Creapure ®) - 500 g

    7 reviews
    Reguliere prijs €23.79
    Eenheid prijs€47.58 /kg
    Details weergeven
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Orange Flavour - 500 g

    6PAK

    6PAK Creatine Monohydraat, Sinaasappelsmaak - 500 g

    9 reviews
    Reguliere prijs €10.59
    Eenheid prijs€21.18 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 120 Capsules

    Olimp

    Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 120 Capsules

    8 reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g Optimum Nutrition Micronized Creatine, powder - 317 g
    Uitverkocht

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Gemicroniseerde Creatine, poeder - 317 g

    6 reviews
    Reguliere prijs €21.99
    Eenheid prijs€69.37 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Creatine 1250 mg - 400 Capsules Olimp Creatine 1250 mg - 400 Capsules

    Olimp

    Olimp Creatine 1250 mg - 400 Capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €28.99
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • 6PAK Creatine Monohydrate, Lemon Flavour - 500 g

    6PAK

    6PAK Creatine Monohydraat, Citroen Smaak - 500 g

    1 review
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€20.78 /kg
    Details weergeven
  • BioTech USA 100% Creatine Monohydrate - 500 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100% Creatine Monohydraat - 500 g

    1 review
    Reguliere prijs €18.29
    Eenheid prijs€36.58 /kg
    Details weergeven
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Strawberry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Strawberry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Strawberry - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Gemicroniseerd Creatine Monohydraat 5000 mg, St RAW bes - 500 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €11.69
    Eenheid prijs€23.38 /kg
    Details weergeven
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Cherry - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €11.69
    Eenheid prijs€23.38 /kg
    Details weergeven
  • PVL Mutant Creakong CX8 Powder - 249 g PVL Mutant Creakong CX8 Powder - 249 g
    Uitverkocht

    PVL

    PVL Mutant Creakong CX8 poeder - 249 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €9.29
    Eenheid prijs€37.31 /kg
    Details weergeven
  • 6PAK Creatine monohydrate - 120 Capsules

    6PAK

    6PAK Creatinemonohydraat - 120 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €9.69
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550 g Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550 g Olimp Creatine Monohydrate Powder - 550 g

    Olimp

    Olimp Creatine monohydraat poeder - 550 g

    1 review
    Reguliere prijs €21.59
    Eenheid prijs€39.25 /kg
    Details weergeven
  • Biowen Micronized Creatine Monohydrate - 250 g

    Biowen

    Biowen Gemicroniseerde Creatine Monohydraat - 250 g

    1 review
    Reguliere prijs €14.89
    Eenheid prijs€59.56 /kg
    Details weergeven
  • Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Lemon-Lime - 500 g
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Micronized Creatine Monohydrate 5000 mg, Citroen-Limoen - 500 g

    1 review
    Reguliere prijs €11.69
    Eenheid prijs€23.38 /kg
    Details weergeven
  • MyVitamins Creatine Monohydrate - 250 Tablets

    Myprotein

    MyVita mins Creatine Monohydraat - 250 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €21.99
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Creatine Tabs - 300 Tablets

    Activlab

    Activlab Creatine tabletten - 300 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €19.39
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €2.89
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Creatine Monohydrate 750 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Creatine Monohydrate 750 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Creatine Monohydrate 750 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Creatine monohydraat 750mg - 120 plantaardige capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Creatine Powder Super 5000 mg, Lemon - 500 g

    Activlab

    Activlab Creatine poeder Super 5000 mg, Citroen - 500 g

    1 review
    Reguliere prijs €12.09
    Eenheid prijs€24.18 /kg
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Volgende

Creatine monohydraat: De gouden standaard in spieropbouwende supplementen

Bij Medpak, bieden we eersteklas creatine monohydraat supplementen, die bekend staan om het verbeteren van atletische prestaties, spiergroei, en algehele lichamelijke conditie. Als een van de meest onderzochte en effectieve vormen van creatine, bieden onze producten ongeëvenaarde ondersteuning voor je fitnessreis.

De kracht van creatine monohydraat

Creatine monohydraat is een natuurlijk voorkomende verbinding die een cruciale rol speelt bij de energieproductie in spiercellen. Onze hoogwaardige supplementen bieden talloze voordelen:

  • Verbeterde atletische prestaties en kracht
  • Verhoogde spiermassa en groei
  • Verbeterde r Ecover y na intensieve trainingen
  • Ondersteuning voor cognitieve functie en gezondheid van de hersenen
  • Verhoogd energieniveau tijdens intensieve oefeningen
  • intensieve oefeningen

Hoe Creatine Monohydraat werkt

Creatine monohydraat vergroot de fosfocreatinevoorraden in je spieren, wat helpt bij het aanvullen van ATP (adenosinetrifosfaat) - de primaire energiebron voor spiersamentrekkingen. Dit proces resulteert in:

  • Verbeterde prestaties bij intensieve, korte duur oefeningen
  • Verbeterde kracht en vermogen
  • Verhoogde spiervolume en groei
  • Beter uithoudingsvermogen tijdens anaerobe activiteiten

Creatine Monohydraat vs. Andere vormen

Hoewel er verschillende vormen van creatine beschikbaar zijn, blijft, creatine monohydraat de meest onderzochte en bewezen effectieve vorm. Vergeleken met andere vormen zoals creatinemalaat , monohydraat biedt:

  • Meer substantiële en langdurige effecten op spiergroei
  • Betere waterretentie, ondersteuning van spierhydratatie
  • Een meer kosteneffectieve optie zonder afbreuk te doen aan de resultaten

Optimale dosering en gebruik

Om de voordelen van creatine monohydraat te maximaliseren:

  • Neem dagelijks 3-5 gram, zelfs op dagen zonder training
  • Overweeg een wisselende inname (bijv.g.,2-3 maanden op,1 maand af)
  • Kies tussen poeder- of capsulevormen op basis van je voorkeur
  • Combineer met koolhydraten of eiwit voor verbeterde absorptie

Synergetische supplementen

Voor optimale resultaten, overweeg een combinatie van creatinemonohydraat met:

  • Koolhydraatsupplementen ter verbetering van de absorptie en insulinerespons
  • Wei-eiwit of BCAA's voor extra ondersteuning bij de ontwikkeling van vetvrije spieren
  • Taurine voor een betere algehele werking van het lichaam en uithoudingsvermogen

Kwaliteit en veiligheid

Bij Medpak, geven we prioriteit aan de kwaliteit en veiligheid van onze creatine monohydraat supplementen:

  • Afkomstig van gerenommeerde fabrikanten
  • Grondig getest op zuiverheid en werkzaamheid
  • Vrij van schadelijke toevoegingen of verontreinigingen
  • Verkrijgbaar in verschillende vormen om aan

Ervaar het Medpak-verschil

Of je nu een atleet bent die zijn prestaties wil verbeteren of een fitnessfanaat die spieren wil opbouwen, onze creatine monohydraat supplementen zijn ontworpen om je te helpen je doelen te bereiken. Met Medpak's topkwaliteit en wetenschappelijk onderbouwde formuleringen, kun je erop vertrouwen dat je de beste ondersteuning krijgt voor je fitnessreis.

Shop ons assortiment creatine monohydraat producten Toda y en til je atletische prestaties en spiergroei naar een hoger niveau!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven