Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. ROM&ND

ROM&ND

(36 producten)
  • Helpa
  • IODICA WORLD
  • L'Oréal Paris
  • ROM&ND
  • The Face Shop
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Rom&nd Han All Fix Mascara Volume Black (V01) - 7 g Rom&nd Han All Fix Mascara Volume Black (V01) - 7 g Rom&nd Han All Fix Mascara Volume Black (V01) - 7 g

    ROM&ND

    Rom&nd Han All Fix Mascara Volume Zwart (V01) - 7 g

    No reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€1,827.14 /kg
    Details weergeven
  • Rom&nd Better Than Cheek Blush - C02 Blueberry Chip Rom&nd Better Than Cheek Blush - C02 Blueberry Chip

    ROM&ND

    Rom&nd Better Than Cheek Blush - C02 Blueberry Chip

    No reviews
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€2.60 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd  Han All Fix Mascara Long Black (L01) - 7 g Rom&nd  Han All Fix Mascara Long Black (L01) - 7 g

    ROM&ND

    Rom&nd Han All Fix Mascara Lang Zwart (L01) - 7 g

    No reviews
    Reguliere prijs €10.69
    Eenheid prijs€15.27 /10g
    Details weergeven
  • Rom&nd  Han All Fix Mascara Long Ash (L02) - 7 g

    ROM&ND

    Rom&nd Han All Fix Mascara Long Ash (L02) - 7 g

    No reviews
    Reguliere prijs €13.29
    Eenheid prijs€1,898.57 /kg
    Details weergeven
  • Rom&nd  Han All Fix Mascara Long Hazel (L03) - 7 g

    ROM&ND

    Rom&nd Han All Fix Mascara Long Hazel (L03) - 7 g

    No reviews
    Reguliere prijs €12.99
    Eenheid prijs€1,855.71 /kg
    Details weergeven
  • Rom&nd Glasting Melting Balm, 04 Hippie Berry - 3,5 g

    ROM&ND

    Rom&nd Glasting Smeltende Balsem,04 Hipp ie Berry - 3,5 g

    1 review
    Reguliere prijs €9.19
    Eenheid prijs€26.26 /10g
    Details weergeven
  • Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 04 Dusty Fog Garden Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 04 Dusty Fog Garden Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 04 Dusty Fog Garden

    ROM&ND

    Rom&nd Beter dan Palette Secret Garden - 04 Dusty Fog Garden

    No reviews
    Reguliere prijs €24.09
    Eenheid prijs€30.11 /10g
    Details weergeven
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 01 Dusty Pink - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 01 Dusty Pink - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 01 Dusty Pink - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,01 Dusty Pink - 3 g

    1 review
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€2.63 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 019 Red Surfer- 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 019 Red Surfer- 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 019 Red Surfer- 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,019 Red Surfer- 3 g

    No reviews
    Reguliere prijs €8.09
    Eenheid prijs€26.97 /10g
    Details weergeven
  • Rom&nd Glasting Melting Balm, 03 Sorbet Balm - 3,5 g

    ROM&ND

    Rom&nd Glasting Smeltende Balsem,03 Sorbet Balsem - 3,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €12.29
    Eenheid prijs€3.51 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Better Than Cheek Blush - W01 Odi Milk

    ROM&ND

    Rom&nd Better Than Cheek Blush - W01 Odi Milk

    No reviews
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€2.60 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 09 Shell Nude - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,09 Shell Nude - 3 g

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€32.97 /10g
    Details weergeven
  • Rom&nd Glasting Water Tint 05 Rose Splash - 4 g Rom&nd Glasting Water Tint 05 Rose Splash - 4 g
    11% korting

    ROM&ND

    Rom&nd Glasting Water Tint 05 Rose Splash - 4 g

    No reviews
    Verkoopprijs €9.90 Reguliere prijs €11.09
    Eenheid prijs€2.48 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 04 Before Sunset - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 04 Before Sunset - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 04 Before Sunset - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,04 Before S UNS et - 3 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€2.63 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g

    ROM&ND

    Rom&nd Nu Zero Cushion 03 Natural 21 - 14 g

    No reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€13.35 /10g
    Details weergeven
  • Rom&nd Better Than Cheek Blush - C01 Peach Chip
    10% korting

    ROM&ND

    Rom&nd Better Than Cheek Blush - C01 Peach Chip

    No reviews
    Verkoopprijs €9.30 Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€2.33 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g

    ROM&ND

    Rom&nd Nu Zero Cushion 04 Beige 23 - 15 g

    No reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€12.46 /10g
    Details weergeven
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 02 All That Jazz - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 02 All That Jazz - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 02 All That Jazz - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,02 All That Jazz - 3 g

    1 review
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€2.63 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Glasting Melting Balm, 01 Coco Nude - 3,5 g

    ROM&ND

    Rom&nd Glasting Smeltende Balsem,01 Coco Nude - 3,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€2.83 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 01 Pampas Garden Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 01 Pampas Garden Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 01 Pampas Garden Rom&nd Better Than Palette Secret Garden - 01 Pampas Garden

    ROM&ND

    Rom&nd Beter dan Palette Secret Garden - 01 Pampastuin

    No reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€2.63 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 20 Red Dive - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 20 Red Dive - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 20 Red Dive - 3 g
    5% korting

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,20 Red Dive - 3 g

    No reviews
    Verkoopprijs €9.39 Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€3.13 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 05 Evening - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 05 Evening - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 05 Evening - 3 g

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,05 Avond - 3 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€2.63 /g
    Details weergeven
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g
    5% korting

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,03 Silhouette - 3 g

    No reviews
    Verkoopprijs €9.39 Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€3.13 /g
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

ROM&ND is een Koreaans make-upmerk dat geliefd is vanwege zijn moeiteloos draagbare kleurcosmetica. Met cultfavoriete liptints, matte lipsticks, oogpaletten, en zachte blushes, levert ROM&ND die begeerde K-Beauty-esthetiek: natuurlijk, fris, en perfect geschikt voor dagelijks gebruik.

Moeiteloze K-Beauty-kleuren

ROM&ND beheerst de kunst van draagbare kleuren die je look versterken in plaats van overheersen. De formules van het merk zijn ontworpen voor eenvoudige applicatie en natuurlijke resultaten, en belichamen de Koreaanse schoonheidsfilosofie van your lips but better". Van de virale Glasting Water Tints tot de veelzijdige Better Than-paletten, ROM&ND creëert producten die een trouwe aanhang opbouwen door hun authentieke prestaties.

ROM&ND-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we de kleurcosmetica-collectie van ROM&ND aan. Lipproducten omvatten Zero Matte Lipsticks in een uitgebreid kleurenpalet van nude tot rood, Glasting Water Tints voor die kenmerkende sappige Koreaanse lippenlook, en Glasting Melting Balms voor hydraterende kleur. Better Than Palettes bevatten prachtig samengestelde oogschaduwcombinaties in thema's als Pampas Garden, Rosebud Garden, en Dusty Fog Garden. Better Than Cheek blushes zijn verkrijgbaar in meerdere finishes en tinten, waaronder de populaire Peach Chip, Strawberry Milk, en subtiele nude tinten. Nu Zero Cushion foundations zorgen voor een natuurlijke, huidachtige dekking. Han All Fix Mascaras bieden volume en verlengende opties in zwart en trendy gekleurde varianten.

Waarom kiezen voor ROM&ND

ROM&ND levert Koreaanse kleurcosmetica die moeiteloos te dragen is en echt flatteus is. De producten van het merk hebben hun cultstatus verdiend door echte resultaten. Voor wie op zoek is naar natuurlijke K-Beauty-make-up met prachtige kleuren, biedt ROM&ND de esthetiek die moderne Koreaanse schoonheid definieert.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven