Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Sport
  3. Creatine
  4. Creatine malaat

Creatine malaat

(4 producten)
  • Creatine malaat
  • Creatine monohydraat
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • PVL Mutant Creakong CX8 Powder - 249 g PVL Mutant Creakong CX8 Powder - 249 g
    Uitverkocht

    PVL

    PVL Mutant Creakong CX8 poeder - 249 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €9.29
    Eenheid prijs€37.31 /kg
    Details weergeven
  • Trec Crea Xtreme Powder Creatine Complex, Tropical - 180 g

    Trec Nutrition

    Trec Crea Xtreme Creatine Complex poeder , Tropical - 180 g

    1 review
    Reguliere prijs €10.79
    Eenheid prijs€59.94 /kg
    Details weergeven
  • Trec Crea Xtreme Powder Creatine Complex, Watermelon - 180 g
    Uitverkocht

    Trec Nutrition

    Trec Crea Xtreme Creatine Complex poeder , Watermeloen - 180 g

    No reviews
    Reguliere prijs €10.59
    Eenheid prijs€58.83 /kg
    Details weergeven
  • 6PAK CrM3 PAK Creatine Powder, Pineapple - 250 g
    Uitverkocht

    6PAK

    6PAK CrM3 PAK Creatine poeder , Ananas - 250 g

    1 review
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€47.16 /kg
    Details weergeven

Creatinemalaat: Het geavanceerde supplement voor topprestaties

Bij Medpak, bieden we eersteklas creatinemalaat supplementen, een geavanceerde vorm van creatine die steeds populairder wordt onder serieuze atleten en fitnessenthousiastelingen. Deze krachtige verbinding staat bekend om zijn effectiviteit in het stimuleren van kracht, uithoudingsvermogen, en het bevorderen van een gezonde ontwikkeling van spiermassa.

Onthulling van de voordelen van Creatinemalaat

Creatinemalaat is een calorievrij voedingssupplement dat creatine combineert met appelzuur, dat unieke voordelen biedt:

  • Snelle energietoename tijdens intense lichamelijke activiteiten
  • Vertraagd optreden van vermoeidheid voor langere trainingssessies
  • Verbeterde spiergroei Ecover
  • Verbeterde kracht en uithoudingsvermogen voor trainingen met hoge
  • Ondersteuning bij de bestrijding van chronische vermoeidheid
  • Verhoogd celvolume en ATP-regeneratie

De synergie tussen creatine en appelzuur vergroot de beschikbaarheid van energie voor de spieren, waardoor een optimale spierontwikkeling en krachttoename wordt bevorderd.

Creatinemalaat vs. creatinemonohydraat: Een vergelijkende analyse

Terwijl creatine monohydraat algemeen erkend wordt, biedt creatinemalaat duidelijke voordelen:

  • Verbeterde absorptie-efficiëntie als gevolg van esterbindingen in het molecuul
  • Verbeterde visuele kwaliteit van vetvrije lichaamsmassa
  • Betere mitochondriale penetratie en glucosetransport
  • Efficiënte energievoorziening tijdens anaerobe processen

Optimale dosering en gebruiksrichtlijnen

Voor de beste resultaten met creatinemalaat:

  • 30 minuten voor de training en als onderdeel van de post-workout innemen.training Ecover y
  • Verkrijgbaar in poeder- of capsulevorm voor veelzijdig gebruik
  • Typische veilige doses variëren van 3 tot 5 gram per dag
  • Pas de dosering aan op basis van lichaamsgewicht en trainingsintensiteit
  • Zorg voor regelmatige inname voor optimale effectiviteit

De opname van creatinemalaat maximaliseren

De opname van creatinemalaat verbeteren:

  • Combineren met natuurlijke suikers of vruchtensap
  • Consumeren na koolhydraatrijke maaltijden
  • Combineren met producten met een hoge glycemische index

Voor een allesomvattende benadering van spiergroei en r Ecover y, overweeg een combinatie van creatinemalaat met onze aminozuursupplementen .

Verantwoord gebruik en gezondheidsoverwegingen

Hoewel creatinemalaat over het algemeen veilig is, is verantwoord gebruik cruciaal:

  • Houd u aan de aanbevelingen en doseringsrichtlijnen van de fabrikant
  • Wees u bewust van mogelijke bijwerkingen zoals diarree, spierkrampen, of uitdroging
  • Overweeg het gebruik van creatine te spreiden, meestal voor periodes van één maand
  • Overweeg het gebruik van creatine te spreiden.maand
  • Blijf gehydrateerd bij het gebruik van creatinesupplementen

Verhoog je atletische prestaties met Creatinemalaat van Medpak

Of je nu een professionele atleet, bodybuilder, of fitnessenthousiast, bent, onze hoogwaardige creatine malaat supplementen kan je helpen je prestatiedoelen te bereiken. Ervaar de geavanceerde voordelen van creatinemalaat en til je trainingen naar een hoger niveau.

Shop Medpak's premium creatinemalaat assortiment Toda y en ontgrendel je ware atletische potentieel!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven