Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Sport
  3. Koolhydraten
  4. Isotone drankjes

Isotone drankjes

(99 producten)
  • Carbo
  • Energiegels
  • Isotone drankjes
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Bolero Classic Instant Drink - 100 g Apple Bolero Classic Instant Drink - 100 g Cherry Bolero Classic Instant Drink - 100 g Cola Bolero Classic Instant Drink - 100 g Forest Fruits Bolero Classic Instant Drink - 100 g Bolero Classic Instant Drink - 100 g Ice Tea Passionfruit Bolero Classic Instant Drink - 100 g Peach Bolero Classic Instant Drink - 100 g Lime & Lemon Bolero Classic Instant Drink - 100 g Mango Bolero Classic Instant Drink - 100 g Multivitamin Bolero Classic Instant Drink - 100 g Orange Bolero Classic Instant Drink - 100 g Ice Tea Peach Bolero Classic Instant Drink - 100 g Pear Bolero Classic Instant Drink - 100 g Raspberry Bolero Classic Instant Drink - 100 g Red Orange Bolero Classic Instant Drink - 100 g Strawberry Bolero Classic Instant Drink - 100 g Watermelon

    Bolero

    Bolero Instant Drink Classic - 100 g

    17 reviews
    Reguliere prijsVan €3.99
    Eenheid prijs€39.90 /kg
    Details weergeven
  • Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Apple Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Banana Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Berry Blend Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Cherry Kola Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Dragon Fruit Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Exotic Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Forest Fruits Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Guanabana Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Hibiscus Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Citrus Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Lemon Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Mango & Lychee Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Original Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Iced Green Tea Raspberry & Pomegranate Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Ice Tea Lemon Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Ice Tea Peach Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Kola Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Mango Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Lemon Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Lemon Tonic Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Lemonade Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Lime Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Multivitamin Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Orange Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Pear Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Pineapple Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Pomegranate Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Raspberry Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Red Orange Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Strawberry Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Vanilla Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Watermelon Bolero Classic Instant Drink, Apple - 9 g Yellow Grapefruit

    Bolero

    Bolero Classic Instantdrank, Appel - 9 g

    13 reviews
    Reguliere prijsVan €0.49
    Eenheid prijs€0.54 /10g
    Details weergeven
  • Bolero Instant Drink Mix Sachets - 9 g 12 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 9 g 24 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 9 g 58 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 9 g 79 Sachets

    Bolero

    Bolero Instant Drink Mix Zakjes - 9 g

    9 reviews
    Reguliere prijsVan €5.89
    Eenheid prijs€0.49 per stuk
    Details weergeven
  • Bolero Instant Drink Mix Sachets - 3 g 12 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 3 g 24 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 3 g 48 Sachets Bolero Instant Drink Mix Sachets - 3 g 74 Sachets
    Tot 20% korting

    Bolero

    Bolero Instant Drankmix Zakjes - 3 g

    6 reviews
    Reguliere prijsVan €3.09
    Eenheid prijs€0.26 per stuk
    Details weergeven
  • Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Aloe Vera Mix Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Ice Tea Lemon Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Ice Tea Peach Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Lemon Tonic Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Mango Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Pear Bolero Classic Instant Drink - 12 Sachets Watermelon
    Tot 16% korting

    Bolero

    Bolero Instant Drink Classic - 12 Zakjes

    2 reviews
    VerkoopprijsVan €4.11 Reguliere prijs €4.89
    Eenheid prijs€0.34 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Isotonic, Orange - 500 g Ostrovit Isotonic, Orange - 500 g
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Isotone, Oranje - 500 g

    2 reviews
    Verkoopprijs €7.64 Reguliere prijs €8.49
    Eenheid prijs€15.28 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Lime, Mango with Pineapple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met limoen, Mango met ananas - 31,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.39
    Eenheid prijs€12.38 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with L-carnitine, Pineapple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met L-carnitine, Ananas - 31,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.39
    Eenheid prijs€12.38 /kg
    Details weergeven
  • Vitaler's Isotonic, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic, Strawberry - 250 g Vitaler's Isotonic, Strawberry - 250 g
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Isotone, St RAW bes - 250 g

    No reviews
    Verkoopprijs €4.94 Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€19.76 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Zero, Raspberry-Lime - 225 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Zero, Framboos-Lime - 225 g

    1 review
    Reguliere prijs €7.49
    Eenheid prijs€33.29 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Ginseng, Grapefruit - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met ginseng, Grapefruit - 20 Zakjes

    No reviews
    Reguliere prijs €6.69
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Yerba Mate, Blackcurrant with Apple - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotone met Yerba Mate, Zwarte bes met appel - 31,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.39
    Eenheid prijs€12.38 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Maca, Watermelon - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met Maca, Watermeloen - 31,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.39
    Eenheid prijs€12.38 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Collagen, Strawberry and Mint - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met Collageen, St RAW bes en Munt - 31,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.39
    Eenheid prijs€12.38 /kg
    Details weergeven
  • Vitaler's Isotonic, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic, Cherry - 250 g Vitaler's Isotonic, Cherry - 250 g
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Isotone, Kers - 250 g

    No reviews
    Verkoopprijs €4.94 Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€19.76 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Vitamin C, Exotic Fruits - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met Vitamine C, Exotische vruchten - 31,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.39
    Eenheid prijs€12.38 /kg
    Details weergeven
  • Isostar Concentrate, Isotonic, Lemon - 1500 g

    Isostar

    Isostar Concentraat, Isotonic, Citroen - 1500 g

    1 review
    Reguliere prijs €27.29
    Eenheid prijs€18.19 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Lime, Mango with Pineapple - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Lime, Mango with Pineapple - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met limoen, Mango met ananas - 20 Zakjes

    1 review
    Reguliere prijs €6.69
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Vitamin C, Exotic Fruits - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Vitamin C, Exotic Fruits - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met Vitamine C, Exotische Vruchten - 20 Zakjes

    No reviews
    Reguliere prijs €6.69
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Elderberry, Cherry Blossom with Orange - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met vlierbes, Kersenbloesem met sinaasappel - 31,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.49
    Eenheid prijs€15.56 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Green Tea, Lemon - 20 Sachets Activlab Isoactive Isotonic with Green Tea, Lemon - 20 Sachets

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotonic met Groene Thee, Citroen - 20 Zakjes

    No reviews
    Reguliere prijs €6.69
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Isotonic, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic, Lemon-Lime - 250 g
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Isotone, Citroen-Lime - 250 g

    1 review
    Verkoopprijs €4.94 Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€19.76 /kg
    Details weergeven
  • Activlab Isoactive Isotonic with Hibiscus, Multifruit - 31,5 g

    Activlab

    Activlab Isoactive Isotone met Hibiscus, Multifruit - 31,5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.39
    Eenheid prijs€1.24 /100g
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Volgende

Isotone dranken: Het geheime wapen van de sporter voor hydratatie en prestaties

Bij Medpak, bieden we een assortiment isotone dranken van topkwaliteit, ontworpen om sporters en fitnessenthousiastelingen topprestaties te laten leveren. Deze krachtige bondgenoten in sportvoeding zijn immens populair geworden vanwege hun vermogen om snel vocht en essentiële voedingsstoffen aan te vullen die verloren gaan tijdens intensieve lichamelijke inspanning.

Begrijpen van isotone dranken

De term isotoon verwijst naar dranken die de osmotische druk van menselijk bloedplasma evenaren. Deze unieke eigenschap zorgt voor een snelle absorptie door het lymfestelsel, waardoor isotone dranken ongelooflijk effectief zijn in het tegengaan van uitdroging en het behouden van optimale prestaties tijdens inspannende activiteiten.

De cruciale rol van elektrolyten

Isotone dranken voor sporters zijn rijk aan elektrolyten - essentiële mineralen zoals natrium, kalium, calcium, en magnesium. Deze elektrolyten spelen een vitale rol in:

  • Het behouden van een goede hydratatiebalans
  • Het verbeteren van het uithoudingsvermogen tijdens langdurige inspanning
  • Het ondersteunen van de spierfunctie en het voorkomen van kramp
  • Het vergemakkelijken van een snelle r Ecover y na de training

Wanneer isotone dranken gebruiken

Onze isotone dranken zijn met name gunstig voor:

  • Duursporten (marathonlopen, wielrennen, triatlons)
  • High-intensity interval training (HIIT)
  • Teamsporten met langdurige periodes van activiteit
  • Alle activiteiten die langer duren dan 60 minuten of die worden uitgevoerd onder warme omstandigheden

Meer dan hydratatie: Extra voordelen

De isotonische dranken van Medpak bieden meer dan alleen hydratatie. Veel van onze producten zijn verrijkt met:

  • Koolhydraten voor langdurige afgifte van energie
  • Vertakte-aminozuren (BCAA's) ter ondersteuning van de spieren Ecover y
  • Glutamine en arginine voor een betere r Ecover y en doorbloeding
  • Vitaminen ter ondersteuning van de algehele gezondheid en prestaties

Isotone dranken in verschillende vormen

Wij bieden isotone dranken in verschillende handige formaten:

  • Kant-en-klare dranken voor onmiddellijke consumptie
  • Concentraten in poedervorm voor aanpasbare hydratatie
  • Bruistabletten voor het gemak onderweg

De juiste isotone drank kiezen

Let bij het kiezen van een isotone drank, op:

  • Uitgebalanceerd suikergehalte (tot 4g per 100ml)
  • Voldoende minerale zouten (ongeveer 50mg per 100ml)
  • Optionele BCAA's voor spierondersteuning
  • Toegevoegde vitaminen voor uitgebreide voeding

Isotone dranken: Niet alleen voor tijdens het sporten

Hoewel isotone dranken cruciaal zijn tijdens trainingen, kunnen ze ook heilzaam zijn:

  • Vóór de training om het lichaam voor te bereiden op intense activiteit
  • Na de training om verloren vocht en elektrolyten aan te vullen
  • Gedurende de hele dag om een optimale hydratatieniveaus te behouden

Verhoog je prestaties met de isotone dranken van Medpak

Of je nu een topatleet bent of een fitnessfanaat, onze isotone dranken zijn ontworpen om je gehydrateerd, energiek, te houden en optimaal te laten presteren. Voor een complete hydratatiestrategie, kun je onze isotone dranken combineren met onze energy gels voor een snelle energieboost tijdens intense activiteiten. Ontdek ons assortiment koolhydraat supplementen om je energiebehoefte tijdens langdurige inspanning verder te ondersteunen.

Shop Medpak's premium isotonische dranken Toda y en ervaar het verschil dat goede hydratatie kan maken in je atletische prestaties!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven