Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Sport
  3. Eiwitpoeders
  4. Whey-eiwitisolaat (WPI)

Whey-eiwitisolaat (WPI)

(33 producten)
  • Plantaardig eiwit
  • Whey-eiwitmengsels
  • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
  • Whey-eiwitisolaat (WPI)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, French Vanilla - 300 g
    15% korting

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolaat MCT poeder , French Vanilla - 300 g

    No reviews
    Verkoopprijs €25.57 Reguliere prijs €30.19
    Eenheid prijs€85.23 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g BeKeto Keto Protein Isolate with MCT, French Vanilla - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Eiwit Isolaat met MCT , French Vanilla - 800 g

    1 review
    Reguliere prijs €52.59
    Eenheid prijs€65.74 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolaat MCT poeder , Natuurlijke Chocolade - 800 g

    1 review
    Reguliere prijs €52.99
    Eenheid prijs€66.24 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Diet Keto Shake, French Vanilla - 500 g

    BeKeto

    BeKeto Diet Keto Shake, French Vanilla - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €30.09
    Eenheid prijs€60.18 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Pure Protein Isolate, Unflavoured - 800 g BeKeto Pure Protein Isolate, Unflavoured - 800 g

    BeKeto

    BeKeto Pure Protein Isolate , Unflavoured - 800 g

    1 review
    Reguliere prijs €48.39
    Eenheid prijs€60.49 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Fresh Strawberry - 300 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Wei Isolaat MCT poeder , verse aardbei - 300 g

    No reviews
    Reguliere prijs €27.19
    Eenheid prijs€90.63 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Diet Keto Shake, Natural Chocolate - 500 g
    5% korting

    BeKeto

    BeKeto Diet Keto Shake, Chocolade - 500 g

    No reviews
    Verkoopprijs €28.52 Reguliere prijs €30.09
    Eenheid prijs€57.04 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Natural Chocolate - 300 g
    5% korting

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolaat MCT poeder , Natuurlijke Chocolade - 300 g

    No reviews
    Verkoopprijs €25.81 Reguliere prijs €27.19
    Eenheid prijs€86.03 /kg
    Details weergeven
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 500 g 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 500 g
    Uitverkocht

    7Nutrition

    7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanille - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €16.49
    Eenheid prijs€32.98 /kg
    Details weergeven
  • 7Nutrition Natural Whey Isolate 90 Protein Supplement - 1000 g

    7Nutrition

    7Nutrition Natural Whey Isolate 90 Proteïnesupplement - 1000 g

    1 review
    Reguliere prijs €60.39
    Eenheid prijs€60.39 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Organic Matcha - 300 g
    5% korting

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolaat MCT poeder , Organic Matcha - 300 g

    No reviews
    Verkoopprijs €25.12 Reguliere prijs €26.49
    Eenheid prijs€83.73 /kg
    Details weergeven
  • BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Vanilla Flavoured - 908 g BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Vanilla Flavoured - 908 g
    25% korting

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero Isolate, Vanille - 908 g

    No reviews
    Verkoopprijs €49.59 Reguliere prijs €66.19
    Eenheid prijs€54.61 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Diet Keto Shake, Wild Raspberry - 500 g
    15% korting

    BeKeto

    BeKeto Diet Keto Shake, Wilde framboos - 500 g

    No reviews
    Verkoopprijs €26.68 Reguliere prijs €31.39
    Eenheid prijs€53.36 /kg
    Details weergeven
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Vanilla Flavoured - 454 g

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , Vanillesmaak - 454 g

    No reviews
    Reguliere prijs €30.39
    Eenheid prijs€66.94 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g Olimp Pure Whey Isolate 95, Vanilla Flavour - 600 g

    Olimp

    Life Extension Bifido GI Balans - 60 plantaardige capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €52.29
    Eenheid prijs€87.15 /kg
    Details weergeven
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Natural - 900 g
    Uitverkocht

    7Nutrition

    7Nutrition EGG Protein Isolate, Natural - 900 g

    No reviews
    Reguliere prijs €28.39
    Eenheid prijs€31.54 /kg
    Details weergeven
  • Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g Mutant Whey, Vanilla Ice Cream - 2270 g
    Uitverkocht

    PVL

    Mutant Whey, Vanille-ijs - 2270 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €46.69
    Eenheid prijs€20.57 /kg
    Details weergeven
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 900 g 7Nutrition EGG Protein Isolate, Vanilla - 900 g
    Uitverkocht

    7Nutrition

    7Nutrition EGG-eiwitisolaat, Vanille - 900 g

    No reviews
    Reguliere prijs €27.99
    Eenheid prijs€31.10 /kg
    Details weergeven
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Banana - 454 g
    25% korting

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , Banaan - 454 g

    No reviews
    Verkoopprijs €24.44 Reguliere prijs €32.69
    Eenheid prijs€53.83 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Keto Whey Isolate MCT Powder, Coconut & White Chocolate - 300 g

    BeKeto

    BeKeto Keto Whey Isolaat MCT poeder , Wilde framboos - 300 g

    No reviews
    Reguliere prijs €28.19
    Eenheid prijs€93.97 /kg
    Details weergeven
  • BioTech USA 100% Pure Whey Protein Powder, Natural - 400 g

    BioTech USA

    BioTech USA 100% Pure Whey Protein Powder, Natural - 400 g

    1 review
    Reguliere prijs €19.59
    Eenheid prijs€48.98 /kg
    Details weergeven
  • 7Nutrition EGG Protein Isolate, Chocolate - 900 g
    Uitverkocht

    7Nutrition

    7Nutrition EGG Protein Isolate, Chocolade - 900 g

    No reviews
    Reguliere prijs €28.09
    Eenheid prijs€31.21 /kg
    Details weergeven
  • BioTech USA Iso Whey Zero, Strawberry - 454 g
    Uitverkocht

    BioTech USA

    BioTech USA Iso Whey Zero , Aardbei - 454 g

    No reviews
    Reguliere prijs €32.69
    Eenheid prijs€72.00 /kg
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Onthulling van de kracht van Whey Protein Isolate (WPI)

Whey Protein Isolate (WPI) staat aan de top van de eiwitsupplementen, en biedt ongeëvenaarde voordelen voor sporters en fitnessenthousiastelingen. Bij Medpak, zijn we er trots op WPI supplementen van topkwaliteit aan te bieden ter ondersteuning van je reis naar spieropbouw.

Afkomstig van melk tijdens de kaasproductie, ondergaat wei een geavanceerd filtratieproces om WPI te worden. Deze geavanceerde methode verwijdert de meeste vetten en suikers, waaronder lactose, wat resulteert in een eiwitconcentratie van 90-95% - aanzienlijk hoger dan de 70-80% van standaard wei.

Waarom kiezen voor Whey Protein Isolate?

WPI's uitzonderlijke zuiverheid onderscheidt het van andere eiwitsupplementen. Het lage vet- en suikergehalte, in combinatie met minimale lactose, maken het een ideale keuze voor mensen met dieetbeperkingen of lactose-intolerantie. Bovendien, ondersteunt de hoge eiwitconcentratie van WPI een snelle spiergroei Ecover waardoor het een favoriet is onder atleten.

De belangrijkste voordelen van Whey Protein Isolate zijn onder andere:

  • Superieure absorptie en biologische beschikbaarheid
  • Krachtige anabole werking voor spiergroei
  • Minimaal lactose- en vetgehalte
  • Ondersteunt snelle post-workout r Ecover y

WPI voor gewichtsbeheersing

Whey Protein Isolate is niet alleen voor spieropbouw; Het is ook een uitstekende bondgenoot in gewichtsbeheersing. Het hoge eiwitgehalte bevordert het verzadigingsgevoel, waardoor je langer een vol gevoel hebt. De afwezigheid van toegevoegde vetten en suikers maakt WPI een effectief supplement voor mensen die een koolhydraatarm dieet volgen of die hun lichaamsvet willen verminderen met behoud van vetvrije spiermassa.

Wanneer en hoe Whey Protein Isolate gebruiken

Voor optimale resultaten, consumeer je WPI 's ochtends, voor, en na de training. De snelle absorptie bereidt je spieren voor op de training en helpt bij een snelle r Ecover y. Veel sporters nemen WPI het liefst op een lege maag om het spieranabolisme voor de ochtendtraining te stimuleren.

De veelzijdigheid van WPI maakt creatief gebruik in verschillende recepten, mogelijk, waaronder eiwitshakes, smoothies, en zelfs pannenkoeken boordevol eiwitten. Voor een extra boost, kun je overwegen WPI te combineren met BCAA aminozuren .

WPI vs. WPC: Het verschil begrijpen

Hoewel zowel Whey Protein Isolate (WPI) en Whey Protein Concentrate (WPC) hoogwaardige supplementen zijn, ondergaat WPI een uitgebreidere verwerking. Dit resulteert in een hoger eiwitgehalte en een lager koolhydraat- en vetgehalte per portie. Voor mensen die hun macronutriënteninname nauwlettend in de gaten houden, kan, WPI de beste keuze zijn.

Ontdek Premium WPI bij Medpak

Bij Medpak, bieden we een assortiment Whey Protein Isolate supplementen van topkwaliteit om je fitnessdoelen te ondersteunen. Of je nu een atleet bent die zijn prestaties wil verbeteren of een fitnessenthousiasteling die streeft naar vetvrije spiergroei, onze WPI producten leveren de zuiverheid en potentie die je nodig hebt.

Ontdek onze selectie van Whey Protein Isolate supplementen en breng je fitnessreis naar het volgende niveau. Voor een uitgebreide benadering van spieropbouw, bekijk ook onze proteïnepoeders collectie.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven