Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Gezichtskosmetica

Gezichtskosmetica

(1586 producten)
  • Oogcrèmes
  • Gezichtscrèmes
  • Gezichtszuren, oliën en serums
  • Gezichtsreiniging
  • Hydrolaten, nevel en tonics
  • Maskers en klei
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Now Solutions Progesterone from Wild Yam Cream - 85 g Now Solutions Progesterone from Wild Yam Cream - 85 g Now Solutions Progesterone from Wild Yam Cream - 85 g

    Now Foods

    Now Solutions Progesteron van Wilde Yam Crème - 85 g

    6 reviews
    Reguliere prijs €18.39
    Eenheid prijs€21.64 /100g
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Moisturising Cream - 100 ml Rose of Bulgaria Moisturising Cream - 100 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Vochtinbrengende crème - 100 ml

    23 reviews
    Reguliere prijs €2.59
    Eenheid prijs€2.59 /100ml
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml Rose of Bulgaria Protective Lipstick with UV Filter and Shea Butter - 5 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Beschermende Lipstick met UV-filter en Shea Butter - 5 ml

    12 reviews
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€3.98 /10ml
    Details weergeven
  • COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml COSRX Advanced Snail 96 Mucin Power Essence with Snail Mucus Extract - 100 ml

    COSRX

    COSRX Advanced Slak 96 Mucin Power Essence met slakkenslijm-extract - 100 ml

    8 reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€127.90 /l
    Details weergeven
  • Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml
    Uitverkocht

    Celimax

    Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml

    11 reviews
    Reguliere prijs €13.79
    Eenheid prijs€91.93 /100ml
    Details weergeven
  • COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches

    COSRX

    COSRX Acne Pimple Master Patch - 24 Patches

    2 reviews
    Reguliere prijs €2.89
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Rice - 1 piece
    Uitverkocht

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Rice - 1 stuk

    1 review
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs€0.52 /10g
    Details weergeven
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Aloe - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Aloe - 1 stuk

    1 review
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Day Cream - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Dagcrème - 50 ml

    10 reviews
    Reguliere prijs €4.59
    Eenheid prijs€9.18 /100ml
    Details weergeven
  • COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g COSRX Advanced Snail 92 All in One Cream - 100 g

    COSRX

    COSRX Advanced Slak 92 Alles in één crème - 100 g

    8 reviews
    Reguliere prijs €14.49
    Eenheid prijs€144.90 /kg
    Details weergeven
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Honey - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Honing - 1 stuk

    1 review
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Pearl - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Masker Parel - 1 stuk

    1 review
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Green Tea - 1 piece
    Uitverkocht

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Groene Thee - 1 stuk

    3 reviews
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Beauty of Joseon Revive Firming Eye Serum - 30 ml

    Beauty of Joseon

    Beauty of Joseon Revive Verstevigend Oogserum - 30 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €13.89
    Eenheid prijs€46.30 /100ml
    Details weergeven
  • ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream with Ceramides - 230 ml ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream with Ceramides - 230 ml ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream with Ceramides - 230 ml
    Uitverkocht

    ILLIYOON

    ILLIYOON Ceramide Ato Concentrated Cream met ceramiden - 230 ml

    7 reviews
    Reguliere prijs €23.49
    Eenheid prijs€102.13 /l
    Details weergeven
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Shea Butter - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Shea Butter - 1 stuk

    1 review
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml

    Celimax

    Celimax The Vita-A Retinol Shot Verstevigend Serum - 30 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €14.99
    Eenheid prijs€49.97 /100ml
    Details weergeven
  • Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 60 ml

    Medicube

    Medicube PDRN Pink Peptide Serum - 30 ml

    1 review
    Reguliere prijs €20.09
    Eenheid prijs€66.97 /100ml
    Details weergeven
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Cucumber - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Komkommer - 1 stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Missha Airy Fit Sheet Mask Pomegranate - 1 piece

    Missha

    Missha Airy Fit Sheet Mask Granaatappel - 1 stuk

    1 review
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml

    COSRX

    COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser - 150 ml

    1 review
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€5.06 /100ml
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Q10 Anti-Aging Cream - 50 ml Rose of Bulgaria Q10 Anti-Aging Cream - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Q10 Anti-Aging Cream - 50 ml

    12 reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€15.78 /100ml
    Details weergeven
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    1 review
    Reguliere prijs €23.39
    Eenheid prijs€179.92 /100g
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 67
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 67
  • Volgende

gezichtscosmetica: Jouw weg naar een stralende, gezonde huid

In de Toda huidige schoonheidsbewuste wereld, hebben gezichtscosmetica zich ontwikkeld van een luxe tot een essentieel onderdeel van de dagelijkse huidverzorgingsroutine. Het gezicht is vaak het eerste dat mensen opvalt, het gebruik van de juiste gezichtscosmetica kan je uiterlijk aanzienlijk verbeteren, het bevordert een jeugdiger en stralender uiterlijk. Met een zorgvuldig geselecteerd assortiment gezichtscosmetica, kun je resultaten bereiken die niet onderdoen voor die van professionele spabehandelingen, en dat allemaal vanuit het comfort van je eigen huis.

Begrijpen van je huid: De basis van effectieve gezichtsverzorging

De reis naar een vlekkeloze huid begint met het identificeren van je unieke huidtype. Of je nu een vette, droge, gemengde, of gevoelige huid, hebt, elk type heeft specifieke verzorging en op maat gemaakte gezichtscosmetica nodig. Deze cruciale eerste stap zorgt ervoor dat je producten kiest die harmonieus samenwerken met de natuurlijke kenmerken van je huid. Bijvoorbeeld, mensen met een vette huid moeten zware, vette crèmes, vermijden, terwijl mensen met een droge huid baat hebben bij rijke, hydraterende formules.

Specifieke gezichtsproblemen aanpakken

Naast het huidtype, is het essentieel om je specifieke gezichtsproblemen te identificeren. Heb je last van vergrote poriën, wil je de talgproductie, reguleren of wil je fijne lijntjes minimaliseren? Elk van deze problemen vraagt om gerichte gezichtscosmetica. Bijvoorbeeld, als je last hebt van mee-eters, zou je baat kunnen hebben bij een zuiverende reiniger en een porie-minimaliserend serum. Wie zich richt op anti-aging kan kiezen voor producten die rijk zijn aan retinol of peptiden.

Leeftijdsgebonden gezichtscosmetica: Verzorg je huid door de jaren heen

In tegenstelling tot wat vaak wordt gedacht, zijn leeftijdsgebonden gezichtscosmetica niet exclusief voor vijftigplussers. De schoonheidsindustrie biedt producten die zijn afgestemd op verschillende leeftijdsgroepen, en erkent dat de behoeften van de huid met de jaren veranderen. Zo kan, een gezichtsserum voor iemand van 20 zich richten op hydratatie en preventie, terwijl producten voor iemand van 40 de nadruk leggen op collageenproductie en stevigheid. Door te kiezen voor gezichtscosmetica die geschikt zijn voor je leeftijd, investeer je in producten die zijn samengesteld om de huidige en toekomstige behoeften van je huid aan te pakken.

Je gezichtscosmetica routine opbouwen

Een uitgebreide gezichtscosmetica routine bestaat gewoonlijk uit:

  1. Reiniger: om onzuiverheden te verwijderen en de huid voor te bereiden op de behandeling
  2. Toner: Om de pH van de huid in balans te brengen en de poriën te verfijnen
  3. Serum: Om geconcentreerde actieve ingrediënten af te geven
  4. Oogcrème : Voor de gevoelige huid rond de ogen
  5. Vochtinbrengende crème: Om de huid te hydrateren en te beschermen
  6. S UNS creen: Om de huid overdag af te schermen tegen schadelijke UV-stralen ()

Voor optimale resultaten, kun je wekelijkse behandelingen overwegen zoals scrubben of gezichtsmaskers om de glans van je huid te versterken en specifieke problemen aan te pakken.

Investeren in gezichtscosmetica van hoge kwaliteit

Hoewel het verleidelijk kan zijn om te kiezen voor goedkopere alternatieven, kan investeren in gezichtscosmetica van hoge kwaliteit een aanzienlijk verschil maken in de gezondheid en het uiterlijk van je huid. Premium producten bevatten vaak hogere concentraties actieve ingrediënten en zijn geformuleerd met geavanceerde technologieën die de doeltreffendheid verhogen. Onthoud, dat je gezicht de investering, waard is en dat het gebruik van de juiste gezichtscosmetica je zelfvertrouwen een boost kan geven en je kan helpen je beste gezicht naar voren te brengen.

Tot slot, biedt de wereld van gezichtscosmetica een schat aan opties om je te helpen een gezonde, stralende huid te krijgen en te behouden. Door je huidtype te begrijpen, specifieke problemen aan te pakken, en producten te kiezen die geschikt zijn voor jouw leeftijd, kun je een gezichtsverzorgingsroutine creëren die echt voor jou werkt. Omarm de kracht van gezichtscosmetica en ontgrendel het volledige potentieel van je huid voor glans en schoonheid.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven