Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Gezondheidsonderwerpen
  4. Immuunsysteem

Immuunsysteem

(1112 producten)
  • Hersenen en cognitieve functies
  • Botten, gewrichten en kraakbeen
  • Hart en bloedvaten
  • Detox en reiniging
  • Spijsverteringsstelsel
  • Energie
  • Ogen en zicht
  • Haar, huid en nagels
  • Immuunsysteem
  • Nieren en urinewegen
  • Luchtwegen
  • Slaap
  • Gewichtsverlies
  • Mannengezondheid
  • Vrouwengezondheid
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Vitamine D3 10000 IU - 360 softgels

    111 reviews
    Reguliere prijs €28.19
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels Swanson Vitamin D3 5000 IU (125 mcg) - 250 Softgels
    Uitverkocht

    Swanson

    Swanson Vitamine D3 5000 IU (125 mcg) - 250 softgels

    50 reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitamine D3+K2 FORTE, druppels - 20 ml

    36 reviews
    Reguliere prijs €25.19
    Eenheid prijs€125.95 /100ml
    Details weergeven
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 120 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitamine D3 10000 IU - 120 Zachte gels

    18 reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitamine D3 10000 IU - 240 Zachte gels

    21 reviews
    Reguliere prijs €22.09
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Zink 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    25 reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets Ostrovit Vitamin C 1000 mg - 90 Tablets
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamine C 1000 mg - 90 tabletten

    15 reviews
    Verkoopprijs €3.68 Reguliere prijs €4.09
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules Swanson NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg - 100 Capsules
    Uitverkocht

    Swanson

    Swanson NAC N-Acetyl Cysteïne 600 mg - 100 Capsules

    21 reviews
    Reguliere prijs €13.89
    Eenheid prijs€0.14 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin C 1000 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Vitamine C 1000 mg - 100 plantaardige capsules

    15 reviews
    Reguliere prijs €10.99
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Vitamine D3 5000 IU - 360 softgels

    28 reviews
    Reguliere prijs €20.19
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules Swanson Zinc Picolinate 22 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Zinkpicolinaat 22 mg - 60 Capsules

    10 reviews
    Reguliere prijs €3.59
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules Ostrovit L-Theanine - 90 Veg Capsules
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit L-Theanine - 90 plantaardige capsules

    12 reviews
    Verkoopprijs €5.84 Reguliere prijs €6.49
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules Vitaler's Vitamin D3 4000 IU - 240 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamine D3 4000 IU - 240 softgels

    11 reviews
    Reguliere prijs €7.29
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 softgels

    16 reviews
    Reguliere prijs €39.29
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamine D3 4000 IU + K2, MCT, druppels - 50 ml

    16 reviews
    Reguliere prijs €14.59
    Eenheid prijs€29.18 /100ml
    Details weergeven
  • Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels Aliness Natural Astaxanthin 8 mg - 60 Softgels

    Aliness

    Aliness Natuurlijke Astaxanthine 8 mg - 60 Zachte gels

    14 reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Lauricidin - 227 g Lauricidin - 227 g Lauricidin - 227 g

    Med-Chem Labs

    Lauricidin - 227 g

    14 reviews
    Reguliere prijs €49.29
    Eenheid prijs€21.71 /100g
    Details weergeven
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 Softgels
    Uitverkocht

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, Citroen 1280 mg - 180 Zachte gels

    13 reviews
    Reguliere prijs €70.89
    Eenheid prijs€0.39 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets Ostrovit Zinc Picolinate - 150 Tablets
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Zinkpicolinaat - 150 tabletten

    9 reviews
    Verkoopprijs €4.31 Reguliere prijs €4.79
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 Tablets Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 Tablets Aliness Organic Zinc Trio 15 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Bio Zink Trio 15 mg - 100 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Lactoferrin LFS 95% 100 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Lactoferrine LFS 95% 100 mg - 60 capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €21.59
    Eenheid prijs€0.36 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Vitamin C 1000 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamine C 1000 mg - 120 Capsules

    10 reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Magnesiumcitraat 100 mg met kalium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 plantaardige capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €11.29
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 47
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 47
  • Volgende

Je immuunsysteem begrijpen en versterken

Het menselijke immuunsysteem is een complex netwerk dat zowel intern als extern werkt, en dient als de primaire verdediging van het lichaam tegen ziekteverwekkers, opkomende infecties, en ontstekingen. Een robuust immuunsysteem is cruciaal voor het behoud van de algehele gezondheid en het welzijn. Door het aannemen van een gezonde levensstijl en het consumeren van een dieet dat rijk is aan essentiële voedingsstoffen, waaronder UNS geaturiseerde vetzuren, vitaminen, en mineralen, kun je de natuurlijke afweer van je lichaam aanzienlijk versterken.

Factoren die het immuunsysteem aantasten

Hoewel velen geloven dat alleen genetica de immuunfunctie bepaalt, is de waarheid dat ons immuunsysteem dynamisch is en grotendeels beïnvloed wordt door levensstijlfactoren. Verschillende elementen kunnen de effectiviteit van je immuunsysteem in gevaar brengen:

  • Te steriele omgevingen
  • Gebrek aan regelmatige lichaamsbeweging
  • Hoge stressniveaus
  • Slechte luchtkwaliteit en frequente blootstelling aan airconditioning
  • Inademing van sigarettenrook en uitlaatgassen
  • Voedingstekorten, voedingstekorten, met name in vitaminen en mineralen
  • Overmatig gebruik van medicijnen, met name wanneer er natuurlijke alternatieven beschikbaar zijn

Effectieve strategieën om je immuunsysteem te versterken

Het verbeteren van je immuunsysteem is een veelzijdig, langdurig proces dat inzet en consistentie vereist.proces dat toewijding en consistentie vereist. Hier zijn de belangrijkste strategieën om de immuniteit van je lichaam te versterken:

1. Geef prioriteit aan een goede nachtrust. Geef prioriteit aan een goede slaap

Een goede slaap is cruciaal voor je immuunfunctie. Tijdens de slaap, ondergaat je lichaam lichamelijke en geestelijke regeneratie, waardoor het vermogen om virussen en bacteriën te bestrijden aanzienlijk verbetert.

2. Een voeding rijk aan voedingsstoffen

Een voeding rijk aan fruit en groenten levert essentiële vitaminen en mineralen. Antioxidanten , zoals die gevonden worden in vitamine E en vitamine C , zijn bijzonder belangrijk voor een gezond immuunsysteem. Neem koudgeperste, ongeraffineerde plantaardige oliën en de juiste voedingssupplementen om ervoor te zorgen dat je een volledig spectrum van immuunondersteunende voedingsstoffen binnenkrijgt.

3. Regelmatige lichaamsbeweging

Consequente lichaamsbeweging bevordert de immuunfunctie en de algehele gezondheid. Streef naar minstens 30 minuten matige lichaamsbeweging op de meeste dagen van de week.

4. Vermijd schadelijke stimulerende middelen

Beperk of elimineer alcoholgebruik en vermijd tabaksgebruik, omdat deze de immuunfunctie aanzienlijk kunnen schaden.

5. Overweeg natuurlijke immuunversterkers

Wanneer je immuunsysteem extra ondersteuning nodig heeft, overweeg dan natuurlijke middelen zoals ginseng, tijm, of aloë vera. Essentiële oliën zoals eucalyptus of pijnboom, gebruikt in baden of inhalaties, kunnen ook immuunversterkende voordelen bieden.

Het belang van consistentie in immuunondersteuning

Onthoud dat, het versterken van je immuunsysteem geen snelle oplossing is, maar een lange termijn inzet. Het is cruciaal om deze gezonde gewoonten het hele jaar door consequent vol te houden, en niet alleen tijdens perioden met een verhoogd risico op ziekte. Door dit te doen, investeer je in het vermogen van je lichaam om zich te verdedigen tegen een breed scala aan potentiële bedreigingen.

Bij Medpak, bieden we een reeks immuunversterkende supplementen om je gezonde levensstijl aan te vullen. Van vitaminecomplexen tot kruidenextracten, onze producten zijn ontworpen om de natuurlijke afweermechanismen van je lichaam te ondersteunen en te versterken. Ontdek onze selectie en zet de eerste stap naar een sterker, veerkrachtiger immuunsysteem Toda y.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven