Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Melatonine

Melatonine

(39 producten)
  • Aminozuren
  • Antioxidanten
  • Kruiden
  • Mineralen
  • Vitamines
  • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
  • Collageen
  • Probiotica
  • Melatonine
  • Groene voeding en superfoods
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatonine Forte 4 mg - 60 tabletten

    27 reviews
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Melatonine 1 mg - 180 tabletten

    10 reviews
    Verkoopprijs €3.50 Reguliere prijs €3.89
    Eenheid prijs€0.02 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatonine 1 mg - 240 Tablets

    14 reviews
    Reguliere prijs €5.39
    Eenheid prijs€0.02 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Melatonin 6 Hour Timed Release 750 mcg - 60 Tablets
    Uitverkocht

    Life Extension

    Life Extension Melatonine 6 Hour Timed Release 750 mcg - 60 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €11.99
    Eenheid prijs€0.20 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin - 59 ml Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin - 59 ml
    Uitverkocht

    Life Extension

    Life Extension Snelwerkende vloeibare melatonine - 59 ml

    7 reviews
    Reguliere prijs €14.19
    Eenheid prijs€24.05 /100ml
    Details weergeven
  • Life Extension Melatonin 3 mg - 60 Veg Capsules Life Extension Melatonin 3 mg - 60 Veg Capsules
    Uitverkocht

    Life Extension

    Life Extension Melatonine 3 mg - 60 plantaardige capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €12.49
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Haya Labs Melatonin Time Release 5 mg - 60 Tablets
    Uitverkocht

    Haya Labs

    Haya Labs Melatonine Time Release 5 mg - 60 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 Tablets Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Melatonine PLUS 1 mg - 100 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Low Dose Melatonin - 120 Capsules Swanson Low Dose Melatonin - 120 Capsules

    Swanson

    Swanson Lage dosis melatonine - 120 Capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €4.19
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Haya Labs Melatonin 4 mg - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Haya Labs

    Haya Labs Melatonine 4 mg - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €5.09
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Melatonin 3 mg - 180 Lozenges
    Uitverkocht

    Now Foods

    Now Foods Melatonine 3 mg - 180 zuigtabletten

    7 reviews
    Reguliere prijs €9.59
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets
    Uitverkocht

    Wellbear

    Wellbear Melatonine 1 mg - 240 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €4.39
    Eenheid prijs€0.02 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Melatonin 1 mg - 59 ml

    Now Foods

    Now Foods Melatonine 1 mg - 59 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €6.79
    Eenheid prijs€11.51 /100ml
    Details weergeven
  • Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml Aura Herbals Melatonin Control + Lemon Balm Extract - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Melatonine Control + Citroenmelisse-extract - 30 ml

    1 review
    Reguliere prijs €8.19
    Eenheid prijs€273.00 /l
    Details weergeven
  • Real Pharm Melatonin 1 mg - 180 Tablets

    Real Pharm

    Real Pharm Melatonine 1 mg - 180 tabletten

    5 reviews
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€0.02 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Melatonin 1 mg - 60 Capsules Life Extension Melatonin 1 mg - 60 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Melatonine 1 mg - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€0.17 per stuk
    Details weergeven
  • Osavi Melatonin with Passiflora Oral Spray 1 mg - 25 ml

    Osavi

    Osavi Melatonine met Passiflora orale spray 1 mg - 25 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €11.39
    Eenheid prijs€4.56 /10ml
    Details weergeven
  • Swanson Melatonin 500 mcg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Melatonine 500 mcg - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €4.59
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Wellbear Melatonin Forte- 60 Tablets Wellbear Melatonin Forte- 60 Tablets
    10% korting

    Wellbear

    Wellbear Melatonine Forte- 60 tabletten

    1 review
    Verkoopprijs €4.40 Reguliere prijs €4.89
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Quicksilver Liposomal Melatonin 1 mg, Mint-Orange - 30 ml Quicksilver Liposomal Melatonin 1 mg, Mint-Orange - 30 ml

    Quicksilver

    Quicksilver Liposomale Melatonine 1 mg, Mint-Oranje - 30 ml

    1 review
    Reguliere prijs €42.69
    Eenheid prijs€142.30 /100ml
    Details weergeven
  • Kenay Melatonin MicroActive® - 60 Capsules

    Kenay

    Kenay Melatonine MicroActive ® - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €10.19
    Eenheid prijs€0.17 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps Melatonin+ - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Melatonine+ - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €14.59
    Eenheid prijs€0.24 per stuk
    Details weergeven
  • Skoczylas Sleep, Melatonin, Hops, Melissa - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Slaap, Melatonine, Hop, Melisse - 60 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €9.79
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Melatonine: het natuurlijke slaaphormoon voor verlichting van slapeloosheid

Melatonine, een tryptofaanderivaat, is een natuurlijk voorkomende stof die wordt geproduceerd in de pijnappelklier van het lichaam. Het speelt een cruciale rol bij het reguleren van het circadiane ritme, dat de perioden van waakzaamheid en slaap beïnvloedt. Melatonine wordt vaak het slaaphormoon of duisternishormoon genoemd., Melatonine is essentieel voor het initiëren en behouden van een goede slaap.

Hoe melatonine werkt: Eigenschappen en werkingsmechanisme

De afscheiding van melatonine volgt een specifiek patroon:

  • Begint tussen 9 en 10 uur 's avonds
  • Pieken tussen 2 en 4 uur 's nachts (diepste slaap)
  • Neemt af tussen 7 en 9 uur 's ochtends (bevordering van de waakzaamheid)

De pijnappelklier wordt door duisternis gestimuleerd om melatonine te produceren, terwijl licht de productie ervan remt. Deze natuurlijke cyclus helpt het slaap-waakritme van het lichaam in stand te houden, dat cruciaal is voor de algehele gezondheid.

Leeftijdsgerelateerde veranderingen in de melatonineproductie

De melatonineproductie varieert met de leeftijd:

  • Zuigelingen: Afscheiding neemt toe na 20 weken, het instellen van de dagcyclus van een peuter
  • Leeftijden 3-5: Hoogste melatonineproductie, ondersteuning van cruciale ontwikkelingsslaap
  • Oudere volwassenen: Verminderde productie door verkalking van de pijnappelklier, leidt vaak tot slaapproblemen

Melatonine en slaap: Een cruciale relatie

Melatonine is essentieel voor een gezond slaappatroon. Moderne levensstijlen, kunnen echter de natuurlijke productie verstoren:

  • Toegenomen blootstelling aan kunstlicht, vooral van elektronische apparaten
  • Slapen in verlichte kamers
  • Zittende levensstijlen
  • Beperkte blootstelling aan de zon overdag

Deze factoren kunnen leiden tot moeite met inslapen en mogelijke slapeloosheid. Suppletie met melatonine heeft aangetoond voordelen te hebben voor mensen met slaapstoornissen, waaronder verbeterde slaapkwaliteit en -duur, en verlaagde bloeddruk en spierspanning tijdens de REM-slaap.

Symptomen van een tekort aan melatonine

Veel voorkomende symptomen van een tekort aan melatonine zijn:

  • Moeite met inslapen
  • Vermoeidheid en slaperigheid overdag
  • Slechte concentratie en TiB concentratievermogen
  • Hoofdpijn
  • Prikkelbaarheid en stemmingswisselingen
  • Moeite om 's ochtends wakker te worden

Symptomen van een overmaat aan melatonine

Hoewel het minder vaak voorkomt, kan een overmaat aan melatonine optreden als gevolg van bepaalde aandoeningen of een overdosis, supplementen:

  • Nachtmerries
  • Depressieve toestanden
  • Misselijkheid

Suppletie met melatonine: Vormen en dosering

Melatonine supplementen zijn verkrijgbaar in verschillende vormen:

  • Tabletten (1,3, of 5 mg doses)
  • Sprays

Deze kunnen gekocht worden als vrij verkrijgbare medicijnen of voedingssupplementen. Het is echter, raadzaam om een arts of apotheker te raadplegen voordat je met supplementen begint.

Juiste dosering van melatonine

Dosering moet individueel worden bepaald, maar algemene richtlijnen zijn onder andere:

  • Gebruikelijke doses: 1-3 mg per dag, minder vaak 5 mg
  • Timing: Neem 's avonds, minstens een uur voor het slapen gaan
  • Duur: Effecten kunnen worden waargenomen na ongeveer 2 weken van consequent gebruik

Contra-indicaties voor Melatonine-suppletie

Melatonine moet worden vermeden door personen met:

  • Alcoholmisbruik
  • Overgevoeligheid voor het hormoon
  • Zwangerschap of borstvoeding

Voorzichtigheid is geboden voor personen met:

  • Leveraandoeningen
  • Depressie
  • Epilepsie
  • Endocriene stoornissen
  • Nierproblemen
  • Immuunsysteem dysfunctie

Raadpleeg altijd een arts of apotheker voordat u begint met melatonine suppletie, vooral als u een pre-bestaande gezondheidsproblemen hebt of andere medicijnen gebruikt.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven