Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid

Schoonheid

(2583 producten)
  • Bad en douche
  • Lichaamscosmetica
  • Gezichtscosmetica
  • Handen en voeten
  • Haarcosmetica
  • Intieme hygiëne
  • Mondverzorging
  • Zonbescherming
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Some By Mi Cica Peptide Derma Scalp Treatment Against Hair Loss - 50 ml Some By Mi Cica Peptide Derma Scalp Treatment Against Hair Loss - 50 ml Some By Mi Cica Peptide Derma Scalp Treatment Against Hair Loss - 50 ml Some By Mi Cica Peptide Derma Scalp Treatment Against Hair Loss - 50 ml

    Some by Mi

    Some by Mi Cica Peptide Derma Hoofdhuidbehandeling tegen haaruitval - 50 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€13.18 /100ml
    Details weergeven
  • Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser - 120 g

    Arencia

    Arencia Calendula Rijst Mochi Cleanser - 120 g

    No reviews
    Reguliere prijs €14.99
    Eenheid prijs€124.92 /kg
    Details weergeven
  • Najel Luffa Sponge - 1 Piece Najel Luffa Sponge - 1 Piece Najel Luffa Sponge - 1 Piece Najel Luffa Sponge - 1 Piece Najel Luffa Sponge - 1 Piece

    Najel

    Najel Luffa spons - 1 stuk

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.89
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Round Lab 1025 Dokdo Cream - 80 ml

    Round Lab

    Ronde Lab 1025 Dokdo Crème - 80 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €20.19
    Eenheid prijs€25.24 /100ml
    Details weergeven
  • FarmStay Hyaluronic UV Shield Sun Block Cream SPF50+/PA++++ - 70 g
    Uitverkocht

    FarmStay

    FarmStay Hyaluronic UV Shield Zonnebrandcrème SPF50+/PA++++ - 70 g

    1 review
    Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€12.70 /100g
    Details weergeven
  • Dermz HairLXR Anti-Hair Loss Shampoo - 300 ml

    Dermz

    Dermz HairLXR Shampoo tegen haaruitval - 300 ml

    1 review
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€59.30 /l
    Details weergeven
  • Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence - 150 ml Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence - 150 ml Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence - 150 ml

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence - 150 ml

    1 review
    Reguliere prijs €29.59
    Eenheid prijs€197.27 /l
    Details weergeven
  • Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C01 - 40 g Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C01 - 40 g Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C01 - 40 g Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ C01 - 40 g
    Uitverkocht

    Canmake

    Canmake Zeemeermin Huidgel UV SPF50+ PA++++ C01 - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €13.29
    Eenheid prijs€265.80 /l
    Details weergeven
  • Cos De BAHA SH Snail Mucin and Hyaluronic Acid Serum - 120 ml
    10% korting

    Cos De BAHA

    Cos De BAHA SH Slakkenslijm en hyaluronzuur serum - 120 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €11.15 Reguliere prijs €12.39
    Eenheid prijs€92.92 /l
    Details weergeven
  • Medipeel Mezzo Filla Eye Serum - 30 ml

    Medi-Peel

    Medipeel Mezzo Filla Oogserum - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €20.19
    Eenheid prijs€67.30 /100ml
    Details weergeven
  • Etude House SoonJung 5.5 Foam Cleanser - 150 ml

    Etude

    Etude House SoonJung 5.5 Foam Cleanser - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.19
    Eenheid prijs€74.60 /kg
    Details weergeven
  • La'dor Keratin LPP Shampoo - 530 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 530 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 530 ml La'dor Keratin LPP Shampoo - 530 ml

    La'dor

    La'dor Keratine LPP Shampoo - 530 ml

    1 review
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€35.26 /l
    Details weergeven
  • Urtekram Anti-dandruff Shampoo Nettle - 250 ml Urtekram Anti-dandruff Shampoo Nettle - 250 ml

    Urtekram

    Urtekram Anti-roos Shampoo Brandnetel - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€37.56 /l
    Details weergeven
  • Cos De BAHA A Vitamin C MSM Serum - 30 ml
    10% korting

    Cos De BAHA

    Cos De BAHA A Vitamine C MSM Serum - 30 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €10.25 Reguliere prijs €11.39
    Eenheid prijs€341.67 /l
    Details weergeven
  • Herbaria Banfi Shampoo - 250 ml Herbaria Banfi Shampoo - 250 ml Herbaria Banfi Shampoo - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Shampoo - 250 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €9.59
    Eenheid prijs€38.36 /l
    Details weergeven
  • Some By Mi Spot Patch for Pimples and Imperfections - 18 Patches Some By Mi Spot Patch for Pimples and Imperfections - 18 Patches

    Some by Mi

    Some by Mi Puistjespleister voor puistjes en onzuiverheden - 18 patches

    No reviews
    Reguliere prijs €4.69
    Eenheid prijs€0.26 per stuk
    Details weergeven
  • Cztery Szpaki King Laurel Soap - 110 g Cztery Szpaki King Laurel Soap - 110 g Cztery Szpaki King Laurel Soap - 110 g
    10% korting

    Cztery Szpaki

    Cztery Szpaki Laurier zeep - 110 g

    No reviews
    Verkoopprijs €4.67 Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€4.25 /100g
    Details weergeven
  • Vivicot Organic Cotton Pads - 20 pieces Vivicot Organic Cotton Pads - 20 pieces Vivicot Organic Cotton Pads - 20 pieces

    Vivicot

    Vivicot Pads van biologisch katoen - 20 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €2.69
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Ben&Anna Natural Deodorant Highland Breeze - 40 g
    5% korting

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant Highland Breeze - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €7.49 Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€1.87 /10g
    Details weergeven
  • Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml Herbamedicus Cooling Horse Ointment FORTE - 500 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Verkoelende Paardenzalf FORTE - 500 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €18.39
    Eenheid prijs€36.78 /l
    Details weergeven
  • COSRX AHA 7 Whitehead Power Liquid - 100 ml COSRX AHA 7 Whitehead Power Liquid - 100 ml COSRX AHA 7 Whitehead Power Liquid - 100 ml COSRX AHA 7 Whitehead Power Liquid - 100 ml COSRX AHA 7 Whitehead Power Liquid - 100 ml

    COSRX

    COSRX AHA 7 Whitehead Power Liquid - 100 ml

    1 review
    Reguliere prijs €11.89
    Eenheid prijs€118.90 /l
    Details weergeven
  • Heimish All Clean Green Clay Foam - 150 g Heimish All Clean Green Clay Foam - 150 g Heimish All Clean Green Clay Foam - 150 g Heimish All Clean Green Clay Foam - 150 g Heimish All Clean Green Clay Foam - 150 g Heimish All Clean Green Clay Foam - 150 g Heimish All Clean Green Clay Foam - 150 g Heimish All Clean Green Clay Foam - 150 g
    15% korting

    Heimish

    Heimish All Clean Green Clay Foam - 150 g

    No reviews
    Verkoopprijs €7.11 Reguliere prijs €8.39
    Eenheid prijs€4.74 /100g
    Details weergeven
  • Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml
    Uitverkocht

    Cannaderm

    Cannaderm Atopos Hair Treatment - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.29
    Eenheid prijs€11.29 /100ml
    Details weergeven
  • Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-Ageing Cream with Retinol - 15 g

    Mary&May

    Mary&May Spicule Retinol PDRN Anti-aging crème met retinol - 15 g

    1 review
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€78.60 /100g
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 26 / 108
  • 1
  • …
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • …
  • 108
  • Volgende

Ontdek het perfecte assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit om er fantastisch uit te zien en je goed te voelen. Onze Persoonlijke Verzorging & Schoonheidsselectie biedt een uitgebreide keuze aan artikelen voor alle aspecten van uw zelfverzorgingsroutine, van baden en huidverzorging tot mondhygiëne en intieme verzorging.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

Bij Medpak, bieden we een uitgebreid assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit die ontworpen zijn om uw dagelijkse routine te verbeteren. Onze zorgvuldig samengestelde selectie richt zich op alle aspecten van zelfverzorging, zodat u er van top tot teen op uw best uitziet en u goed voelt.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformeer uw badervaring met onze eersteklas bad- en doucheproducten. Kies uit een verscheidenheid aan zachte zepen, verkwikkende bodywash, en kalmerend badzout. Onze producten bevatten milde ingrediënten om huidirritatie en uitdroging te voorkomen, verkrijgbaar in een reeks geuren die bij je stemming passen.

Voedende lichaamsverzorgingsoplossingen

Houd je huid gezond en stralend met onze uitgebreide lichaamsverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Hydraterende lotions en lichaamsoliën
  • Exfoliërende scrubs voor een gladde huid
  • Gerichte cellulitis crèmes

Verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E, bieden onze producten langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit.

Advanced Facial Skincare

Bereik een stralende teint met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn. Onze producten zijn afgestemd op verschillende huidtypes en, huidproblemen, waaronder:

  • Milde reinigers voor alle huidtypes
  • Balancerende toners
  • Gerichte serums voor specifieke huidproblemen
  • Voedende moisturizers

Of je nu een vette, droge, of gevoelige huid, hebt, onze zorgvuldig samengestelde producten leveren effectieve resultaten zonder de gezondheid van de huid aan te tasten.

Gespecialiseerde verzorging voor handen & voeten

Geef je ledematen de aandacht die ze verdienen met onze gespecialiseerde hand- en voetverzorgingsproducten . Onze selectie bevat voedende handcrèmes, verjongende voetscrubs, en effectieve eeltverwijderaars om je handen en voeten zacht en glad te houden.

Innovatieve haarverzorgingsoplossingen

Bereik gezond, mooi haar met onze innovatieve haarverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Voedende shampoos en conditioners
  • Diep verzorgende haarmaskers
  • Stylingproducten voor alle haartypes

Onze deskundig samengestelde producten bevorderen een sterke haargroei, verminderen kroes, en versterken de glans voor prachtige, gezonde lokken.

Gentle Intimate Care

Zorg voor een optimale intieme gezondheid met onze discrete en effectieve collectie intieme verzorgingsproducten. Onze producten bevatten pH-gebalanceerde wasbeurten, zachte doekjes, en verzachtende crèmes, allemaal geformuleerd met milde ingrediënten zoals aloë vera en kamille voor een veilige en grondige reiniging.

Uitgebreide mondverzorging

Bereik een uitstekende mondhygiëne met ons brede assortiment mondverzorgingsproducten. Onze selectie bevat:

  • Tandpasta's met natuurlijke ingrediënten
  • Verfrissende mondspoelingen
  • Effectief tandzijde

Samengesteld met natuurlijke ingrediënten zoals pepermuntolie en tea tree olie, bieden onze producten een TiB acteriële werking voor een schone, gezonde mond.

Waarom Medpak kiezen voor uw persoonlijke verzorgings- & schoonheidsbehoeften?

Bij Medpak, streven we ernaar u te voorzien van persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van de hoogste kwaliteit. Onze selectie is:

  • Zorgvuldig samengesteld uit vertrouwde merken
  • Waar mogelijk samengesteld met natuurlijke en biologische ingrediënten
  • Geschikt voor verschillende huidtypen en huidproblemen
  • Grondig getest op kwaliteit en werkzaamheid

Ontdek onze uitgebreide Personal Care & Beauty collectie en ontdek de perfecte producten om je zelfverzorgingsroutine te verbeteren. Van essentiële huidverzorgingsproducten tot innovaties op het gebied van haarverzorging, Medpak heeft alles wat je nodig hebt om er op je best uit te zien en je goed te voelen.

Verhoog je persoonlijke verzorgingsroutine met het topassortiment van Medpak. Uw reis naar een stralende huid, gezond haar, en algemeen welzijn begint hier!

Bad & douche ervaringen: Verjongen en voeden

Verhoog je bad- of douchetijd met onze eersteklas collectie bad- en doucheproducten. Onze selectie bestaat uit zepen, bodywash, en badzout gemaakt met milde ingrediënten om irritatie en uitdroging te voorkomen. Kies uit een gevarieerd aanbod geuren die bij je stemming passen, of je nu op zoek bent naar de kalmerende geur van lavendel of een opwekkend citrusaroma.

Essentiële lichaamsverzorging: Revitaliseer en bescherm je huid

Houd je huid gezond en gevoed met onze uitgebreide collectie lichaamsverzorging. Onze producten omvatten lotions, oliën, scrubs, en cellulitis crèmes, allemaal verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E. Ervaar langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit, waardoor je huid soepel en fluweelzacht aanvoelt.

Geavanceerde gezichtsverzorging: Onthul een stralende, gezonde huid

Bereik een stralende, gezonde huid met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn, met reinigers, toners, serums, en vochtinbrengende crèmes. Onze producten zijn op maat gemaakt voor verschillende huidtypes en zorgen, voor de vette, droge, of gevoelige huid. Zorgvuldig gekozen ingrediënten zorgen voor zachte maar effectieve resultaten, waardoor je je huidverzorgingsdoelen kunt bereiken zonder het welzijn van je huid in gevaar te brengen.

Hands &; Feet Pampering: Geef je ledematen wat liefde

Verwen je Laat meer zien

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven