Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid

Schoonheid

(2583 producten)
  • Bad en douche
  • Lichaamscosmetica
  • Gezichtscosmetica
  • Handen en voeten
  • Haarcosmetica
  • Intieme hygiëne
  • Mondverzorging
  • Zonbescherming
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml

    Frudia

    Frudia Green Grape Pore Control SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €8.49
    Eenheid prijs€16.98 /100ml
    Details weergeven
  • Axis-Y PHA Resurfacing Glow Peel - 50 ml Axis-Y PHA Resurfacing Glow Peel - 50 ml
    15% korting

    Axis-Y

    Axis-Y PHA Resurfacing Glow Peel - 50 ml

    1 review
    Verkoopprijs €12.52 Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€25.04 /100ml
    Details weergeven
  • APLB Body Wash with Glutathione and Niacinamide - 300 ml APLB Body Wash with Glutathione and Niacinamide - 300 ml

    APLB

    APLB Body Wash met glutathion en niacinamide - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€32.97 /l
    Details weergeven
  • By Wishtrend Vitamin A-mazing Bakuchiol Night Cream - 30 g By Wishtrend Vitamin A-mazing Bakuchiol Night Cream - 30 g By Wishtrend Vitamin A-mazing Bakuchiol Night Cream - 30 g
    Uitverkocht

    By Wishtrend

    Door Wish trend Vitamin A-mazing Bakuchiol Night Cream - 30 g

    No reviews
    Reguliere prijs €29.49
    Eenheid prijs€98.30 /100g
    Details weergeven
  • Palmer's Cocoa Butter Formula Natural Bronze - 250 ml

    Palmer's

    Palmer's Cocoa Butter Formula Natural Bronze - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€39.56 /l
    Details weergeven
  • SheaMoisture Coconut & Hibiscus Curl & Shine Conditioner - 384 ml SheaMoisture Coconut & Hibiscus Curl & Shine Conditioner - 384 ml

    SheaMoisture

    SheaMoisture Coconut & Hibiscus Curl & Shine Conditioner - 384 ml

    1 review
    Reguliere prijs €12.99
    Eenheid prijs€33.83 /l
    Details weergeven
  • Derby Extra Razor Blades - 20x5 Pieces Derby Extra Razor Blades - 20x5 Pieces Derby Extra Razor Blades - 20x5 Pieces Derby Extra Razor Blades - 20x5 Pieces Derby Extra Razor Blades - 20x5 Pieces

    Derby

    Derby Extra scheermesjes - 20x5 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Oil Blossom Lip Mask Sea Buckthorn Oil - 15 g Petitfee Oil Blossom Lip Mask Sea Buckthorn Oil - 15 g
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Oil Blossom Lip Mask Duindoornolie - 15 g

    No reviews
    Reguliere prijs €9.29
    Eenheid prijs€61.93 /100g
    Details weergeven
  • Dr.Ceuracle Vegan Active Berry Lifting Cream - 75 g Dr.Ceuracle Vegan Active Berry Lifting Cream - 75 g Dr.Ceuracle Vegan Active Berry Lifting Cream - 75 g
    10% korting

    Dr. Ceuracle

    Dr.Ceuracle Vegan Active Berry Lifting Cream - 75 g

    No reviews
    Verkoopprijs €23.93 Reguliere prijs €26.59
    Eenheid prijs€31.91 /100g
    Details weergeven
  • Fraijour Retin Collagen 3D Core Toner - 250 ml Fraijour Retin Collagen 3D Core Toner - 250 ml
    Uitverkocht

    Fraijour

    Fraijour Retin Collageen 3D Core Toner - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€47.16 /l
    Details weergeven
  • Fraijour Retin-Collagen 3D Core Cream - 50 ml
    Uitverkocht

    Fraijour

    Fraijour Retin-Collageen 3D Core Cream - 50 ml

    1 review
    Reguliere prijs €9.79
    Eenheid prijs€19.58 /100ml
    Details weergeven
  • Medicube Zero Pore Blackhead Deep Cleansing Oil - 250 ml Medicube Zero Pore Blackhead Deep Cleansing Oil - 250 ml

    Medicube

    Medicube Zero Pore Blackhead Deep Cleansing Oil - 205 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €23.29
    Eenheid prijs€113.61 /l
    Details weergeven
  • VT Cosmetics Reedle Shot Booster Nourishing Lip Treatment - 4,3 g VT Cosmetics Reedle Shot Booster Nourishing Lip Treatment - 4,3 g VT Cosmetics Reedle Shot Booster Nourishing Lip Treatment - 4,3 g
    20% korting

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Reedle Shot Booster Nourishing Lip Treatment - 4,3 g

    No reviews
    Verkoopprijs €11.53 Reguliere prijs €14.49
    Eenheid prijs€2,681.40 /10g
    Details weergeven
  • La'dor Dermatical Hair-Loss Shampoo - 50 ml
    11% korting

    La'dor

    La'dor Derma tical Hair-Loss Shampoo - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €8.20 Reguliere prijs €9.19
    Eenheid prijs€16.40 /100ml
    Details weergeven
  • We Love The Planet Stick Deodorant, Sweet Rose - 40 g We Love The Planet Stick Deodorant, Sweet Rose - 40 g
    Uitverkocht

    We Love The Planet

    We Love The Planet Stick Deodorant, Sweet Rose - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€18.48 /100g
    Details weergeven
  • BetterYou Magnesium Oil, Regenerating - 100 ml

    BetterYou

    BetterYou Magnesiumolie, Regenererend - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.79
    Eenheid prijs€197.90 /l
    Details weergeven
  • Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 Pieces

    Medi-Peel

    Medipeel Hyaluron Cica Peptide Eye Patch - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€0.31 per stuk
    Details weergeven
  • Inntaler Naturprodukte Arnica Rubbing Liquid - 250 ml Inntaler Naturprodukte Arnica Rubbing Liquid - 250 ml Inntaler Naturprodukte Arnica Rubbing Liquid - 250 ml
    Uitverkocht

    Inntaler Naturprodukte

    Inntaler Naturprodukte Arnica-wrijfvloeistof - 250 ml

    1 review
    Reguliere prijs €5.99
    Eenheid prijs€23.96 /l
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml
    Uitverkocht

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum met witte truffel - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €31.49
    Eenheid prijs€104.97 /100ml
    Details weergeven
  • d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml
    Uitverkocht

    d'Alba

    d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash met witte truffel - 200 ml

    1 review
    Reguliere prijs €20.59
    Eenheid prijs€10.30 /100ml
    Details weergeven
  • The Face Shop Real Nature Illuminating Mask with Rice Essence - 20 g

    The Face Shop

    The Face Shop Real Nature Illuminating Mask met rijstextract - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.89
    Eenheid prijs€9.45 /100g
    Details weergeven
  • K-SECRET Seoul 1988 Cream SPF 50+ PA++++ - 50 ml K-SECRET Seoul 1988 Cream SPF 50+ PA++++ - 50 ml
    30% korting

    K-SECRET

    K-SECRET Seoul 1988 Crème SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €12.98 Reguliere prijs €18.59
    Eenheid prijs€25.96 /100ml
    Details weergeven
  • House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml
    Uitverkocht

    House Of Hur

    House Of Hur Weightless Sun Fluid SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €22.39
    Eenheid prijs€44.78 /100ml
    Details weergeven
  • Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml
    5% korting

    Arencia

    Arencia Deep Water Surge SPF50+ - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €16.52 Reguliere prijs €17.39
    Eenheid prijs€33.04 /100ml
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 56 / 108
  • 1
  • …
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • …
  • 108
  • Volgende

Ontdek het perfecte assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit om er fantastisch uit te zien en je goed te voelen. Onze Persoonlijke Verzorging & Schoonheidsselectie biedt een uitgebreide keuze aan artikelen voor alle aspecten van uw zelfverzorgingsroutine, van baden en huidverzorging tot mondhygiëne en intieme verzorging.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

Bij Medpak, bieden we een uitgebreid assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit die ontworpen zijn om uw dagelijkse routine te verbeteren. Onze zorgvuldig samengestelde selectie richt zich op alle aspecten van zelfverzorging, zodat u er van top tot teen op uw best uitziet en u goed voelt.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformeer uw badervaring met onze eersteklas bad- en doucheproducten. Kies uit een verscheidenheid aan zachte zepen, verkwikkende bodywash, en kalmerend badzout. Onze producten bevatten milde ingrediënten om huidirritatie en uitdroging te voorkomen, verkrijgbaar in een reeks geuren die bij je stemming passen.

Voedende lichaamsverzorgingsoplossingen

Houd je huid gezond en stralend met onze uitgebreide lichaamsverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Hydraterende lotions en lichaamsoliën
  • Exfoliërende scrubs voor een gladde huid
  • Gerichte cellulitis crèmes

Verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E, bieden onze producten langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit.

Advanced Facial Skincare

Bereik een stralende teint met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn. Onze producten zijn afgestemd op verschillende huidtypes en, huidproblemen, waaronder:

  • Milde reinigers voor alle huidtypes
  • Balancerende toners
  • Gerichte serums voor specifieke huidproblemen
  • Voedende moisturizers

Of je nu een vette, droge, of gevoelige huid, hebt, onze zorgvuldig samengestelde producten leveren effectieve resultaten zonder de gezondheid van de huid aan te tasten.

Gespecialiseerde verzorging voor handen & voeten

Geef je ledematen de aandacht die ze verdienen met onze gespecialiseerde hand- en voetverzorgingsproducten . Onze selectie bevat voedende handcrèmes, verjongende voetscrubs, en effectieve eeltverwijderaars om je handen en voeten zacht en glad te houden.

Innovatieve haarverzorgingsoplossingen

Bereik gezond, mooi haar met onze innovatieve haarverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Voedende shampoos en conditioners
  • Diep verzorgende haarmaskers
  • Stylingproducten voor alle haartypes

Onze deskundig samengestelde producten bevorderen een sterke haargroei, verminderen kroes, en versterken de glans voor prachtige, gezonde lokken.

Gentle Intimate Care

Zorg voor een optimale intieme gezondheid met onze discrete en effectieve collectie intieme verzorgingsproducten. Onze producten bevatten pH-gebalanceerde wasbeurten, zachte doekjes, en verzachtende crèmes, allemaal geformuleerd met milde ingrediënten zoals aloë vera en kamille voor een veilige en grondige reiniging.

Uitgebreide mondverzorging

Bereik een uitstekende mondhygiëne met ons brede assortiment mondverzorgingsproducten. Onze selectie bevat:

  • Tandpasta's met natuurlijke ingrediënten
  • Verfrissende mondspoelingen
  • Effectief tandzijde

Samengesteld met natuurlijke ingrediënten zoals pepermuntolie en tea tree olie, bieden onze producten een TiB acteriële werking voor een schone, gezonde mond.

Waarom Medpak kiezen voor uw persoonlijke verzorgings- & schoonheidsbehoeften?

Bij Medpak, streven we ernaar u te voorzien van persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van de hoogste kwaliteit. Onze selectie is:

  • Zorgvuldig samengesteld uit vertrouwde merken
  • Waar mogelijk samengesteld met natuurlijke en biologische ingrediënten
  • Geschikt voor verschillende huidtypen en huidproblemen
  • Grondig getest op kwaliteit en werkzaamheid

Ontdek onze uitgebreide Personal Care & Beauty collectie en ontdek de perfecte producten om je zelfverzorgingsroutine te verbeteren. Van essentiële huidverzorgingsproducten tot innovaties op het gebied van haarverzorging, Medpak heeft alles wat je nodig hebt om er op je best uit te zien en je goed te voelen.

Verhoog je persoonlijke verzorgingsroutine met het topassortiment van Medpak. Uw reis naar een stralende huid, gezond haar, en algemeen welzijn begint hier!

Bad & douche ervaringen: Verjongen en voeden

Verhoog je bad- of douchetijd met onze eersteklas collectie bad- en doucheproducten. Onze selectie bestaat uit zepen, bodywash, en badzout gemaakt met milde ingrediënten om irritatie en uitdroging te voorkomen. Kies uit een gevarieerd aanbod geuren die bij je stemming passen, of je nu op zoek bent naar de kalmerende geur van lavendel of een opwekkend citrusaroma.

Essentiële lichaamsverzorging: Revitaliseer en bescherm je huid

Houd je huid gezond en gevoed met onze uitgebreide collectie lichaamsverzorging. Onze producten omvatten lotions, oliën, scrubs, en cellulitis crèmes, allemaal verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E. Ervaar langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit, waardoor je huid soepel en fluweelzacht aanvoelt.

Geavanceerde gezichtsverzorging: Onthul een stralende, gezonde huid

Bereik een stralende, gezonde huid met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn, met reinigers, toners, serums, en vochtinbrengende crèmes. Onze producten zijn op maat gemaakt voor verschillende huidtypes en zorgen, voor de vette, droge, of gevoelige huid. Zorgvuldig gekozen ingrediënten zorgen voor zachte maar effectieve resultaten, waardoor je je huidverzorgingsdoelen kunt bereiken zonder het welzijn van je huid in gevaar te brengen.

Hands &; Feet Pampering: Geef je ledematen wat liefde

Verwen je Laat meer zien

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven