Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid

Schoonheid

(2583 producten)
  • Bad en douche
  • Lichaamscosmetica
  • Gezichtscosmetica
  • Handen en voeten
  • Haarcosmetica
  • Intieme hygiëne
  • Mondverzorging
  • Zonbescherming
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Serum - 30 ml Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Serum - 30 ml

    Mary&May

    Mary&May Houttuynia Cordata + Tea Tree Serum - 30 ml

    1 review
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€3.30 /10ml
    Details weergeven
  • Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml

    Isntree

    Isntree Hyper Acid4 AHA BHA PHA LHA 30 Serum - 20 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€93.45 /100ml
    Details weergeven
  • Frudia Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream - 55 g
    Uitverkocht

    Frudia

    Frudia Granaatappel Voedende Crème - 55 g

    1 review
    Reguliere prijs €21.39
    Eenheid prijs€38.89 /100g
    Details weergeven
  • Frudia Blueberry Intense Hydrating Cream - 55 g
    10% korting

    Frudia

    Frudia Bosbes Intense Hydraterende Crème - 55 g

    No reviews
    Verkoopprijs €21.23 Reguliere prijs €23.59
    Eenheid prijs€386.00 /kg
    Details weergeven
  • Frudia Green Grape Pore Control Cream - 55 g

    Frudia

    Frudia Groene Druif Porie Controle Crème - 55 g

    No reviews
    Reguliere prijs €19.89
    Eenheid prijs€36.16 /100g
    Details weergeven
  • Jumiso All Day Vitamin Pure C 5.5 Glow Serum - 30 ml
    Uitverkocht

    Jumiso

    Jumiso All Day Vitamine Pure C 5.5 Glow Serum - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.29
    Eenheid prijs€57.63 /100ml
    Details weergeven
  • Georganics Natural Floss with Charcoal - 50 m Georganics Natural Floss with Charcoal - 50 m Georganics Natural Floss with Charcoal - 50 m
    Uitverkocht

    Georganics

    Georganics Natuurlijk flosdraad met houtskool - 50 m

    No reviews
    Reguliere prijs €6.09
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • COSRX Master Patch Basic - 36 Pieces COSRX Master Patch Basic - 36 Pieces
    26% korting

    COSRX

    COSRX Master Patch Basic - 36 Stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €6.62 Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Etude Baking Powder B.B. Deep Cleansing Foam - 160 ml
    Uitverkocht

    Etude

    Etude Bakpoeder B.B. Diep Reinigend Schuim - 160 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.09
    Eenheid prijs€56.81 /kg
    Details weergeven
  • Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 patches Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 patches Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 patches Elizavecca Witch Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 patches
    Uitverkocht

    Elizavecca

    Elizavecca Heks Piggy Hell Pore Blemish Spot Patch - 44 patches

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Elizavecca Gold CF-Nest White-Bomb Eye Cream - 30 ml
    Uitverkocht

    Elizavecca

    Elizavecca Gold CF-Nest White-Bomb Oogcrème - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.99
    Eenheid prijs€433.00 /l
    Details weergeven
  • L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Day Cream - 50 ml L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-wrinkle Reconstructing Day Cream - 50 ml
    Uitverkocht

    L'Oréal Paris

    L'Oréal Paris Age Expert 60+ Anti-Rimpel Reconstructing Dagcrème - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.99
    Eenheid prijs€119.80 /l
    Details weergeven
  • Laneige Lip Sleeping Mask, Mint with Chocolate - 20 g Laneige Lip Sleeping Mask, Mint with Chocolate - 20 g Laneige Lip Sleeping Mask, Mint with Chocolate - 20 g Laneige Lip Sleeping Mask, Mint with Chocolate - 20 g

    Laneige

    Laneige Lip Sleeping Mask, Mint met Chocolade - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €19.49
    Eenheid prijs€9.75 /10g
    Details weergeven
  • Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml Missha All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - 70 ml

    Missha

    Missha All Around Safe Block Soft Finish Zonnemelk SPF50+/PA+++ - 70 ml

    1 review
    Reguliere prijs €16.59
    Eenheid prijs€23.70 /100ml
    Details weergeven
  • Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g Rom&nd Zero Matte Lipstick, 03 Silhouette - 3 g
    5% korting

    ROM&ND

    Rom&nd Zero Matte Lipstick,03 Silhouette - 3 g

    No reviews
    Verkoopprijs €9.39 Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€3.13 /g
    Details weergeven
  • Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petittfee Zwarte Parel&Goud Hydrogel Ooglapjes - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €12.39
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • RareCraft Rock Legends Beard Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Rock Legends Baardzeep - 110 g

    No reviews
    Reguliere prijs €6.69
    Eenheid prijs€6.08 /100g
    Details weergeven
  • RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml RareCraft Druid Beard Balm - 50ml
    Uitverkocht

    RareCraft

    RareCraft Druïde baardbalsem - 50ml

    No reviews
    Reguliere prijs €18.79
    Eenheid prijs€37.58 /100g
    Details weergeven
  • Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair - Problematic Skin Set

    Some by Mi

    Some by Mi Slak Truecica Miracle Repair - Set voor problematische huid

    No reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Isntree Yam Root Vegan Milk Cleanser - 220 ml Isntree Yam Root Vegan Milk Cleanser - 220 ml

    Isntree

    Isntree Yam Root Vegan Milk Cleanser - 220 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €23.19
    Eenheid prijs€10.54 /100ml
    Details weergeven
  • Isntree Aloe Soothing Emulsion - 120 ml

    Isntree

    Isntree Aloë Kalmerende Emulsie - 120 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.99
    Eenheid prijs€10.83 /100ml
    Details weergeven
  • A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml A'Pieu Pure Block Daily Sun Cream EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml
    15% korting

    A'Pieu

    A'Pieu Pure Block Dagelijkse Zonnecrème EX SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    1 review
    Verkoopprijs €17.24 Reguliere prijs €20.39
    Eenheid prijs€34.48 /100ml
    Details weergeven
  • Dr. Ceuracle Azelaic 10 & Madeca Ampoule - 30 ml
    Nieuw binnen

    Dr. Ceuracle

    Dr. Ceuracle Azelaic 10 & Madeca Ampoule - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €14.29
    Eenheid prijs€476.33 /l
    Details weergeven
  • Mediheal Collagen Essential Mask - 1 Sheet
    Uitverkocht

    Mediheal

    Mediheal Collagen Essential Mask - 1 masker

    No reviews
    Reguliere prijs €1.89
    Eenheid prijs€1.89 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 76 / 108
  • 1
  • …
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • …
  • 108
  • Volgende

Ontdek het perfecte assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit om er fantastisch uit te zien en je goed te voelen. Onze Persoonlijke Verzorging & Schoonheidsselectie biedt een uitgebreide keuze aan artikelen voor alle aspecten van uw zelfverzorgingsroutine, van baden en huidverzorging tot mondhygiëne en intieme verzorging.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

Bij Medpak, bieden we een uitgebreid assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit die ontworpen zijn om uw dagelijkse routine te verbeteren. Onze zorgvuldig samengestelde selectie richt zich op alle aspecten van zelfverzorging, zodat u er van top tot teen op uw best uitziet en u goed voelt.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformeer uw badervaring met onze eersteklas bad- en doucheproducten. Kies uit een verscheidenheid aan zachte zepen, verkwikkende bodywash, en kalmerend badzout. Onze producten bevatten milde ingrediënten om huidirritatie en uitdroging te voorkomen, verkrijgbaar in een reeks geuren die bij je stemming passen.

Voedende lichaamsverzorgingsoplossingen

Houd je huid gezond en stralend met onze uitgebreide lichaamsverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Hydraterende lotions en lichaamsoliën
  • Exfoliërende scrubs voor een gladde huid
  • Gerichte cellulitis crèmes

Verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E, bieden onze producten langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit.

Advanced Facial Skincare

Bereik een stralende teint met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn. Onze producten zijn afgestemd op verschillende huidtypes en, huidproblemen, waaronder:

  • Milde reinigers voor alle huidtypes
  • Balancerende toners
  • Gerichte serums voor specifieke huidproblemen
  • Voedende moisturizers

Of je nu een vette, droge, of gevoelige huid, hebt, onze zorgvuldig samengestelde producten leveren effectieve resultaten zonder de gezondheid van de huid aan te tasten.

Gespecialiseerde verzorging voor handen & voeten

Geef je ledematen de aandacht die ze verdienen met onze gespecialiseerde hand- en voetverzorgingsproducten . Onze selectie bevat voedende handcrèmes, verjongende voetscrubs, en effectieve eeltverwijderaars om je handen en voeten zacht en glad te houden.

Innovatieve haarverzorgingsoplossingen

Bereik gezond, mooi haar met onze innovatieve haarverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Voedende shampoos en conditioners
  • Diep verzorgende haarmaskers
  • Stylingproducten voor alle haartypes

Onze deskundig samengestelde producten bevorderen een sterke haargroei, verminderen kroes, en versterken de glans voor prachtige, gezonde lokken.

Gentle Intimate Care

Zorg voor een optimale intieme gezondheid met onze discrete en effectieve collectie intieme verzorgingsproducten. Onze producten bevatten pH-gebalanceerde wasbeurten, zachte doekjes, en verzachtende crèmes, allemaal geformuleerd met milde ingrediënten zoals aloë vera en kamille voor een veilige en grondige reiniging.

Uitgebreide mondverzorging

Bereik een uitstekende mondhygiëne met ons brede assortiment mondverzorgingsproducten. Onze selectie bevat:

  • Tandpasta's met natuurlijke ingrediënten
  • Verfrissende mondspoelingen
  • Effectief tandzijde

Samengesteld met natuurlijke ingrediënten zoals pepermuntolie en tea tree olie, bieden onze producten een TiB acteriële werking voor een schone, gezonde mond.

Waarom Medpak kiezen voor uw persoonlijke verzorgings- & schoonheidsbehoeften?

Bij Medpak, streven we ernaar u te voorzien van persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van de hoogste kwaliteit. Onze selectie is:

  • Zorgvuldig samengesteld uit vertrouwde merken
  • Waar mogelijk samengesteld met natuurlijke en biologische ingrediënten
  • Geschikt voor verschillende huidtypen en huidproblemen
  • Grondig getest op kwaliteit en werkzaamheid

Ontdek onze uitgebreide Personal Care & Beauty collectie en ontdek de perfecte producten om je zelfverzorgingsroutine te verbeteren. Van essentiële huidverzorgingsproducten tot innovaties op het gebied van haarverzorging, Medpak heeft alles wat je nodig hebt om er op je best uit te zien en je goed te voelen.

Verhoog je persoonlijke verzorgingsroutine met het topassortiment van Medpak. Uw reis naar een stralende huid, gezond haar, en algemeen welzijn begint hier!

Bad & douche ervaringen: Verjongen en voeden

Verhoog je bad- of douchetijd met onze eersteklas collectie bad- en doucheproducten. Onze selectie bestaat uit zepen, bodywash, en badzout gemaakt met milde ingrediënten om irritatie en uitdroging te voorkomen. Kies uit een gevarieerd aanbod geuren die bij je stemming passen, of je nu op zoek bent naar de kalmerende geur van lavendel of een opwekkend citrusaroma.

Essentiële lichaamsverzorging: Revitaliseer en bescherm je huid

Houd je huid gezond en gevoed met onze uitgebreide collectie lichaamsverzorging. Onze producten omvatten lotions, oliën, scrubs, en cellulitis crèmes, allemaal verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E. Ervaar langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit, waardoor je huid soepel en fluweelzacht aanvoelt.

Geavanceerde gezichtsverzorging: Onthul een stralende, gezonde huid

Bereik een stralende, gezonde huid met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn, met reinigers, toners, serums, en vochtinbrengende crèmes. Onze producten zijn op maat gemaakt voor verschillende huidtypes en zorgen, voor de vette, droge, of gevoelige huid. Zorgvuldig gekozen ingrediënten zorgen voor zachte maar effectieve resultaten, waardoor je je huidverzorgingsdoelen kunt bereiken zonder het welzijn van je huid in gevaar te brengen.

Hands &; Feet Pampering: Geef je ledematen wat liefde

Verwen je Laat meer zien

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven