Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid

Schoonheid

(2583 producten)
  • Bad en douche
  • Lichaamscosmetica
  • Gezichtscosmetica
  • Handen en voeten
  • Haarcosmetica
  • Intieme hygiëne
  • Mondverzorging
  • Zonbescherming
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Mediheal Purifying Facial Foam with Madecassoside – 120 ml Mediheal Purifying Facial Foam with Madecassoside – 120 ml
    Uitverkocht

    Mediheal

    Mediheal Zuiverende gezichtsschuim met madecassoside – 120 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €14.99
    Eenheid prijs€124.92 /l
    Details weergeven
  • La'dor Hydro LPP Moisturising Hair Mask - 50 ml La'dor Hydro LPP Moisturising Hair Mask - 50 ml
    Uitverkocht

    La'dor

    La'dor Hydro LPP Hydraterend Haarmasker - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€8.58 /100ml
    Details weergeven
  • La'dor Herbalism Herbal Mask Against Hair Loss - 150 ml La'dor Herbalism Herbal Mask Against Hair Loss - 150 ml La'dor Herbalism Herbal Mask Against Hair Loss - 150 ml
    Uitverkocht

    La'dor

    La'dor Herbalism Kruidenmasker tegen haaruitval - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€63.27 /l
    Details weergeven
  • Mediheal Dermaplus Birch Nourishing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Dermaplus Birch Nourishing Sheet Mask - 10 Pieces Mediheal Dermaplus Birch Nourishing Sheet Mask - 10 Pieces
    Uitverkocht

    Mediheal

    Mediheal Derma plus Birch Nourishing Sheet Mask - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €17.69
    Eenheid prijs€1.77 per stuk
    Details weergeven
  • Mediheal Moisturising and Soothing Face Serum - 40 ml Mediheal Moisturising and Soothing Face Serum - 40 ml Mediheal Moisturising and Soothing Face Serum - 40 ml

    Mediheal

    Mediheal Hydraterend en kalmerend gezichtsserum - 40 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €14.29
    Eenheid prijs€35.73 /100ml
    Details weergeven
  • Mediheal Collagen Ampoule Toning Face Pads with Collagen - 100 Pieces Mediheal Collagen Ampoule Toning Face Pads with Collagen - 100 Pieces Mediheal Collagen Ampoule Toning Face Pads with Collagen - 100 Pieces Mediheal Collagen Ampoule Toning Face Pads with Collagen - 100 Pieces
    Uitverkocht

    Mediheal

    Mediheal Collageenampul Toning Face Pads met collageen - 100 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €29.49
    Eenheid prijs€0.29 per stuk
    Details weergeven
  • HairMoji Fruity Cowash Cream Shampoo - 190 ml HairMoji Fruity Cowash Cream Shampoo - 190 ml
    Uitverkocht

    Hairy Tale Cosmetics

    HairMoji Fruity Cowash Cream Shampoo - 190 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€38.89 /l
    Details weergeven
  • VT Cosmetics Vita Light Reedle Shot 100 Microneedle Face Booster - 10 x 2 ml VT Cosmetics Vita Light Reedle Shot 100 Microneedle Face Booster - 10 x 2 ml

    VT Cosmetics

    VT Cosmetics Vita Light Reedle Shot 100 Microneedle Face Booster - 10 x 2 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.29
    Eenheid prijs€1.23 per stuk
    Details weergeven
  • Clinique Moisture Surge 100H Hydrating Face Cream - 125 ml Clinique Moisture Surge 100H Hydrating Face Cream - 125 ml Clinique Moisture Surge 100H Hydrating Face Cream - 125 ml
    Uitverkocht

    Clinique

    Clinique Moisture Surge 100H Hydraterende gezichtscrème - 125 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €54.59
    Eenheid prijs€436.72 /l
    Details weergeven
  • Shiseido Vital Perfection Lifting and Firming Face Cream - 50 ml Shiseido Vital Perfection Lifting and Firming Face Cream - 50 ml Shiseido Vital Perfection Lifting and Firming Face Cream - 50 ml
    Uitverkocht

    Shiseido

    Shiseido Vital Perfection Liftende en verstevigende gezichtscrème - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €98.39
    Eenheid prijs€196.78 /100ml
    Details weergeven
  • D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml

    d'Alba

    D'Alba Professional Herstellend en regenererend haarserum - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €22.69
    Eenheid prijs€45.38 /100ml
    Details weergeven
  • Paul Medison Supervital Anti-Ageing Neck Cream - 30 ml Paul Medison Supervital Anti-Ageing Neck Cream - 30 ml
    Uitverkocht

    Paul Medison

    Paul Medison Supervital Anti-Ageing Neck Cream - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €15.29
    Eenheid prijs€50.97 /100ml
    Details weergeven
  • Manyo Panthetoin Enriched Moisturising Face Lotion/Cream - 80 ml Manyo Panthetoin Enriched Moisturising Face Lotion/Cream - 80 ml Manyo Panthetoin Enriched Moisturising Face Lotion/Cream - 80 ml Manyo Panthetoin Enriched Moisturising Face Lotion/Cream - 80 ml
    Uitverkocht

    Ma:nyo

    Manyo Panthetoin Verrijkte Hydraterende Gezichtslo

    No reviews
    Reguliere prijs €35.49
    Eenheid prijs€44.36 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml
    15% korting

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Black Bamboo Face Mist met bamboeblad-extract - 150 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €12.72 Reguliere prijs €14.99
    Eenheid prijs€8.48 /100ml
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml
    10% korting

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume White Cica Face Essence - 100 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €28.34 Reguliere prijs €31.49
    Eenheid prijs€28.34 /100ml
    Details weergeven
  • Medicube Exosome Cica Soothing Face Toner - 210 ml Medicube Exosome Cica Soothing Face Toner - 210 ml Medicube Exosome Cica Soothing Face Toner - 210 ml

    Medicube

    Medicube Exosome Cica Soothing Face Toner - 210 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €21.19
    Eenheid prijs€100.90 /l
    Details weergeven
  • Ben&Anna Green Fusion Natural Deodorant, Baking Soda-Based - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Green Fusion natuurlijke deodorant , Op basis van zuiveringszout - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€19.73 /100g
    Details weergeven
  • Nature Republic Moisturising Body Lotion, Day Lily - 345 ml Nature Republic Moisturising Body Lotion, Day Lily - 345 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Hydraterende Bodylotion , Daglelie - 345 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€28.67 /l
    Details weergeven
  • Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Sunny Berry - 345 ml Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Sunny Berry - 345 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Body Oil Wash Douchegel , Sunny Berry - 345 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€30.12 /l
    Details weergeven
  • Hairy Tale Cosmetics Flylight Emollient Hair Conditioner, Walnut - 200 ml Hairy Tale Cosmetics Flylight Emollient Hair Conditioner, Walnut - 200 ml Hairy Tale Cosmetics Flylight Emollient Hair Conditioner, Walnut - 200 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Flylight Emollient Hair Conditioner , Walnoot - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.99
    Eenheid prijs€64.95 /l
    Details weergeven
  • Nature Republic Body Lotion, Sunshine Berry - 345 ml Nature Republic Body Lotion, Sunshine Berry - 345 ml
    10% korting

    Nature Republic

    Nature Republic Body Lotion , S UNS hine Berry - 345 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €9.30 Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€26.96 /l
    Details weergeven
  • Medicube Zero Pore Cream 2.0 - 50 ml Medicube Zero Pore Cream 2.0 - 50 ml

    Medicube

    Medicube Zero Pore Cream 2.0 - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.09
    Eenheid prijs€38.18 /100ml
    Details weergeven
  • Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream with Colloidal Gold and Snail Mucin - 50 g
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medi-Peel 24K Gold Regenerating Cream met colloïdaal goud en slakkenslijm - 50 g

    No reviews
    Reguliere prijs €38.39
    Eenheid prijs€76.78 /100g
    Details weergeven
  • iUNIK Calendula Balancing Cleansing Gel with Calendula Extract - 150 ml iUNIK Calendula Balancing Cleansing Gel with Calendula Extract - 150 ml iUNIK Calendula Balancing Cleansing Gel with Calendula Extract - 150 ml

    iUNIK

    IUNIK Calendula Balancing Cleansing Gel met calendula-extract - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€118.60 /l
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 87 / 108
  • 1
  • …
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • …
  • 108
  • Volgende

Ontdek het perfecte assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit om er fantastisch uit te zien en je goed te voelen. Onze Persoonlijke Verzorging & Schoonheidsselectie biedt een uitgebreide keuze aan artikelen voor alle aspecten van uw zelfverzorgingsroutine, van baden en huidverzorging tot mondhygiëne en intieme verzorging.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

Bij Medpak, bieden we een uitgebreid assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit die ontworpen zijn om uw dagelijkse routine te verbeteren. Onze zorgvuldig samengestelde selectie richt zich op alle aspecten van zelfverzorging, zodat u er van top tot teen op uw best uitziet en u goed voelt.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformeer uw badervaring met onze eersteklas bad- en doucheproducten. Kies uit een verscheidenheid aan zachte zepen, verkwikkende bodywash, en kalmerend badzout. Onze producten bevatten milde ingrediënten om huidirritatie en uitdroging te voorkomen, verkrijgbaar in een reeks geuren die bij je stemming passen.

Voedende lichaamsverzorgingsoplossingen

Houd je huid gezond en stralend met onze uitgebreide lichaamsverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Hydraterende lotions en lichaamsoliën
  • Exfoliërende scrubs voor een gladde huid
  • Gerichte cellulitis crèmes

Verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E, bieden onze producten langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit.

Advanced Facial Skincare

Bereik een stralende teint met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn. Onze producten zijn afgestemd op verschillende huidtypes en, huidproblemen, waaronder:

  • Milde reinigers voor alle huidtypes
  • Balancerende toners
  • Gerichte serums voor specifieke huidproblemen
  • Voedende moisturizers

Of je nu een vette, droge, of gevoelige huid, hebt, onze zorgvuldig samengestelde producten leveren effectieve resultaten zonder de gezondheid van de huid aan te tasten.

Gespecialiseerde verzorging voor handen & voeten

Geef je ledematen de aandacht die ze verdienen met onze gespecialiseerde hand- en voetverzorgingsproducten . Onze selectie bevat voedende handcrèmes, verjongende voetscrubs, en effectieve eeltverwijderaars om je handen en voeten zacht en glad te houden.

Innovatieve haarverzorgingsoplossingen

Bereik gezond, mooi haar met onze innovatieve haarverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Voedende shampoos en conditioners
  • Diep verzorgende haarmaskers
  • Stylingproducten voor alle haartypes

Onze deskundig samengestelde producten bevorderen een sterke haargroei, verminderen kroes, en versterken de glans voor prachtige, gezonde lokken.

Gentle Intimate Care

Zorg voor een optimale intieme gezondheid met onze discrete en effectieve collectie intieme verzorgingsproducten. Onze producten bevatten pH-gebalanceerde wasbeurten, zachte doekjes, en verzachtende crèmes, allemaal geformuleerd met milde ingrediënten zoals aloë vera en kamille voor een veilige en grondige reiniging.

Uitgebreide mondverzorging

Bereik een uitstekende mondhygiëne met ons brede assortiment mondverzorgingsproducten. Onze selectie bevat:

  • Tandpasta's met natuurlijke ingrediënten
  • Verfrissende mondspoelingen
  • Effectief tandzijde

Samengesteld met natuurlijke ingrediënten zoals pepermuntolie en tea tree olie, bieden onze producten een TiB acteriële werking voor een schone, gezonde mond.

Waarom Medpak kiezen voor uw persoonlijke verzorgings- & schoonheidsbehoeften?

Bij Medpak, streven we ernaar u te voorzien van persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van de hoogste kwaliteit. Onze selectie is:

  • Zorgvuldig samengesteld uit vertrouwde merken
  • Waar mogelijk samengesteld met natuurlijke en biologische ingrediënten
  • Geschikt voor verschillende huidtypen en huidproblemen
  • Grondig getest op kwaliteit en werkzaamheid

Ontdek onze uitgebreide Personal Care & Beauty collectie en ontdek de perfecte producten om je zelfverzorgingsroutine te verbeteren. Van essentiële huidverzorgingsproducten tot innovaties op het gebied van haarverzorging, Medpak heeft alles wat je nodig hebt om er op je best uit te zien en je goed te voelen.

Verhoog je persoonlijke verzorgingsroutine met het topassortiment van Medpak. Uw reis naar een stralende huid, gezond haar, en algemeen welzijn begint hier!

Bad & douche ervaringen: Verjongen en voeden

Verhoog je bad- of douchetijd met onze eersteklas collectie bad- en doucheproducten. Onze selectie bestaat uit zepen, bodywash, en badzout gemaakt met milde ingrediënten om irritatie en uitdroging te voorkomen. Kies uit een gevarieerd aanbod geuren die bij je stemming passen, of je nu op zoek bent naar de kalmerende geur van lavendel of een opwekkend citrusaroma.

Essentiële lichaamsverzorging: Revitaliseer en bescherm je huid

Houd je huid gezond en gevoed met onze uitgebreide collectie lichaamsverzorging. Onze producten omvatten lotions, oliën, scrubs, en cellulitis crèmes, allemaal verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E. Ervaar langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit, waardoor je huid soepel en fluweelzacht aanvoelt.

Geavanceerde gezichtsverzorging: Onthul een stralende, gezonde huid

Bereik een stralende, gezonde huid met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn, met reinigers, toners, serums, en vochtinbrengende crèmes. Onze producten zijn op maat gemaakt voor verschillende huidtypes en zorgen, voor de vette, droge, of gevoelige huid. Zorgvuldig gekozen ingrediënten zorgen voor zachte maar effectieve resultaten, waardoor je je huidverzorgingsdoelen kunt bereiken zonder het welzijn van je huid in gevaar te brengen.

Hands &; Feet Pampering: Geef je ledematen wat liefde

Verwen je Laat meer zien

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven