Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Celimax

Celimax

(29 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml
    Uitverkocht

    Celimax

    Celimax THE-A Retinal Shot Booster Serum - 15 ml

    11 reviews
    Reguliere prijs €13.79
    Eenheid prijs€91.93 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum - 30 ml

    Celimax

    Celimax The Vita-A Retinol Shot Verstevigend Serum - 30 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €14.99
    Eenheid prijs€49.97 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Dual Barrier Creamy Toner - 150 ml Celimax Dual Barrier Creamy Toner - 150 ml Celimax Dual Barrier Creamy Toner - 150 ml

    Celimax

    Celimax Dual Barrier Creamy Toner - 150 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€111.93 /l
    Details weergeven
  • Celimax Pore+Dark Brightening Face Cream - 35 ml Celimax Pore+Dark Brightening Face Cream - 35 ml Celimax Pore+Dark Brightening Face Cream - 35 ml
    Uitverkocht

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Brightening Face Cream - 35 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.39
    Eenheid prijs€49.69 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Dual Barrier Watery Sun Cream SPF50+ with Ceramides - 40 ml Celimax Dual Barrier Watery Sun Cream SPF50+ with Ceramides - 40 ml Celimax Dual Barrier Watery Sun Cream SPF50+ with Ceramides - 40 ml
    Uitverkocht

    Celimax

    Celimax Dual Barrier Waterige Zonnecrème SPF50+ met Ceramiden - 40 ml

    1 review
    Reguliere prijs €13.79
    Eenheid prijs€34.48 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml Celimax Dual Barrier Skin Wearable Cream - 50 ml
    10% korting

    Celimax

    Celimax Dual Barrier Huidverzorgingscrème - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €17.72 Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€35.44 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Dual Barrier Mild Gel Cleanser - 200 ml Celimax Dual Barrier Mild Gel Cleanser - 200 ml

    Celimax

    Celimax Dual Barrier Milde Reinigingsgel - 200 ml

    1 review
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€83.95 /l
    Details weergeven
  • Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Serum - 30 ml Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Serum - 30 ml Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Serum - 30 ml

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Serum - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €15.59
    Eenheid prijs€51.97 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Dual Barrier Purifying Cleansing Face Balm – 50 ml Celimax Dual Barrier Purifying Cleansing Face Balm – 50 ml Celimax Dual Barrier Purifying Cleansing Face Balm – 50 ml Celimax Dual Barrier Purifying Cleansing Face Balm – 50 ml
    Uitverkocht

    Celimax

    Celimax Dual Barrier Purifying Cleansing Face Balm – 50 ml

    1 review
    Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€29.58 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba - 100 ml Celimax Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba - 100 ml Celimax Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba - 100 ml
    16% korting

    Celimax

    Celimax Hydrofiele Reinigingsolie met Jojoba - 100 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €12.32 Reguliere prijs €14.59
    Eenheid prijs€123.20 /l
    Details weergeven
  • Celimax The Real Noni Nourishing Ampoule with Indian Mulberry - 30 ml Celimax The Real Noni Nourishing Ampoule with Indian Mulberry - 30 ml Celimax The Real Noni Nourishing Ampoule with Indian Mulberry - 30 ml

    Celimax

    Celimax De Echte Noni Voedende Ampul met Indiase Moerbei - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.19
    Eenheid prijs€63.97 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Dual Barrier Boosting Serum with Ceramides - 30 ml Celimax Dual Barrier Boosting Serum with Ceramides - 30 ml
    20% korting

    Celimax

    Celimax Dual Barrier Boosting Serum met Ceramiden - 30 ml

    1 review
    Verkoopprijs €16.55 Reguliere prijs €20.69
    Eenheid prijs€55.17 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 Pieces

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Spot Brightening Face Pads - 40 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €14.69
    Eenheid prijs€0.37 per stuk
    Details weergeven
  • Celimax The Real Noni Energy Repair Regenerating Cream - 50 ml Celimax The Real Noni Energy Repair Regenerating Cream - 50 ml Celimax The Real Noni Energy Repair Regenerating Cream - 50 ml
    Uitverkocht

    Celimax

    Celimax The Real Noni Energy Repair Regenerating Cream - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€33.58 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ - 40 ml Celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ - 40 ml Celimax Oil Control Light Sunscreen SPF50+ - 40 ml
    Uitverkocht

    Celimax

    Celimax Oil Control Light S UNScreen SPF50+ - 40 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €15.39
    Eenheid prijs€38.48 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax The Real Noni Purifying Face Foam - 155 ml Celimax The Real Noni Purifying Face Foam - 155 ml Celimax The Real Noni Purifying Face Foam - 155 ml Celimax The Real Noni Purifying Face Foam - 155 ml

    Celimax

    Celimax The Real Noni Purifying Face Foam - 155 ml

    1 review
    Reguliere prijs €15.69
    Eenheid prijs€101.23 /l
    Details weergeven
  • Celimax Pore+Dark Spot Brightening Sunscreen Cream - 50 ml Celimax Pore+Dark Spot Brightening Sunscreen Cream - 50 ml Celimax Pore+Dark Spot Brightening Sunscreen Cream - 50 ml

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Spot Brightening S UNS screencrème - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €23.59
    Eenheid prijs€47.18 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml

    Celimax

    Celimax The Real Noni Energy Ampoule Mask - 25 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €2.29
    Eenheid prijs€9.16 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax The Real Noni Moisturizing Tonic with Indian Mulberry - 150 ml Celimax The Real Noni Moisturizing Tonic with Indian Mulberry - 150 ml Celimax The Real Noni Moisturizing Tonic with Indian Mulberry - 150 ml Celimax The Real Noni Moisturizing Tonic with Indian Mulberry - 150 ml
    15% korting

    Celimax

    Celimax De Echte Noni Hydraterende Tonic met Indiase Moerbei - 150 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €15.12 Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€100.80 /l
    Details weergeven
  • Celimax The Real Noni Anti-Aging Eye Cream with Bacchio - 20 ml Celimax The Real Noni Anti-Aging Eye Cream with Bacchio - 20 ml Celimax The Real Noni Anti-Aging Eye Cream with Bacchio - 20 ml

    Celimax

    Celimax De Echte Noni Anti-Aging Oogcrème met Bacchio - 20 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €24.29
    Eenheid prijs€121.45 /100ml
    Details weergeven
  • Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pads - 60 Pieces Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pads - 60 Pieces

    Celimax

    Celimax Ji Woo Gae Heartleaf BHA Peeling Pads - 60 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €18.49
    Eenheid prijs€0.31 per stuk
    Details weergeven
  • Celimax Pore+Dark Spot Brightening Pad - 40 Sheets Celimax Pore+Dark Spot Brightening Pad - 40 Sheets Celimax Pore+Dark Spot Brightening Pad - 40 Sheets
    Uitverkocht

    Celimax

    Celimax Pore+Dark Spot Brightening Pad - 40 vellen

    1 review
    Reguliere prijs €17.29
    Eenheid prijs€0.43 per stuk
    Details weergeven
  • Celimax Derma Nature Hydrophilic Facial Cleansing Oil - 20 ml Celimax Derma Nature Hydrophilic Facial Cleansing Oil - 20 ml

    Celimax

    Celimax Derma Nature Hydrophilic Facial Cleansing Oil - 20 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€19.95 /100ml
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Celimax is een Koreaans huidverzorgingsmerk dat bekendheid heeft verworven met zijn innovatieve formules met unieke ingrediënten zoals noni (Indiase moerbei), hartblad, en geavanceerde retinoïden. Met een focus op barrièreherstel, anti-aging, en zachte maar effectieve huidverzorging, creëert Celimax producten die moderne huidproblemen aanpakken en tegelijkertijd geschikt zijn voor gevoelige huidtypes.

De filosofie van Celimax

Celimax bouwt zijn productlijnen op rond krachtige natuurlijke ingrediënten in combinatie met geavanceerde actieve huidverzorgingsstoffen. De kenmerkende Real Noni-lijn van het merk maakt gebruik van de antioxiderende en voedende eigenschappen van Indiase moerbei (Morinda citrifolia), een superfruit dat van oudsher wordt gebruikt in de wellnesscultuur van de eilanden in de Stille Oceaan. De Dual Barrier-collectie richt zich op ceramide-rijke formules die de beschermende barrière van de huid versterken. De Ji Woo Gae-lijn bevat hartblad (Houttuynia cordata), dat in K-Beauty geliefd is om zijn kalmerende en zuiverende eigenschappen. Trouw aan de K-Beauty-principes, zijn Celimax-producten dierproefvrij en samengesteld voor de gevoelige huid TiB.

Celimax-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het complete huidverzorgingsassortiment van Celimax aan. De Real Noni-lijn omvat de Nourishing Ampoule met Indiase moerbei, Moisturizing Tonic, Energy Repair Regenerating Cream, Purifying Face Foam, Anti-Aging Eye Cream met Bakuchiol en, Energy Ampoule Sheet Mask . Deze producten bieden antioxidantbescherming en diepe voeding voor een gestresste, vermoeide huid.

De Dual Barrier-collectie ondersteunt de gezondheid van de huidbarrière met de Creamy Toner, Mild Gel Cleanser, Boosting Serum met Ceramides, Skin Wearable Cream, en de populaire Watery Sun Cream SPF50+. Het Ji Woo Gae-assortiment biedt One Step Cleansing Pads en Heartleaf BHA Peeling Pads voor gemakkelijke dagelijkse verzorging en zachte exfoliatie.

Voor anti-aging, bieden de Vita-A Retinol Shot Tightening Serum en THE-A Retinal Shot Booster Serum verschillende sterktes van vitamine A-derivaten. De Hydrophilic Cleansing Oil with Jojoba biedt een grondige maar zachte eerste reinigingsstap. De Oil Control Light S UNScreen SPF50+ biedt matterende bescherming voor de vette huid.

Waarom kiezen voor Celimax

Celimax vertegenwoordigt de doordachte kant van K-Beauty, en combineert unieke ingrediënten met wetenschappelijk onderbouwde actieve stoffen in formules die zacht zijn Enough voor dagelijks gebruik. Dankzij de diverse productlijnen van het merk kunt u een complete routine samenstellen die is afgestemd op uw specifieke behoeften, of dat nu barrièreherstel, anti-aging of zuiverende verzorging is. Voor wie op zoek is naar innovatieve Koreaanse huidverzorging met onderscheidende hero-ingrediënten en cruelty-free certificering, biedt Celimax geavanceerde oplossingen die echte resultaten opleveren.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven