Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Collageen

Collageen

(237 producten)
  • Aminozuren
  • Antioxidanten
  • Kruiden
  • Mineralen
  • Vitamines
  • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
  • Collageen
  • Probiotica
  • Melatonine
  • Groene voeding en superfoods
  • Uitgelicht
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex - 30 Tablets Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex - 30 Tablets
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Collageen Hyaluronzuur Complex - 30 tabletten

    13 reviews
    Reguliere prijs €23.09
    Eenheid prijs€0.77 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Marine Collageen + Hyaluronzuur en Vitamine C - 90 tabletten

    14 reviews
    Verkoopprijs €6.20 Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Colladrop Forte Marine Collagen 10000 mg - 30 Sachets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Colladrop Forte Marine Collageen 10000 mg - 30 zakjes

    7 reviews
    Reguliere prijs €37.09
    Eenheid prijs€1.24 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods UC-II® Type II Collagen - 60 Veg Capsules Now Foods UC-II® Type II Collagen - 60 Veg Capsules Now Foods UC-II® Type II Collagen - 60 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods UC-II® Type II Collageen - 60 plantaardige capsules

    10 reviews
    Reguliere prijs €25.59
    Eenheid prijs€0.43 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Type I Hydrolyzed Marine Collagen Peptides 400 mg - 60 Capsules Swanson Type I Hydrolyzed Marine Collagen Peptides 400 mg - 60 Capsules Swanson Type I Hydrolyzed Marine Collagen Peptides 400 mg - 60 Capsules Swanson Type I Hydrolyzed Marine Collagen Peptides 400 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Type I Gehydroliseerde mariene collageenpeptiden 400 mg - 60 Capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 60 Tablets

    Solgar

    Solgar Glucosamine Hyaluronzuur Chondroïtine MSM - 60 tabletten

    12 reviews
    Reguliere prijs €29.19
    Eenheid prijs€0.49 per stuk
    Details weergeven
  • Pharmovit Collagen 12 000 Max - 30x30 ml
    10% korting

    Pharmovit

    Pharmovit Collageen 12 000 Max - 30x30 ml

    16 reviews
    Verkoopprijs €51.29 Reguliere prijs €56.99
    Eenheid prijs€1.71 per stuk
    Details weergeven
  • Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml
    10% korting

    Pharmovit

    Pharmovit Collageen 10 000 mg - 500 ml

    6 reviews
    Verkoopprijs €19.97 Reguliere prijs €22.19
    Eenheid prijs€39.94 /l
    Details weergeven
  • Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets Solgar Glucosamine Hyaluronic Acid Chondroitin MSM - 120 Tablets

    Solgar

    Solgar Glucosamine Hyaluronzuur Chondroïtine MSM - 120 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €53.89
    Eenheid prijs€0.45 per stuk
    Details weergeven
  • Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml
    10% korting

    Pharmovit

    Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml

    6 reviews
    Verkoopprijs €20.51 Reguliere prijs €22.79
    Eenheid prijs€41.02 /l
    Details weergeven
  • Activlab Flex Xtra, Peach - 400 g

    Activlab

    Activlab Flex Xtra, Perzik - 400 g

    11 reviews
    Reguliere prijs €15.79
    Eenheid prijs€3.95 /100g
    Details weergeven
  • Osavi Collagen Hydrolyzed Collagen Type I & III - 600 g

    Osavi

    Osavi Collageen gehydrolyseerd type I & III - 600 g

    12 reviews
    Reguliere prijs €32.49
    Eenheid prijs€54.15 /kg
    Details weergeven
  • Now Foods BioCell Collagen® Hydrolyzed Type II - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods BioCell Collagen® Gehydrolyseerd Type II - 120 vegetarische capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €37.09
    Eenheid prijs€0.31 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Marine Collageen 450 mg - 60 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar NO. 7, Joint Support - 30 Veg Capsules Solgar NO. 7, Joint Support - 30 Veg Capsules
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar NO. 7, Joint Support - 30 plantaardige capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €24.59
    Eenheid prijs€0.82 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Glycine 800 mg - 100 Veg Capsules Aliness Glycine 800 mg - 100 Veg Capsules Aliness Glycine 800 mg - 100 Veg Capsules
    Uitverkocht

    Aliness

    Aliness Glycine 800 mg - 100 plantaardige capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €9.19
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Neocell Super Collagen + Vitamin C & Biotin - 270 Tablets
    Uitverkocht

    Neocell

    NeoCell Super Collageen + Vitamine C & Biotine - 270 tabletten

    4 reviews
    Reguliere prijs €30.09
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets

    Pharmaverum

    Pharmaverum Beautylagen - 30 Zakjes

    4 reviews
    Reguliere prijs €29.49
    Eenheid prijs€0.98 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps Collagen Fish+ - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Collageen Vis+ - 60 Capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €19.59
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Collagen Peptides Powder - 227 g

    Now Foods

    Now Foods Collageenpeptiden in poedervorm - 227 g

    1 review
    Reguliere prijs €16.69
    Eenheid prijs€73.52 /kg
    Details weergeven
  • Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g Skoczylas Collagen from Atlantic Wild Cod with Vitamin C - 150 g

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Collageen van Atlantische wilde kabeljauw met vitamine C - 150 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€12.46 /100g
    Details weergeven
  • Medverita Verisol® Collagen + Wild Rose + Frankincense + OptiMSM® 100 mg - 100 Capsules

    Medverita

    Medverita Verisol ® Collageen + Wilde Roos + Wierook + OptiMSM ® 100 mg - 100 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €7.19
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness DuoFlexin Strong Bones & Joints - 90 Capsules Aliness DuoFlexin Strong Bones & Joints - 90 Capsules Aliness DuoFlexin Strong Bones & Joints - 90 Capsules

    Aliness

    Aliness DuoFlexin Sterke Botten & Gewrichten - 90 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €18.79
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 10
  • Volgende

Collageen: Het essentiële eiwit voor gezondheid en schoonheid

Collageen, het meest voorkomende eiwit in het menselijk lichaam, dient als cruciale bouwsteen voor verschillende lichaamscomponenten, waaronder botten, spieren, pezen, ligamenten, en huid. Deze essentiële stof speelt een vitale rol in het behouden van een gezonde en robuuste fysiologie. Maar naarmate we ouder worden, neemt het natuurlijke proces van collageensynthese af, waardoor het een uitdaging wordt om hoge niveaus van dit eiwit in ons lichaam te behouden. Laten we eens kijken naar de verschillende soorten collageen, hun functies, en hoe collageensupplementen kunnen helpen bij het behouden en verbeteren van de algehele gezondheid en het welzijn.

Collageen typen en hun functies

Collageen is een veelzijdig eiwit met achtentwintig verschillende typen, die elk een uniek doel dienen in het lichaam:

  • Type I: Het meest voorkomende, dat bijna 90% van het collageen in het lichaam bevat. Komt voornamelijk voor in bindweefsels, huid, en onderhuids weefsel.
  • Type II: Overheersend in gewrichten en tussenwervelschijven, dient als de primaire collageencomponent van kraakbeen.
  • Type III: Essentieel voor de reticulaire vezels in de huid en de bloedvaten.
  • Type IV: Een integraal onderdeel van het basaalmembraan van de nieren.
  • Type V: Verantwoordelijk voor de haar- en placentastructuur, Aan het oppervlak van cellen.

De essentiële rol van collageen in het lichaam

Collageen speelt een cruciale rol in verschillende fysiologische processen:

  • Weefselregeneratie
  • Behoud van de structuur van bloedvaten, slagaders, en huid
  • Versterking van het immuunsysteem
  • Vergemakkelijking van cellulaire communicatie en migratie
  • Versterking van het skelet structuur
  • Regeneratie van bindweefsel
  • Verbetering van de elasticiteit en het uiterlijk van de huid
  • Vermindering van cellulitis
  • Bevordering van snelle genezing, regeneratie, en littekenvermindering

Collageensupplementen: Leeftijdsgerelateerde achteruitgang tegengaan

Naarmate we ouder worden, neemt de collageensynthese af, wat leidt tot problemen zoals gewrichtspijn, artrose, en huidveroudering. Collageensupplementen zijn een uitstekende manier om dit natuurlijke proces tegen te gaan en het niveau van dit essentiële eiwit hoog te houden. Deze supplementen zijn er in verschillende vormen:

  • Capsules
  • Tabletten
  • Druppels
  • Vloeibaar
  • Zakjes voor het bereiden van drankjes

Drinkbaar collageen heeft aan populariteit gewonnen vanwege het gemak en de gemakkelijke opname door het lichaam.

Viscollageen: Een duurzaam en allergeenvriendelijk alternatief

Hoewel voedingsmiddelen van dierlijke oorsprong collageen bevatten, is er geen wetenschappelijk bewijs dat de consumptie ervan het collageengehalte in het lichaam direct verhoogt. Viscollageen biedt een duurzaam alternatief voor rundercollageen, met verschillende voordelen:

  • Lager moleculair gewicht, waardoor het gemakkelijker wordt opgenomen
  • Uitstekende optie voor mensen die allergisch zijn voor rundvlees of andere dierlijke bronnen van collageen
  • Duurzaam (bij het kiezen van gerenommeerde merken)

Kies bij het selecteren van viscollageensupplementen, voor merken die duurzaam gewonnen vis gebruiken en strenge kwaliteitstesten ondergaan.

De voordelen van collageensupplementen maximaliseren

Hoewel collageensupplementen aanzienlijk kunnen bijdragen aan de algehele gezondheid en het welzijn, zijn ze geen magische oplossing. Om hun voordelen te maximaliseren:

  • Zorg voor een uitgebalanceerd, voedingsstoffenrijk dieet
  • ,rijk dieet
  • Blijf gehydrateerd
  • Doe regelmatig aan lichaamsbeweging
  • Bescherm je huid tegen overmatige blootstelling aan de zon
  • Zorg voor voldoende slaap
  • Beheer je stressniveau

Door collageensupplementen te combineren met een gezonde levensstijl, kun je de natuurlijke collageenproductie van je lichaam ondersteunen en jarenlang genieten van de voordelen van dit essentiële eiwit.

Conclusie

Collageen is een essentieel eiwit voor het behoud van de gezondheid en het uiterlijk van huid, haar, en nagels, en voor de ondersteuning van algemene lichaamsfuncties. Omdat de natuurlijke collageenproductie afneemt naarmate je ouder wordt, kunnen, supplementen helpen bij het stimuleren en behouden van optimale niveaus. Met verschillende vormen beschikbaar, waaronder de populaire en gemakkelijk absorbeerbare drinkbare collageen, is het makkelijker dan ooit om dit essentiële eiwit in je dagelijkse routine op te nemen. Onthoud dat collageensupplementen zeer heilzaam kunnen zijn, maar dat ze het beste werken als onderdeel van een alomvattende benadering van gezondheid en welzijn die een evenwichtig dieet, regelmatige lichaamsbeweging, en goede zelfzorg omvat.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven