Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Lichaamskosmetica
  4. Deodorants en antiperspiranten

Deodorants en antiperspiranten

(23 producten)
  • Deodorants en antiperspiranten
  • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Najel Alum spray natural antiperspirant - 125 ml Najel Alum spray natural antiperspirant - 125 ml
    Uitverkocht

    Najel

    Najel Aluin spray natuurlijk anti-transpirant - 125 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €5.29
    Eenheid prijs€4.23 /100ml
    Details weergeven
  • Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g
    5% korting

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant Persian Lime - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €7.00 Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€11.67 /100g
    Details weergeven
  • Skoczylas Deodorant in Cream, Tangerine with Vanilla - 60 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Deodorant in Crème, Mandarijn met Vanille - 60 ml

    1 review
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€16.48 /100ml
    Details weergeven
  • Perspirex Strong Roll-on Antiperspirant - 20 ml

    Perspirex

    Perspirex Strong Roll-on Antiperspirant - 20 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €13.29
    Eenheid prijs€66.45 /100ml
    Details weergeven
  • Skoczylas Deodorant in Cream, Mango - 60 ml
    Uitverkocht

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Deodorant in Crème, Mango - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.19
    Eenheid prijs€15.32 /100ml
    Details weergeven
  • Skoczylas Deodorant in Cream, Aloe Vera with Mint - 60 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Deodorant in Crème, Aloë Vera met Munt - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€15.82 /100ml
    Details weergeven
  • Bioturm Silver Deodorant Dynamically Intensive - 50 ml

    Bioturm

    Bioturm Silver Deodorant Dynamisch Intensief - 50 ml

    1 review
    Reguliere prijs €10.09
    Eenheid prijs€20.18 /100ml
    Details weergeven
  • Perspirex Foot Antiperspirant - 100 ml

    Perspirex

    Perspirex Foot Antiperspirant - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €15.49
    Eenheid prijs€15.49 /100ml
    Details weergeven
  • Ben&Anna Natural Deodorant Highland Breeze - 40 g
    5% korting

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant Highland Breeze - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €7.49 Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€1.87 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant Coco Mania - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.19
    Eenheid prijs€1.80 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant op basis van soda in crème roze pompelmoes - 45 g

    No reviews
    Reguliere prijs €8.39
    Eenheid prijs€1.86 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant Mint - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€1.72 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant op basis van soda in crème vanille orchidee - 45 g

    No reviews
    Reguliere prijs €8.49
    Eenheid prijs€1.89 /10g
    Details weergeven
  • We Love The Planet Soft Almond Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Soft Almond Deodorant Stick - 40 g
    Uitverkocht

    We Love The Planet

    We Love The Planet Soft Almond Deodorant Stick - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€18.48 /100g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g
    Uitverkocht

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant op basis van soda in Crème Perzische Limoen - 45 g

    No reviews
    Reguliere prijs €8.59
    Eenheid prijs€1.91 /10g
    Details weergeven
  • We Love The Planet Fresh Citrus Stick Deodorant - 40 g We Love The Planet Fresh Citrus Stick Deodorant - 40 g

    We Love The Planet

    We Love The Planet Fresh Citrus Stick Deodorant - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €9.09
    Eenheid prijs€22.73 /100g
    Details weergeven
  • We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g

    We Love The Planet

    We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€18.48 /100g
    Details weergeven
  • We Love The Planet Stick Deodorant, Sweet Rose - 40 g We Love The Planet Stick Deodorant, Sweet Rose - 40 g
    Uitverkocht

    We Love The Planet

    We Love The Planet Stick Deodorant, Sweet Rose - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€18.48 /100g
    Details weergeven
  • Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antiperspirant Roll-On - 50 ml
    Uitverkocht

    Garnier

    Garnier Mineral Men Magnesium Ultra Dry 72h Antitranspirant Roll-On - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €3.39
    Eenheid prijs€6.78 /100ml
    Details weergeven
  • RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml RareCraft Natural Deodorant in Cognac Cream - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Natuurlijke Deodorant in Cognac Crème - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.09
    Eenheid prijs€20.15 /100ml
    Details weergeven
  • RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml RareCraft Natural Druid Cream Deodorant - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Natuurlijke Druïde Crème Deodorant - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€19.65 /100ml
    Details weergeven
  • Ben&Anna Green Fusion Natural Deodorant, Baking Soda-Based - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Green Fusion natuurlijke deodorant , Op basis van zuiveringszout - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€19.73 /100g
    Details weergeven
  • RareCraft Natural Cream Deodorant, Unscented  - 60 ml RareCraft Natural Cream Deodorant, Unscented  - 60 ml

    RareCraft

    RareCraft Natuurlijke Crème Deodorant,</div></div></div>5 gecentreerd - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€19.65 /100ml
    Details weergeven

Blijf fris en zelfverzekerd met natuurlijke deodorants & antitranspiratiemiddelen

Bij Medpak, begrijpen we hoe belangrijk het is om je de hele dag fris en zelfverzekerd te voelen. Onze zorgvuldig samengestelde selectie deodorants en antitranspiratiemiddelen biedt effectieve bescherming tegen zweet en geur en geeft prioriteit aan huidgezondheid en natuurlijke ingrediënten.

Waarom kiezen voor natuurlijke deodorants & antitranspiratiemiddelen?

Ons gamma natuurlijke deodorants en antitranspiratiemiddelen biedt tal van voordelen:

  • Effectieve geur- en zweetbestrijding
  • Zacht voor de gevoelige huid
  • Voedende ingrediënten voor een gezonde huid
  • Vrij van agressieve chemicaliën
  • Milieuvriendelijke opties

Door te kiezen voor natuurlijke producten, zorg je niet alleen voor je persoonlijke hygiëne, maar ook voor de algehele gezondheid van je huid en het milieu.

Ons assortiment Deodorants & Antitranspiratiemiddelen

Natuurlijke antitranspiratiemiddelen

Onze natuurlijke antitranspiratiemiddelen reguleren effectief de transpiratie van de huid zonder afbreuk te doen aan de zachtheid:

  • Verkrijgbaar in spray- en stickvorm
  • Geschikt voor de gevoelige, allergiegevoelige huid
  • Bevat kalium aluin om de huid te verfrissen en geurtjes te verwijderen
  • Remt de groei van bacteriën voor langdurige bescherming
  • langdurige bescherming

Natuurlijke deodorantcrèmes

Ervaar de kracht van de natuur met onze deodorantcrèmes:

  • Rijk aan natuurlijke ingrediënten zoals diatomeeënaarde, witte klei, en kokosolie
  • Voedt en verzorgt je huid terwijl het de transpiratie onder controle houdt
  • Bevordert celvernieuwing en verfrissing van de huid
  • Voorkomt irritatie met zijn zachte formule

Geslacht-Specifieke antitranspiratiemiddelen

Wij bieden oplossingen op maat voor zowel vrouwen als mannen:

  • Antitranspiratiemiddelen voor vrouwen: Bevat toverhazelaar, grapefruit, lavendelolie, en allantoïne
  • Antitranspiratiemiddelen voor mannen: Bevat zink, vitamine E, en aloë voor gerichte verzorging
  • Geurloze stickformules voor veelzijdig gebruik

De juiste deodorant of antitranspirant kiezen

Houd bij het kiezen van een deodorant of antitranspirant, rekening met:

  • Je huidtype en gevoeligheid
  • De mate van zweetbescherming die je nodig hebt
  • Je voorkeur voor geparfumeerde of UNS gecentreerde producten
  • De aanbreng methode (spray, stick, crème, of poeder)

Ons gevarieerde assortiment zorgt ervoor dat je het perfecte product vindt voor jouw individuele behoeften en voorkeuren.

Waarom Medpak kiezen voor je Deodorants & Antiperspiratiemiddelen?

Bij Medpak, zijn we toegewijd om je te voorzien van de hoogste kwaliteit natuurlijke deodorants en antiperspiratiemiddelen. Onze selectie biedt:

  • Zorgvuldig samengestelde producten van vertrouwde merken
  • Een focus op natuurlijke, huidvriendelijke ingrediënten
  • Opties geschikt voor alle huidtypes, inclusief de gevoelige huid
  • Effectieve bescherming tegen zweet en geur
  • Milieubewuste keuzes

Ontdek onze uitgebreide Deodorants & Antitranspiratiemiddelen collectie en ontdek de perfecte producten om je de hele dag fris en zelfverzekerd te houden. Van natuurlijke antitranspiratiemiddelen tot voedende deodorantcrèmes, Medpak heeft alles wat je nodig hebt voor effectieve, huidvriendelijke transpiratiebeheersing.

Investeer in je dagelijkse comfort en vertrouwen met Medpak's topassortiment natuurlijke deodorants en antitranspiratiemiddelen. Ervaar het verschil dat zachte, effectieve formules kunnen maken in je persoonlijke verzorgingsroutine. Begin je reis naar de hele dag frisheid Toda y!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven