Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Gezondheidsonderwerpen
  4. Detox en reiniging

Detox en reiniging

(169 producten)
  • Hersenen en cognitieve functies
  • Botten, gewrichten en kraakbeen
  • Hart en bloedvaten
  • Detox en reiniging
  • Spijsverteringsstelsel
  • Energie
  • Ogen en zicht
  • Haar, huid en nagels
  • Immuunsysteem
  • Nieren en urinewegen
  • Luchtwegen
  • Slaap
  • Gewichtsverlies
  • Mannengezondheid
  • Vrouwengezondheid
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Swanson Full Spectrum Milk Thistle 500 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Milk Thistle 500 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Milk Thistle 500 mg - 100 Capsules Swanson Full Spectrum Milk Thistle 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Volledige Spectrum Mariadistel 500 mg - 100 Capsules

    14 reviews
    Reguliere prijs €5.09
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • EkoToTu Parasite - 100 ml

    EkoToTu

    EkoToTu Parasiet - 100 ml

    12 reviews
    Reguliere prijs €13.79
    Eenheid prijs€137.90 /l
    Details weergeven
  • Swanson Sulforaphane from Broccoli 400 mcg - 60 Veggie Capsules Swanson Sulforaphane from Broccoli 400 mcg - 60 Veggie Capsules Swanson Sulforaphane from Broccoli 400 mcg - 60 Veggie Capsules Swanson Sulforaphane from Broccoli 400 mcg - 60 Veggie Capsules

    Swanson

    Swanson Sulforafaan uit broccoli 400 mcg - 60 plantaardige capsules

    14 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Curcumin + Piperine 600 mg - 60 Capsules Medica Herbs Curcumin + Piperine 600 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Curcumine + Piperine 600 mg - 60 Capsules

    13 reviews
    Reguliere prijs €4.09
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Chlorophyll Liquid - 473 ml Now Foods Chlorophyll Liquid - 473 ml Now Foods Chlorophyll Liquid - 473 ml

    Now Foods

    Now Foods chlorofylvloeistof - 473 ml

    8 reviews
    Reguliere prijs €20.69
    Eenheid prijs€43.74 /l
    Details weergeven
  • Medica Herbs Thistle Artichoke Dandelion 540 mg - 60 Capsules Medica Herbs Thistle Artichoke Dandelion 540 mg - 60 Capsules Medica Herbs Thistle Artichoke Dandelion 540 mg - 60 Capsules Medica Herbs Thistle Artichoke Dandelion 540 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Distel Artisjok Paardebloem 540 mg - 60 Capsules

    9 reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Ihrlich Krauter Maria Treben Swedish Herb Blend - 90.2 g

    Ihrlich Krauter

    Ihrlich Krauter Maria Treben Zweeds Kruidenmengsel - 90.2 g

    25 reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€10.41 /100g
    Details weergeven
  • Haya Labs DIM Diindolylmethane - 60 Capsules

    Haya Labs

    Haya Labs DIM Diindolylmethaan - 60 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €10.09
    Eenheid prijs€0.17 per stuk
    Details weergeven
  • Haya Labs Acetyl L-Carnitine 1000 mg - 100 Capsules Haya Labs Acetyl L-Carnitine 1000 mg - 100 Capsules Haya Labs Acetyl L-Carnitine 1000 mg - 100 Capsules
    Uitverkocht

    Haya Labs

    Haya Labs Acetyl L-Carnitine 1000 mg - 100 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €11.29
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Yango Sodium Butyrate Encapsulated - 90 capsules Yango Sodium Butyrate Encapsulated - 90 capsules Yango Sodium Butyrate Encapsulated - 90 capsules Yango Sodium Butyrate Encapsulated - 90 capsules

    Yango

    Yango Natriumbutyraat ingekapseld - 90 capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Medverita NAC N-acetylcysteine 200 mg - 180 Capsules Medverita NAC N-acetylcysteine 200 mg - 180 Capsules Medverita NAC N-acetylcysteine 200 mg - 180 Capsules

    Medverita

    Medverita NAC N-acetylcysteïne 200 mg - 180 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Ginkgo Biloba 120 mg - 60 Capsules Medica Herbs Ginkgo Biloba 120 mg - 60 Capsules Medica Herbs Ginkgo Biloba 120 mg - 60 Capsules Medica Herbs Ginkgo Biloba 120 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Ginkgo Biloba 120 mg - 60 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €5.59
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Yango Succinic Acid - 90 Capsules

    Yango

    Yango Barnsteenzuur - 90 Capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €10.69
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Nanga Zeolite - Clinoptilolite - 1000 g

    Nanga

    Nanga Zeoliet - Clinoptiloliet - 1000 g

    8 reviews
    Reguliere prijs €13.59
    Eenheid prijs€13.59 /kg
    Details weergeven
  • Medverita Sulforaphane 400 mcg - 120 Capsules Medverita Sulforaphane 400 mcg - 120 Capsules Medverita Sulforaphane 400 mcg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Sulforafaan 400 mcg - 120 Capsules

    8 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Probiotic Lactobacillus Rhamnosus with FOS  - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Probioticumum Lactobacillus Rhamnosus met FOS - 60 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €10.19
    Eenheid prijs€0.17 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Curcumin 98% Piperine - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Curcumine 98% Piperine - 60 Capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €7.09
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Sunflower Lecithin 1200 mg - 200 Capsules Now Foods Sunflower Lecithin 1200 mg - 200 Capsules Now Foods Sunflower Lecithin 1200 mg - 200 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Zonnebloem Lecithine 1200 mg - 200 Capsules

    10 reviews
    Reguliere prijs €22.09
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Sulforaphane 400 mcg - 120 Tablets Vitaler's Sulforaphane 400 mcg - 120 Tablets Vitaler's Sulforaphane 400 mcg - 120 Tablets Vitaler's Sulforaphane 400 mcg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Sulforafaan 400 mcg - 120 tabletten

    7 reviews
    Reguliere prijs €7.09
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €5.89
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Artichoke  - 60 Capsules Medica Herbs Artichoke  - 60 Capsules Medica Herbs Artichoke  - 60 Capsules Medica Herbs Artichoke  - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Artisjok - 60 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €5.59
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Doctor Life Candida Support Special - 120 Capsules

    Doctor Life

    Doctor Life Candida Support Speciaal - 120 Capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €25.79
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Thistle 312 mg - 60 Capsules Medica Herbs Thistle 312 mg - 60 Capsules Medica Herbs Thistle 312 mg - 60 Capsules Medica Herbs Thistle 312 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Distel 312 mg - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €4.89
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 8
  • Volgende

De ultieme gids voor een effectieve lichaamsreiniging

Een lichaamsreiniging, of ontgifting, is een krachtige manier om schadelijke gifstoffen en zware metalen die zich ophopen in ons lichaam als gevolg van stofwisselingsprocessen en omgevingsfactoren te elimineren. Door het uitvoeren van een goed gestructureerde reiniging, kun je de natuurlijke ontgiftingssystemen van je lichaam, verbeteren, de algehele gezondheid, verbeteren en je welzijn revitaliseren.

Hoe organiseer je een succesvolle lichaamsreiniging

Het organiseren van een effectieve lichaamsreiniging bestaat uit een combinatie van dieetveranderingen, lichaamsbeweging, en gerichte supplementen. Hier volgt een uitgebreide aanpak om je lichaam te ontgiften:

1. Reinigingsdieet

Reinigingsdieet

Tijdens een lichaamsreiniging, concentreer je je op het consumeren van:

  • Vers fruit en groenten (zowel RAW als licht gekookt)
  • Volle granen en vezelrijk voedsel
  • Vetarme zuivelproducten (%{total_shop_price} (vetarme zuivelproducten (met mate)
  • Veel stilstaand mineraalwater en kruidenthee

Dit voedingsrijke, caloriearme dieet zorgt ervoor dat je spijsverteringsstelsel kan rusten en zijn energie kan richten op het elimineren van gifstoffen.

2. Hydratatie

Een goede hydratatie is cruciaal om gifstoffen af te voeren. Drink:

  • Dagelijks minstens 8 glazen water
  • Groene thee, bekend om zijn antioxiderende eigenschappen
  • Kruidenthee die het ontgiften ondersteunt

3. Lichaamsbeweging en fysieke activiteit

Neem regelmatig lichaamsbeweging op in je reinigingsroutine om het zweten te bevorderen en de bloedsomloop te stimuleren. Activiteiten zoals stevig wandelen, joggen, of fietsen kunnen zeer heilzaam zijn. Daarnaast kan, het droogborstelen van je huid voor het baden de lymfestroom stimuleren en helpen bij het verwijderen van gifstoffen.

4. Natuurlijke Detox Supplementen

Bepaalde natuurlijke supplementen kunnen het reinigingsproces van je lichaam versterken:

  • Mariadistel voor ondersteuning van de lever
  • Chlorella en spirulina voor het ontgiften van zware metalen
  • Paardebloemwortel voor gezonde nieren en lever

Voordelen van een lichaamsreiniging

Een goed uitgevoerde lichaamsreiniging kan vele voordelen bieden:

1. Gewichtsbeheersing

    Gewichtsbeheersing

    Veel mensen ervaren gewichtsverlies tijdens een reiniging door verminderde calorie-inname en de eliminatie van overtollig watergewicht. Een ontgift lichaam heeft ook de neiging om vet efficiënter te metaboliseren, ter ondersteuning van lange-termijn gewichtsbeheersing doelen.

    2. Verbeterde orgaanfuncties

    Ontgifting kan helpen bij het regenereren van vitale organen, met name de lever, wat leidt tot een verbeterde algehele gezondheid en vitaliteit.

    3. Verbeterde energie en mentale helderheid

    Als gifstoffen worden verwijderd, melden veel mensen verhoogde energieniveaus, verminderde vermoeidheid, en verbeterde mentale helderheid. Dit hernieuwde gevoel van welzijn kan de motivatie en productiviteit in het dagelijks leven stimuleren.

    4. Minder ontstekingen, Verminderde ontstekingen

    Een lichaamsreiniging kan ontstekingen in het hele lichaam helpen verminderen, mogelijk symptomen zoals hoofdpijn, een opgeblazen gevoel, en gewrichtspijn verlichten.

    De resultaten van je lichaamsreiniging onderhouden

    Om de voordelen van je lichaamsreiniging te behouden:

    • Introduceer geleidelijk weer normale voedingsmiddelen om te voorkomen dat uw systeem een schok krijgt
    • Blijf ontgiftende voedingsmiddelen en kruiden in uw dieet opnemen
    • Blijf gehydrateerd met water en kruidenthee
    • Overweeg periodieke mini-reinigingen of gerichte detox-supplementen ter ondersteuning van een blijvende gezondheid

    Onthoud dat, hoewel een lichaamsreiniging aanzienlijke voordelen kan bieden, het essentieel is om het zorgvuldig aan te pakken en een arts te raadplegen voordat je aan een nieuw gezondheidsregime begint, vooral als je bestaande medische aandoeningen hebt.

    Ontdek ons assortiment detox- en reinigingsproducten bij Medpak om uw reis naar een gezondere, gerevitaliseerde u te ondersteunen.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven