Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Gezondheidsonderwerpen
  4. Ogen en zicht

Ogen en zicht

(99 producten)
  • Hersenen en cognitieve functies
  • Botten, gewrichten en kraakbeen
  • Hart en bloedvaten
  • Detox en reiniging
  • Spijsverteringsstelsel
  • Energie
  • Ogen en zicht
  • Haar, huid en nagels
  • Immuunsysteem
  • Nieren en urinewegen
  • Luchtwegen
  • Slaap
  • Gewichtsverlies
  • Mannengezondheid
  • Vrouwengezondheid
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Forte - 90 capsules

    17 reviews
    Reguliere prijs €19.49
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A + E drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamine A + E druppels - 30 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€193.00 /l
    Details weergeven
  • Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Zinkpicolinaat 15 mg - 120 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Lutein + Zeaxanthin - 80 Capsules Medica Herbs Lutein + Zeaxanthin - 80 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Luteïne + Zeaxanthine - 80 Capsules

    21 reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 10000 IU - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitamine A 10000 IE - 100 softgels

    7 reviews
    Reguliere prijs €6.09
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels Now Foods Vitamin A 7500 mcg (25000 IU) - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitamine A 7500 mcg (25000 IU) - 100 softgels

    7 reviews
    Reguliere prijs €6.49
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Synergistic Eye Health - Lutein & Zeaxanthin - 60 Softgels

    Swanson

    Swanson Synergistic Eye Health - Luteïne & Zeaxanthine - 60 softgels

    10 reviews
    Reguliere prijs €11.09
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Beta-Caroteen 10000 IE - 250 Zachte gels

    10 reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Fish Omega 3 FORTE Triglycerides - 90 Capsules

    Aliness

    Aliness Fish Omega 3 FORTE Triglyceriden - 90 capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €16.19
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels Swanson Beta-Carotene 10000 IU - 100 Softgels

    Swanson

    Swanson Beta-Caroteen 10000 IU - 100 softgels

    5 reviews
    Reguliere prijs €3.79
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Fish Omega 3 Forte Triglycerides 500/250 mg - 60 capsules

    Aliness

    Aliness Vis Omega 3 Forte Triglyceriden 500/250 mg - 60 capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €13.19
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Lutein & Zeaxanthin - 60 Softgels Now Foods Lutein & Zeaxanthin - 60 Softgels Now Foods Lutein & Zeaxanthin - 60 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Luteïne en zeaxanthine - 60 softgels

    5 reviews
    Reguliere prijs €19.19
    Eenheid prijs€0.32 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €5.89
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Astaxanthin from Microalgae 10 mg - 60 Softgels
    Uitverkocht

    Now Foods

    Now Foods Astaxanthine uit microalgen 10 mg - 60 Zachte gels

    5 reviews
    Reguliere prijs €26.59
    Eenheid prijs€0.44 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Pharma Lutein Extra 40 mg - 30 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma Luteïne Extra 40 mg - 30 Capsules

    12 reviews
    Reguliere prijs €5.29
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Skoczylas For Eyes - 60 Capsules Skoczylas For Eyes - 60 Capsules Skoczylas For Eyes - 60 Capsules Skoczylas For Eyes - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Voor Ogen - 60 Capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €10.69
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 Softgels

    Swanson

    Swanson Vitamina A 3000 mcg (10000 IU) - 250 softgels

    4 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml Aura Herbals Lutein Zeaxanthin Vitamin A DHA & EPA Acids, drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Luteïne Zeaxanthine Vitamine A DHA & EPA, druppels - 30 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€3.16 /10ml
    Details weergeven
  • Nordic Naturals EPA Xtra Omega-3, Lemon 1640 mg - 60 Softgels
    Uitverkocht

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals EPA Xtra Omega-3, Citroen 1640 mg - 60 Zachte gels

    2 reviews
    Reguliere prijs €40.79
    Eenheid prijs€0.68 per stuk
    Details weergeven
  • Biowen Omega 3 - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 - 90 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €14.09
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Medverita Selenium 200 mcg + Zinc 15 mg - 120 Capsules Medverita Selenium 200 mcg + Zinc 15 mg - 120 Capsules Medverita Selenium 200 mcg + Zinc 15 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Selenium 200 mcg + Zink 15 mg - 120 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Beta Carotene Natural 7500 mcg (25000 IU) - 90 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Beta Caroteen Natural 7500 mcg (25000 IU) - 90 softgels

    1 review
    Reguliere prijs €14.59
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin A drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamine A druppels - 30 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €4.89
    Eenheid prijs€163.00 /l
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Volgende

Essentiële strategieën om de gezondheid en het gezichtsvermogen van de ogen te verbeteren

Ons gezichtsvermogen is een van onze meest cruciale zintuigen, waarmee we door de wereld kunnen navigeren en sociale interacties kunnen aangaan. Een goede gezondheid van onze ogen is niet alleen essentieel voor ons dagelijks functioneren, maar ook voor de algehele kwaliteit van ons leven. Deze gids biedt uitgebreide strategieën om de gezondheid van de ogen op natuurlijke wijze te verbeteren en een optimaal gezichtsvermogen te behouden.

Inzicht in factoren die de gezondheid van de ogen beïnvloeden

Verschillende factoren kunnen de gezondheid van de ogen en het gezichtsvermogen negatief beïnvloeden:

  • Langdurige beeldschermtijd (computers, smartphones, tv's)
  • Slechte lichtomstandigheden
  • Onvoldoende UV-bescherming
  • Slechtepassende corrigerende lenzen
  • Voedingstekorten
  • Roken en overmatig alcoholgebruik

Natuurlijke manieren om de gezondheid van de ogen te verbeteren

1. Oogoefeningen voor een beter gezichtsvermogen

Regelmatige oogoefeningen kunnen helpen om het gezichtsvermogen gezond te houden en mogelijk te verbeteren:

  • Focus verschuiven: Kijk tussen nabije en verre objecten
  • Figuur acht: Trek een denkbeeldig cijfer acht met je ogen
  • 20-20-20 regel: Kijk elke 20 minuten,20 seconden naar iets dat 20 meter van je af staat
  • Palming: Bedek je ogen met je handpalmen om ze te ontspannen

2. Voeding voor een optimale gezondheid van de ogen

Een dieet dat rijk is aan oogvriendelijke voedingsstoffen kan de gezondheid van de ogen aanzienlijk verbeteren:

  • Vitamine A en bètacaroteen: Essentieel voor nachtzicht en oogvochtigheid
  • Luteïne en Zeaxanthine: Beschermen tegen schadelijk licht en ondersteunen de gezondheid van de macula
  • Omega-3 vetzuren: Bevorderen de gezondheid van het netvlies en voorkomen droge ogen
  • Vitamine C en E: Krachtige antioxidanten die de oogcellen beschermen
  • Zink: Helpt bij het transport van Vitamine A van de lever naar het netvlies

3. Verander je levensstijl voor een betere gezondheid van je ogen

  • Beperk je schermtijd en neem regelmatig pauzes
  • Zorg voor goede verlichting op je werk en leesplekken
  • Draag een zonnebril met 100% UV-bescherming
  • Blijf gehydrateerd om droge ogen te voorkomen
  • Stop met roken en beperk het alcoholgebruik

Natuurlijke middelen tegen vermoeidheid van de ogen

Wanneer de ogen vermoeid of gespannen aanvoelen, probeer deze natuurlijke middelen:

  • Kamilletheezakjes: Leg afgekoelde theezakjes op gesloten ogen om ontstekingen te verminderen
  • Komkommerschijfjes: Gebruiken voor hun verkoelende en kalmerende eigenschappen
  • Rozenwater: Zachtjes aanbrengen op de ogen om ze te verfrissen en te hydrateren

Het belang van regelmatige oogcontroles

Zelfs met een gezonde levensstijl, zijn regelmatige oogcontroles cruciaal voor het behoud van een gezond oog:

  • Vroegtijdige tekenen van oogaandoeningen opsporen
  • Zorgen voor het juiste voorschrift voor corrigerende lenzen
  • Persoonlijk advies over oogzorg ontvangen

Supplementen voor een gezond oog

Hoewel een uitgebalanceerd dieet ideaal is, kunnen supplementen helpen om voedingsgaten op te vullen:

  • Luteïne- en zeaxanthine-supplementen
  • Omega-3 vetzuursupplementen
  • Multivitaminen met oogvriendelijke voedingsstoffen

Je ogen beschermen in het digitale tijdperk

Met de toenemende beeldschermtijd is, het beschermen van je ogen belangrijker dan ooit:

  • Gebruik een blauw licht filterende bril of schermbeschermer
  • Pas de helderheid en het contrast van het scherm aan voor comfort
  • Plaats schermen op armlengte en iets onder ooghoogte

Conclusie: Een holistische benadering van ooggezondheid

Het verbeteren van de gezondheid van de ogen vereist een allesomvattende aanpak die goede voeding, regelmatige lichaamsbeweging, aanpassingen in de levensstijl, en de juiste oogzorgpraktijken omvat. Door deze strategieën in uw dagelijkse routine op te nemen, kunt u jarenlang gezonde ogen en een optimaal gezichtsvermogen behouden.

Ontdek het assortiment ooggezondheidsupplementen van Medpak ter ondersteuning van uw reis naar een beter gezichtsvermogen en een gezond oog. Onthoud, dat supplementen heilzaam kunnen zijn, maar dat ze het beste werken als onderdeel van een holistische benadering van oogzorg die een gezond dieet, regelmatige lichaamsbeweging, en goede oogbescherming omvat.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven