Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Groenten en superfoods

Groenten en superfoods

(34 producten)
  • Aminozuren
  • Antioxidanten
  • Kruiden
  • Mineralen
  • Vitamines
  • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
  • Collageen
  • Probiotica
  • Melatonine
  • Groene voeding en superfoods
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Now Foods Spirulina 500 mg - 100 Tablets Now Foods Spirulina 500 mg - 100 Tablets Now Foods Spirulina 500 mg - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Spirulina 500 mg - 100 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Chlorella 1000 mg - 120 Tablets Now Foods Chlorella 1000 mg - 120 Tablets Now Foods Chlorella 1000 mg - 120 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Chlorella 1000 mg - 120 tabletten

    2 reviews
    Reguliere prijs €18.19
    Eenheid prijs€0.15 per stuk
    Details weergeven
  • Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets Wellbear Melatonin 1 mg - 240 Tablets
    Uitverkocht

    Wellbear

    Wellbear Melatonine 1 mg - 240 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €4.39
    Eenheid prijs€0.02 per stuk
    Details weergeven
  • BeOrganic Chlorella BIO 500 mg - 50 Capsules BeOrganic Chlorella BIO 500 mg - 50 Capsules BeOrganic Chlorella BIO 500 mg - 50 Capsules

    Aliness

    BeOrganic Chlorella BIO 500 mg - 50 capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€0.14 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Chlorella 1000 mg - 60 Tablets Now Foods Chlorella 1000 mg - 60 Tablets Now Foods Chlorella 1000 mg - 60 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Chlorella 1000 mg - 60 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Spirulina Double Strength 1000 mg - 120 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Spirulina 1000 mg - 120 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €15.29
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Certified Organic Spirulina 500 mg - 180 Tablets

    Swanson

    Swanson Gecertificeerd biologisch spirulina 500 mg - 180 tabletten

    2 reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Spirulina - 600 Tablets Aura Herbals Spirulina - 600 Tablets Aura Herbals Spirulina - 600 Tablets Aura Herbals Spirulina - 600 Tablets

    Aura Herbals

    Aura Herbals Spirulina - 600 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €8.09
    Eenheid prijs€0.01 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Chlorella Certified Organic 500 mg - 200 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Chlorella Certified Organic 500 mg - 200 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €15.09
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Spirulina 500 mg - 500 Tablets Now Foods Spirulina 500 mg - 500 Tablets Now Foods Spirulina 500 mg - 500 Tablets

    Now Foods

    Now Foods Spirulina 500 mg - 500 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €22.79
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • MyVita Chlorella 250 mg - 1000 Tablets MyVita Chlorella 250 mg - 1000 Tablets MyVita Chlorella 250 mg - 1000 Tablets

    MyVita

    MyVita Chlorella 250 mg - 1000 tabletten

    2 reviews
    Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€0.15 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Spirulina Hawaii Pacific® - 180 Tablets Aliness Spirulina Hawaii Pacific® - 180 Tablets Aliness Spirulina Hawaii Pacific® - 180 Tablets

    Aliness

    Aliness Spirulina Hawaii Pacific ® - 180 tabletten

    2 reviews
    Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • PharmoVit Chlorella Dark-Green - 360 Tablets
    10% korting

    Pharmovit

    Pharmovit Chlorella Dark-Green - 360 tabletten

    2 reviews
    Verkoopprijs €10.61 Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • BeOrganic Spirulina 500 mg - 100 Tablets BeOrganic Spirulina 500 mg - 100 Tablets BeOrganic Spirulina 500 mg - 100 Tablets

    Aliness

    BeOrganic Spirulina 500 mg - 100 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €7.99
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Spirulina 500 mg - 180 Tablets Swanson Spirulina 500 mg - 180 Tablets Swanson Spirulina 500 mg - 180 Tablets Swanson Spirulina 500 mg - 180 Tablets

    Swanson

    Swanson Spirulina 500 mg - 180 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €10.59
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Nutrex Hawaii Spirulina 1000 mg - 180 Tablets

    Nutrex Hawaii

    Nutrex Hawaii Spirulina 1000 mg - 180 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €36.39
    Eenheid prijs€0.20 per stuk
    Details weergeven
  • Biowen BIO Algae Detox - 240 Tablets

    Biowen

    Biowen BIO Algae Detox - 240 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps Spirulina 530 mg - 60 Capsules
    15% korting

    Formeds

    Formeds Bicaps Spirulina 530 mg - 60 Capsules

    1 review
    Verkoopprijs €14.33 Reguliere prijs €16.89
    Eenheid prijs€0.24 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps Chlorella 600 mg - 60 Capsules
    10% korting

    Formeds

    Formeds Bicaps Chlorella 600 mg - 60 Capsules

    1 review
    Verkoopprijs €13.22 Reguliere prijs €14.69
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Cyanotech Spirulina Pacifica® (Spirulina Hawaii) - 180 Tablets

    Cyanotech

    Cyanotech Spirulina Pacifica ® (Spirulina Hawaii) - 180 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €15.09
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Cyanotech Spirulina Pacifica - 600 Tablets Cyanotech Spirulina Pacifica - 600 Tablets Cyanotech Spirulina Pacifica - 600 Tablets
    5% korting

    Cyanotech

    Cyanotech Spirulina Pacifica - 600 tabletten

    3 reviews
    Verkoopprijs €38.82 Reguliere prijs €40.89
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Spirulina Hawaii, powder  - 180 g Aliness Spirulina Hawaii, powder  - 180 g Aliness Spirulina Hawaii, powder  - 180 g
    10% korting

    Aliness

    Aliness Spirulina Hawaii, poeder - 180 g

    1 review
    Verkoopprijs €17.09 Reguliere prijs €18.99
    Eenheid prijs€94.94 /kg
    Details weergeven
  • Aliness Chlorella Vulgaris Powder - 200 g
    15% korting

    Aliness

    Aliness Chlorella Vulgaris poeder - 200 g

    1 review
    Verkoopprijs €12.50 Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€62.50 /kg
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Greens & Superfoods: Brandstof voor je lichaam met het beste uit de natuur

Ben je op zoek naar een manier om je lichaam en geest te voeden met levendige, opties boordevol voedingsstoffen? Kijk dan niet verder dan onze productcategorie Greens & Superfoods. We hebben zorgvuldig een selectie gemaakt van de krachtigste voedingsmiddelen uit de natuur om je te helpen op natuurlijke, wijze een optimale gezondheid en welzijn te bereiken zonder afhankelijk te zijn van kunstmatige supplementen of toevoegingen.

Boost je energie en verbeter je immuunsysteem

Ons assortiment groene groenten en superfoods is ontworpen om aan verschillende gezondheidsdoelen te voldoen:

  • Je energiepeil verhogen
  • De werking van je immuunsysteem verbeteren
  • Meer gezonde voeding aan je dieet toevoegen

Van nutriëntrijke bladgroenten zoals koolsoorten tot koolsoorten.van bladgroenten zoals boerenkool en spinazie tot krachtige algen zoals chlorella en spirulina, onze selectie is rijk aan essentiële vitaminen , mineralen, en antioxidanten. Deze natuurlijke krachtpatsers werken synergetisch om je algehele gezondheid en vitaliteit te ondersteunen.

Ervaar de vele voordelen

Door het opnemen van groenten en superfoods in je dagelijkse routine, kun je een breed scala aan voordelen verwachten:

  • Verbeterde spijsvertering
  • Toegenomen energie en vitaliteit
  • Verbeterde mentale helderheid en focus
  • Ondersteuning van ontgifting
  • Bevordering van algemeen welzijnwelzijn

Deze superfoods staan bekend om hun krachtige ontgiftende eigenschappen, die helpen je lichaam te reinigen van schadelijke gifstoffen en tegelijkertijd de voedingsstoffen leveren die nodig zijn voor een optimale werking.

Eindeloze mogelijkheden om granen en superfoods te gebruiken

Onze selectie van granen en superfoods biedt veelzijdige opties die passen bij jouw levensstijl en voorkeuren:

  • Mix in voedzame smoothies
  • Strooi over salades voor een extra nutriëntenboost
  • Mix in je favoriete recepten
  • Voeg toe aan soepen of stoofschotels voor een verbeterde smaak en voeding
  • Maak energierijke ballen of repen boordevol voedingsstoffenenergierijke ballen of repen

Met zoveel opties, kun je deze krachtige voedingsmiddelen gemakkelijk in je dagelijkse routine opnemen, zodat je je lichaam altijd voedt met het beste wat de natuur te bieden heeft.

Onze toewijding aan kwaliteit

Als je kiest voor onze greens en superfoods, kies je voor producten die:

  • 100% natuurlijk
  • Vrij van kunstmatige toevoegingen en conserveringsmiddelen
  • Zorgvuldig ingekocht voor maximale nutriëntdichtheid
  • Verwerkt om voedingsintegriteit te behouden

Je kunt erop vertrouwen dat je de best mogelijke voeding voor je lichaam en geest, krijgt ter ondersteuning van je gezondheidsdoelen bij elke portie.

Populaire granen en superfoods in onze collectie

Ontdek enkele van de krachtige ingrediënten die je vindt in onze categorie granen en superfoods:

  • Spirulina: Een blauwgroene alg rijk aan proteïne, vitaminen, en mineralen
  • Chlorella: Een zoetwateralg met veel voedingsstoffen, bekend om zijn ontgiftende eigenschappen.
  • Tarwegras: Boordevol chlorofyl en enzymen voor een optimale gezondheid
  • Moringa: Een plant rijk aan voedingsstoffen die vaak de wonderboom wordt genoemd
  • Matcha: Een groene thee in poedervorm die bekend staat om zijn antioxidanten en zachte energieboost
  • Acai: Een bes boordevol antioxidanten en hart-gezonde vetten

Begin uw reis naar optimale gezondheid Toda y

Klaar om uw lichaam van binnenuit te voeden? Bekijk onze selectie groene groenten en superfoods en ontdek zelf de kracht van deze natuurlijke wonderen. Neem geen genoegen met minder dan het beste als het gaat om je gezondheid en welzijn.

Shop nu en ervaar de voordelen van groene groenten en superfoods Toda y! Je lichaam en geest zullen je dankbaar zijn dat je hebt gekozen voor de nutriëntrijke, natuurlijke goedheid die onze zorgvuldig samengestelde selectie biedt.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven