Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Haarkosmetica

Haarkosmetica

(325 producten)
  • Conditioners
  • Haarkleuring
  • Haarmaskers
  • Haarverzorging, serums en sprays
  • Shampoos
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Cantu Shea Butter Styling Mousse for Curly Hair - 248 ml
    Uitverkocht

    Cantu

    Cantu Shea Butter Stylingmousse voor krullend haar - 248 ml

    1 review
    Reguliere prijs €8.79
    Eenheid prijs€35.44 /l
    Details weergeven
  • Cantu Shea Butter Moisturising Curly Hair Activator - 355 ml
    Uitverkocht

    Cantu

    Cantu Shea Butter Hydraterende Krullend Haar Activator - 355 ml

    1 review
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€2.79 /100ml
    Details weergeven
  • Cantu Shea Butter Moisturising Spray for Curly Hair - 237 ml
    Uitverkocht

    Cantu

    Cantu Shea Butter Hydraterende Spray voor Krullend Haar - 237 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.99
    Eenheid prijs€33.71 /l
    Details weergeven
  • La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml La'dor ACV Vinegar Treatment Shampoo - 150 ml
    Uitverkocht

    La'dor

    La'dor ACV Azijn Treatment Shampoo - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €8.99
    Eenheid prijs€5.99 /100ml
    Details weergeven
  • La'dor ACV Vinegar Treatment Conditioner - 150 ml

    La'dor

    La'dor ACV Azijn Treatment Conditioner - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€6.26 /100ml
    Details weergeven
  • La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml

    La'dor

    La'dor Wonder Haarbalsem - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€88.95 /l
    Details weergeven
  • La'dor Keratin Power Glue - 4 x 15 g La'dor Keratin Power Glue - 4 x 15 g

    La'dor

    La'dor Keratine Power Lijm - 4 x 15 g

    No reviews
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€2.37 per stuk
    Details weergeven
  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g
    Uitverkocht

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g

    1 review
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€98.83 /kg
    Details weergeven
  • Vatika Red Onion Multivitamin Nourishing Oil with Onion Extract - 200 ml
    Uitverkocht

    Vatika

    Vatika Red Onion Multivitamine Voedende olie met uienextract - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€38.95 /l
    Details weergeven
  • Vatika Naturals Garlic Regenerating Shampoo with Garlic Extract - 400 ml

    Vatika

    Vatika Naturals knoflook regenererende shampoo met knoflookextract - 400 ml

    1 review
    Reguliere prijs €8.09
    Eenheid prijs€20.23 /l
    Details weergeven
  • Ampro Shine n' Jam Magic Fingers Hair Mousse - 355 ml
    Uitverkocht

    Ampro

    Ampro Shine n' Jam Magic Fingers Hair Mousse - 355 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.89
    Eenheid prijs€33.49 /l
    Details weergeven
  • Mielle Organics Rosemary Mint Strengthening Conditioner - 384 ml

    Mielle Organics

    Mielle Organics Rosemary Mint Strengthening Conditioner - 384 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €14.69
    Eenheid prijs€41.38 /l
    Details weergeven
  • La'dor Wonder Full Moisturizing Hair Serum - 100 ml La'dor Wonder Full Moisturizing Hair Serum - 100 ml La'dor Wonder Full Moisturizing Hair Serum - 100 ml

    La'dor

    La'dor Wonder Full Moisturizing Hair Serum - 100 ml

    1 review
    Reguliere prijs €12.99
    Eenheid prijs€12.99 /100ml
    Details weergeven
  • La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml La'dor Wonder Bubble, Volume-enhancing Shampoo - 250 ml

    La'dor

    La'dor Wonder Bubble, Volume-versterkende shampoo - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€47.16 /l
    Details weergeven
  • Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml
    Uitverkocht

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Aquaxyl Complex Intense Moisture Shampoo - 500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.69
    Eenheid prijs€25.38 /l
    Details weergeven
  • Cantu Shea Butter Strengthening and Fixing Styling Gel for Curly Hair - 370 g

    Cantu

    Cantu Shea Butter verstevigende en fixerende stylinggel voor krullend haar - 370 g

    1 review
    Reguliere prijs €9.59
    Eenheid prijs€25.92 /kg
    Details weergeven
  • Cantu Shea Butter Curl Defining Cream - 340 g

    Cantu

    Cantu Sheaboter Krulvormende Crème - 340 g

    1 review
    Reguliere prijs €8.79
    Eenheid prijs€25.85 /kg
    Details weergeven
  • Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml

    Dermz

    Dermz HairLXR Scrubbing Shampoo - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €18.89
    Eenheid prijs€62.97 /l
    Details weergeven
  • La'dor Scalp Scaling Spa Hair Ampoule - 4x15 ml La'dor Scalp Scaling Spa Hair Ampoule - 4x15 ml

    La'dor

    La'dor Scalp Scaling Spa Hair Ampul - 4x15 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €10.79
    Eenheid prijs€26.98 per 10 artikelen
    Details weergeven
  • Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml

    Urtekram

    Urtekram Milde Baby Shampoo met Calendula - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€37.56 /l
    Details weergeven
  • Shiseido Tsubaki Premium Moist & Repair Conditioner - 450 ml Tsubaki Premium Moist & Repair Conditioner - 450 ml Tsubaki Premium Moist & Repair Conditioner - 450 ml

    Shiseido

    Tsubaki Premium Moist & Repair Conditioner - 450 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €20.19
    Eenheid prijs€44.87 /l
    Details weergeven
  • Vatika Egg Protein Multivitamin Regenerating Shampoo - 400 ml

    Vatika

    Vatika Egg Protein Multivitamine Regenererende Shampoo - 400 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €6.49
    Eenheid prijs€16.23 /l
    Details weergeven
  • Indus Valley Henna Hair Colour Hazelnut Brown - 120 g
    Uitverkocht

    Indus Valley

    Indus Valley Henna Haarverf Hazelnootbruin - 120 g

    No reviews
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€79.08 /kg
    Details weergeven
  • Scale Expert Divino Potao Nourishing Treatment for Curly Hair - 1000 g
    Uitverkocht

    Skala Expert

    Scale Expert Divino Potao Voedende behandeling voor krullend haar - 1000 g

    No reviews
    Reguliere prijs €10.59
    Eenheid prijs€10.59 /kg
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 7 / 14
  • 1
  • …
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • …
  • 14
  • Volgende

Haarcosmetica: Jouw pad naar prachtig, gezond haar

Ontdek het geheim van reclamewaardig, haar van sterrenkwaliteit met ons uitgebreide assortiment haarcosmetica. Een goede haarverzorging bestaat uit het gebruik van verschillende producten en het volgen van specifieke stappen om een weelderige, goed gevoede manen te krijgen. Laten we eens kijken naar de essentiële onderdelen van een complete haarverzorgingsroutine die je lokken zullen transformeren in een prachtig meesterwerk.

1. De basis: De perfecte shampoo kiezen

De hoeksteen van elke haarverzorgingsroutine is het kiezen van de juiste shampoo. Met talloze opties voor verschillende haartypes - vet, droog, roosgevoelig, en meer - is het selecteren van de ideale shampoo cruciaal. Shampoo is het meest gebruikte haarproduct en heeft een grote invloed op de gezondheid en het uiterlijk van je haar.

Belangrijkste overwegingen bij het kiezen van een shampoo:

  • Kies voor natuurlijke, plantaardige ingrediënten
  • Vermijd agressieve chemicaliën die irritatie van de hoofdhuid kunnen veroorzaken
  • Kies een formule die is afgestemd op je specifieke haartype en haarproblemen

Verken onze uitgebreide shampoo collectie om de perfecte match voor uw haarbehoeften te vinden.

2. Voeden en beschermen: De kracht van conditioners

Conditioners zijn essentieel voor gezond, handelbaar haar. Gebruik het minstens een paar keer per week om je lokken in topconditie te houden. Kies tussen uitspoelbare conditioners of leave-in producten op basis van je haartype en behoeften.

Tips voor een effectieve conditioner:

  • Voor dun of zwak haar, kies voor lichtgewicht, crèmespoeling
  • Als je vet haar hebt, gebruik dan alleen conditioner vanaf halverwege de lengten tot in de punten
  • Leave-in conditioners kunnen droog of beschadigd haar extra hydrateren

Vind jouw perfecte conditioner in onze haarverzorgingslijn .

3. Diepe behandeling: Haarmaskers en serums

Haarmaskers en serums bieden een intensieve behandeling voor je haar, en geven een boost aan voeding en herstel. Hoewel je deze producten niet te vaak moet gebruiken, kunnen ze wonderen doen als je ze op de juiste manier in je routine integreert.

Richtlijnen voor het gebruik van haarmaskers en serums:

  • Gebruik een keer per week of minder om de effectiviteit te behouden
  • Laat het product minstens 20 minuten intrekken voor een volledige absorptie
  • Als je maskers te zwaar vindt, schakel dan over op lichtere serums
  • Kies formules die gericht zijn op jouw specifieke haarproblemen

4. De finishing touch: haaroliën

Haaroliën zijn veelzijdige producten die op verschillende manieren gebruikt kunnen worden om de gezondheid en het uiterlijk van je haar te verbeteren. Ze bieden een lichter alternatief voor haarmaskers en kunnen zorgen voor onmiddellijke glans en gladheid.

Manieren om haaroliën in je routine te verwerken:

  • Aanbrengen voor het baden als pre-shampoo behandeling
  • Gebruik op droog of vochtig haar, met de nadruk op de punten
  • Meng een paar druppels met je conditioner voor extra voeding
  • Gebruik als finishing product om pluizig haar te temmen en glans toe te voegen

Ontdek de perfecte haarolie voor jouw behoeften in onze selectie van haarbehandelingen .

Je persoonlijke haarverzorgingsroutine creëren

Het bereiken en behouden van mooi, gezond haar vereist consistentie en de juiste producten. Door deze stappen te volgen en geschikte haarcosmetica in je routine op te nemen, ben je goed op weg om het glanzende, gezonde haar te bereiken waar je altijd al naar hebt verlangd.

Denk eraan om:

  • Pas uw routine aan op uw specifieke haartype en zorgen
  • Wees geduldig - het kan even duren voordat u aanzienlijke verbeteringen ziet. het kan even duren voordat je significante verbeteringen ziet
  • Pas je routine aan als de behoeften van je haar veranderen door seizoenen of leeftijd
  • Vul je haarverzorgingsroutine aan met een gezond dieet en een gezonde levensstijl

Met ons uitgebreide assortiment haarcosmetica, heb je alle hulpmiddelen die nodig zijn om van je haar een prachtig meesterwerk te maken. Van voedende shampoos tot luxueuze oliën, onze producten zijn ontworpen voor alle haartypes en haarproblemen. Begin je reis naar gezonder, mooier haar Toda y door onze collectie haarverzorgingsproducten van topkwaliteit te verkennen.

Onthoud dat, geweldig haar niet toevallig is - het gebeurt op afspraak met de juiste haarcosmetica. Shop nu en geef je haar de verzorging die het verdient!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven