Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Haarkosmetica
  4. Haarmaskers

Haarmaskers

(36 producten)
  • Conditioners
  • Haarkleuring
  • Haarmaskers
  • Haarverzorging, serums en sprays
  • Shampoos
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g
    Uitverkocht

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Penetrating Hair Essence Mask - 230 g

    7 reviews
    Reguliere prijs €12.69
    Eenheid prijs€55.17 /kg
    Details weergeven
  • Skala Expert Mais Cachos Nourishing Treatment for Curly Hair - 1000 g
    Uitverkocht

    Skala Expert

    Skala Expert Mais Cachos Voedende behandeling voor krullend haar - 1000 g

    1 review
    Reguliere prijs €10.59
    Eenheid prijs€10.59 /kg
    Details weergeven
  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g
    Uitverkocht
    20% korting

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair Mask - 180 g

    No reviews
    Verkoopprijs €13.03 Reguliere prijs €16.29
    Eenheid prijs€72.39 /kg
    Details weergeven
  • Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml Elizavecca CER 100 Hair Collagen Ceramide Coating Hair Protein Treatment - 100 ml

    Elizavecca

    Elizavecca CER 100 Haar Collageen Ceramide Coating Haar Proteïne Behandeling - 100 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€7.89 /100ml
    Details weergeven
  • Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml Herbaria Banfi Classical Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Klassieke Rub - 250 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €9.69
    Eenheid prijs€38.76 /l
    Details weergeven
  • La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml La'dor Hydro LPP Treatment - 150 ml

    La'dor

    La'dor Hydro LPP behandeling - 150 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs€4.19 /100ml
    Details weergeven
  • Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Ginseng Rub - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Cafeïne Ginseng Rub - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.89
    Eenheid prijs€51.56 /l
    Details weergeven
  • Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml Herbaria Banfi Nettle Rub - 250 ml
    5% korting

    Herbaria

    Herbaria Banfi Brandnetelgel - 250 ml

    2 reviews
    Verkoopprijs €7.30 Reguliere prijs €7.69
    Eenheid prijs€29.20 /l
    Details weergeven
  • Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Rub Lady - 250 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €8.29
    Eenheid prijs€33.16 /l
    Details weergeven
  • La'dor Keratin Power Glue - 150 g

    La'dor

    La'dor Keratine Krachtige Lijm - 150 g

    1 review
    Reguliere prijs €16.69
    Eenheid prijs€11.13 /100g
    Details weergeven
  • Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml

    Herbaria

    Herbaria Banfi Burdock Patch - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €8.29
    Eenheid prijs€33.16 /l
    Details weergeven
  • Vatika Black Seed Deep Hair Mask with Black Seed - 500 g Vatika Black Seed Deep Hair Mask with Black Seed - 500 g

    Vatika

    Vatika Black Seed Deep Hair Mask met zwarte zaadjes - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€23.58 /kg
    Details weergeven
  • Herbaria Banfi Caffeine Rub without Alcohol Calendula and Chamomile - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Rub without Alcohol Calendula and Chamomile - 250 ml Herbaria Banfi Caffeine Rub without Alcohol Calendula and Chamomile - 250 ml
    5% korting

    Herbaria

    Herbaria Banfi Cafeïne Rub zonder Alcohol Calendula en Kamille - 250 ml

    1 review
    Verkoopprijs €12.30 Reguliere prijs €12.99
    Eenheid prijs€49.20 /l
    Details weergeven
  • La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml La'dor Wonder Hair Balm - 200 ml

    La'dor

    La'dor Wonder Haarbalsem - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€88.95 /l
    Details weergeven
  • La'dor Keratin Power Glue - 4 x 15 g La'dor Keratin Power Glue - 4 x 15 g

    La'dor

    La'dor Keratine Power Lijm - 4 x 15 g

    No reviews
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€2.37 per stuk
    Details weergeven
  • Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g
    Uitverkocht

    Shiseido

    Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Mask Pink Restorative - 180 g

    1 review
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€98.83 /kg
    Details weergeven
  • Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment - 250 ml Esthetic House CP-1 Premium Hair Treatment - 250 ml
    Uitverkocht

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Premium Haarbehandeling - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.69
    Eenheid prijs€38.76 /l
    Details weergeven
  • Mielle Rosemary Mint Strengthening Hair Masque, with Rosemary and Mint - 340 g Mielle Rosemary Mint Strengthening Hair Masque, with Rosemary and Mint - 340 g Mielle Rosemary Mint Strengthening Hair Masque, with Rosemary and Mint - 340 g

    Mielle Organics

    Mielle Rosemary Mint Strengthening Hair Masque, met rozemarijn en munt - 340 g

    No reviews
    Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€43.50 /kg
    Details weergeven
  • Hairy Tale Cosmetics Malinois Glossy Hair Mask - 200 ml Hairy Tale Cosmetics Malinois Glossy Hair Mask - 200 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Malinois Glossy Hair Mask - 200 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €13.99
    Eenheid prijs€69.95 /kg
    Details weergeven
  • Nature Republic Argan Essential Moisturising Hair Mask - 200 ml Nature Republic Argan Essential Moisturising Hair Mask - 200 ml Nature Republic Argan Essential Moisturising Hair Mask - 200 ml Nature Republic Argan Essential Moisturising Hair Mask - 200 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Argan Essential Moisturising Hair Mask - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.09
    Eenheid prijs€60.45 /l
    Details weergeven
  • Vatika Argan Deep Hair Mask with Argan Oil - 500 g Vatika Argan Deep Hair Mask with Argan Oil - 500 g
    Uitverkocht

    Vatika

    Vatika Argan Deep Hair Mask met arganolie - 500 g

    1 review
    Reguliere prijs €11.29
    Eenheid prijs€22.58 /kg
    Details weergeven
  • Vatika Egg Protein Hair Mask with Egg Proteins - 500 g Vatika Egg Protein Hair Mask with Egg Proteins - 500 g
    Uitverkocht

    Vatika

    Vatika Egg Protein Hair Mask met ei-eiwitten - 500 g

    1 review
    Reguliere prijs €11.69
    Eenheid prijs€23.38 /kg
    Details weergeven
  • Vatika Tropical Coconut Hair Mask with Tropical Coconut - 500 g Vatika Tropical Coconut Hair Mask with Tropical Coconut - 500 g
    Uitverkocht

    Vatika

    Vatika Tropical Coconut Hair Mask met tropische kokosnoot - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€20.78 /kg
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Onthul het geheim van weelderige lokken met haarmaskers

Hoewel velen geloven dat shampoo alleen voldoende is voor haarverzorging, spelen haarmaskers een cruciale rol in het behouden van gezond, mooi haar. In tegenstelling tot shampoos die voornamelijk reinigen ondersteunen, haarmaskers een diepe regeneratie en zorgen ze voor een stralend uiterlijk. Door deze behandelingen minstens 15 minuten hun werk te laten doen, ervaar je een grondige voeding en krijg je die felbegeerde glans.

De kracht van haarmaskers: Transformeer je lokken

Haarmaskers van hoge kwaliteit kunnen zelfs het meest beschadigde haar effectief revitaliseren. Ongeacht de textuur van je haar, conditie, kleur, of krulpatroon, is het opnemen van haarmaskers in je routine essentieel voor een optimale verzorging. Deze intensieve behandelingen bieden een veelheid aan voordelen:

  • Krullen en golven verbeteren en definiëren
  • Kroezen en statisch haar temmen voor gladdere lokken
  • Volume vergroten en glans toevoegen
  • Diep voeden en hydrateren
  • Beschermen en verlengen van de kleurlevendigheid
  • Beschermen en verlengen van de kleurlevendigheid. verleng de levendigheid van de haarkleur
  • Onderhoud gladde, steile stijlen
  • Bescherm het haar tegen beschadiging door hitte en invloeden van buitenaf

Voor een nog krachtigere behandeling, kun je nachtelijke haarmaskers overwegen. Deze langhoudende formules doen wonderen zonder je haar te verzwaren. Keratine maskers zijn bijzonder populair, omdat ze deze natuurlijke haarproteïne aanvullen, wat bijdraagt aan een gezondere uitstraling.

Het perfecte haarmasker kiezen voor jouw behoeften

Het juiste haarmasker selecteren begint met het begrijpen van de unieke kenmerken van je haar. Houd rekening met factoren zoals poreusheid, lengte, krultype, kroesneiging, en kleur. Maskers die afgestemd zijn op verschillende porositeitsniveaus (hoog, medium, en laag) kunnen de structuur van je haar effectief ondersteunen. Voor blondines kunnen, verhelderende maskers de kleur versterken, terwijl mensen met geverfd haar baat kunnen hebben bij kleurversterkende formules.

Als je op zoek bent naar haarmaskers, zoek dan naar producten met specifieke doeleinden zoals reconstructie, groeistimulatie, glansverbetering, of diepe regeneratie. Zoek maskers met krachtige natuurlijke ingrediënten zoals collageen, creatine, of gistextract, die bijdragen aan de algehele gezondheid van het haar. Kies altijd voor maskers met natuurlijke formules om te voorkomen dat je haar uitdroogt door kunstmatige toevoegingen.

Haarmasker formaten om aan je levensstijl te voldoen

Haarmaskers zijn er in verschillende formaten om aan verschillende behoeften te voldoen. Voor reizigers bieden, sachets een handige manier om onderweg je haar gezond te houden. Als je weinig tijd hebt, bieden, leave-in haarmaskers moeiteloze voeding zonder dat je het hoeft uit te spoelen. Deze veelzijdige opties zorgen ervoor dat je je haar altijd de verzorging kunt geven die het verdient, ongeacht je agenda of locatie.

Vul je haarmaskerroutine aan met onze voedende conditioners en zachte shampoos voor een complete haarverzorgingsroutine. Ervaar de transformatie van je lokken met onze zorgvuldig samengestelde selectie haarmaskers, ontworpen om elk haarprobleem aan te pakken.

Klaar om je haarverzorgingsroutine te verbeteren? Ontdek ons assortiment haarmaskers en ontdek de perfecte behandeling voor gezond, mooi haar waar je altijd al van gedroomd hebt.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven