Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Gezondheidsonderwerpen
  4. Haar, huid en nagels

Haar, huid en nagels

(248 producten)
  • Hersenen en cognitieve functies
  • Botten, gewrichten en kraakbeen
  • Hart en bloedvaten
  • Detox en reiniging
  • Spijsverteringsstelsel
  • Energie
  • Ogen en zicht
  • Haar, huid en nagels
  • Immuunsysteem
  • Nieren en urinewegen
  • Luchtwegen
  • Slaap
  • Gewichtsverlies
  • Mannengezondheid
  • Vrouwengezondheid
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Zinc 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Zink 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    25 reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules Vitaler's Organic Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Organisch Selenium 200 mcg - 120 Capsules

    8 reviews
    Reguliere prijs €5.39
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets Vitaler's Zinc Picolinate 15 mg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Zinkpicolinaat 15 mg - 120 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 120 Tablets
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Huid, Nagels & Haar - 120 tabletten

    12 reviews
    Reguliere prijs €26.29
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex - 30 Tablets Solgar Collagen Hyaluronic Acid Complex - 30 Tablets
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Collageen Hyaluronzuur Complex - 30 tabletten

    13 reviews
    Reguliere prijs €23.09
    Eenheid prijs€0.77 per stuk
    Details weergeven
  • Pharmovit Collagen 12 000 Max - 30x30 ml
    10% korting

    Pharmovit

    Pharmovit Collageen 12 000 Max - 30x30 ml

    16 reviews
    Verkoopprijs €51.29 Reguliere prijs €56.99
    Eenheid prijs€1.71 per stuk
    Details weergeven
  • Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml Pharmovit Collagen 10 000 mg - 500 ml
    10% korting

    Pharmovit

    Pharmovit Collageen 10 000 mg - 500 ml

    6 reviews
    Verkoopprijs €19.97 Reguliere prijs €22.19
    Eenheid prijs€39.94 /l
    Details weergeven
  • Swanson Biotin 5000 mcg - 100 Capsules
    Uitverkocht

    Swanson

    Swanson Biotine 5000 mcg - 100 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €4.69
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml
    10% korting

    Pharmovit

    Pharmovit Joints Cartilage Muscles - 500 ml

    6 reviews
    Verkoopprijs €20.51 Reguliere prijs €22.79
    Eenheid prijs€41.02 /l
    Details weergeven
  • Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules Aliness Natural Vitamin E 400 IU - 100 Capsules

    Aliness

    Aliness Natuurlijke vitamine E 400 IE - 100 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets Solgar Skin, Nails & Hair - 60 Tablets

    Solgar

    Solgar Huid, Nagels & Haar - 60 tabletten

    5 reviews
    Reguliere prijs €14.89
    Eenheid prijs€0.25 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets

    Life Extension

    Life Extension Twee-per-dag multivitamine - 120 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €26.49
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Skoczylas Silicon, Boron, Iodine (Horsetail, Bamboo, Algae) - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Silicium, Borium, Jodium (Heermoes, Bamboe, Algen) - 60 Capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules Medica Herbs Marine Collagen 450 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Marine Collageen 450 mg - 60 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Biotin 5000 mcg - 120 Veg Capsules Now Foods Biotin 5000 mcg - 120 Veg Capsules Now Foods Biotin 5000 mcg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Biotine 5000 mcg - 120 plantaardige capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €12.19
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Bioactive Complete B-Complex - 60 Veg Capsules
    Uitverkocht

    Life Extension

    Life Extension Bioactive Compleet B-Complex - 60 plantaardige capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €16.29
    Eenheid prijs€0.27 per stuk
    Details weergeven
  • Neocell Super Collagen + Vitamin C & Biotin - 270 Tablets
    Uitverkocht

    Neocell

    NeoCell Super Collageen + Vitamine C & Biotine - 270 tabletten

    4 reviews
    Reguliere prijs €30.09
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets Pharmaverum Beautyllagen - 30 Sachets

    Pharmaverum

    Pharmaverum Beautylagen - 30 Zakjes

    4 reviews
    Reguliere prijs €29.49
    Eenheid prijs€0.98 per stuk
    Details weergeven
  • Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g Progress Labs MSM (Organic Sulphur) Powder - 1000 g
    Uitverkocht

    Progress Labs

    Progress Labs MSM (Organische zwavel) poeder - 1000 g

    5 reviews
    Reguliere prijs €15.29
    Eenheid prijs€15.29 /kg
    Details weergeven
  • Solgar Chelated Copper 2,5 mg - 100 Tablets

    Solgar

    Solgar gecheleerd koper 2, 5 mg - 100 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €10.69
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml Aura Herbals Silidrop – organic silicon MMST liquid - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Silidrop - organische silicium MMST vloeistof - 500 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €18.89
    Eenheid prijs€37.78 /l
    Details weergeven
  • Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules Solgar Biotin 10000 mcg - 60 Veg Capsules
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Biotine 10000 mcg - 60 plantaardige capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €22.09
    Eenheid prijs€0.37 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Hyaluronic Acid 150 mcg - 100 Tablets Aliness Hyaluronic Acid 150 mcg - 100 Tablets Aliness Hyaluronic Acid 150 mcg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Hyaluronzuur 150 mcg - 100 tabletten

    2 reviews
    Reguliere prijs €11.89
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 11
  • Volgende

Het geheim ontsluiten van gezond haar, huid, en nagels

Je haar, huid, en nagels zijn meer dan alleen schoonheid; het zijn vitale indicatoren van je algehele gezondheid. Deze cellulaire complexen zijn vaak de eerste die voedingstekorten, opkomende gezondheidsproblemen, of onevenwichtigheden in je levensstijl signaleren. Factoren zoals schildklieraandoeningen, bloedarmoede, stress, en slechte voeding kunnen zich manifesteren als haaruitval, doffe huid, of broze nagels. Door deze uiterlijke kenmerken te begrijpen en te verzorgen, verbeter je niet alleen je uiterlijk maar investeer je ook in het welzijn van je lichaam.

Essentiële voedingsstoffen voor levendig haar, huid, en nagels

Om gezond haar, huid, en nagels, te behouden heeft je lichaam een nauwkeurige balans van vitamines en mineralen nodig. Belangrijke voedingsstoffen zijn , koper, ijzer, en vitamine A, C, en E. Elk speelt een cruciale rol in het behoud van elasticiteit, vocht, kleur, en glans. Daarnaast zijn, UNS geaturateerde vetzuren, zwavelhoudende aminozuren zoals L-cysteïne en L-methionine, silica , en biotine essentieel voor een optimale gezondheid. Wanneer voeding alleen niet voldoende is, kunnen, zorgvuldig geselecteerde multivitamine supplementen helpen om voedingsgaten te overbruggen.

Uitgebreide zorg voor je haar, huid, en nagels

De zorg voor je haar, huid, en nagels omvat zowel interne voeding als externe bescherming. Een uitgebalanceerd dieet rijk aan vezels, UNS geaturateerde vetzuren, vitaminen, en mineralen vormt de basis. Supplementen en organische plantenextracten, zoals die van paardenstaart of brandnetel, kunnen je voedingsinname aanvullen. Het is net zo belangrijk om schadelijke stoffen zoals overmatig alcohol en tabak te vermijden, die een negatieve invloed kunnen hebben op de gezondheid van je haar, huid, en nagels.

Uitwendige verzorgingsstrategieën

Uitwendige verzorging is net zo cruciaal voor het behoud van gezond haar, huid, en nagels. Koudgeperste, ongeraffineerde plantaardige oliën zijn uitstekende bronnen van vetzuren, vitamines, en mineralen. Deze kunnen worden opgenomen in je huidverzorgingsroutine, door ze toe te voegen aan in de winkel gekochte producten of door ze direct aan te brengen. Regelmatig hydrateren, zachte reiniging, en bescherming tegen negatieve milieu-invloeden zijn de belangrijkste methoden om de gezondheid en het uiterlijk van je haar, huid, en nagels te behouden.

De reis naar stralende schoonheid

Het bereiken en behouden van mooi haar, huid, en nagels is een continu proces dat toewijding en de juiste verzorging vereist. Door je lichaam te voorzien van de juiste voedingsstoffen, hydratatie, en bescherming, kun je je haar, huid, en nagels helpen hun elasticiteit, glans, en jeugdige uitstraling te behouden. Onthoud dat, consistentie de sleutel is †met de juiste aanpak, kun je je natuurlijke schoonheid en gezondheid van binnenuit koesteren.

Ontdek ons assortiment vitamines en supplementen ontworpen om de gezondheid van je haar, huid, en nagels te ondersteunen. Met Medpak, investeer je niet alleen in schoonheidsproducten; je omarmt een holistische benadering van het welzijn van je lichaam.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven