Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Vitamines
  4. Multivitamines

Multivitamines

(152 producten)
  • Vitamine A
  • Vitamine B
  • Vitamine C
  • Vitamine D
  • Vitamine E
  • Vitamine K
  • Multivitamines
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Aliness Premium Vitamin Complex for Men - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Men - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Men - 120 Tablets

    Aliness

    Aliness Premium Vitaminecomplex voor mannen - 120 tabletten

    8 reviews
    Reguliere prijs €13.39
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Premium Vitamin Complex for Women - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Women - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Women - 120 Tablets

    Aliness

    Aliness Premium Vitamine Complex voor Vrouwen - 120 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €13.89
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml Aura Herbals Vitamin “ADEK” A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 drops - 30 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamine "ADEK" A + D3 (2000IU) + E + K2 MK7 druppels - 30 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €13.39
    Eenheid prijs€446.33 /l
    Details weergeven
  • Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin ADEK for the family, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamine ADEK voor de familie, MCT, druppels - 50 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €18.89
    Eenheid prijs€377.80 /l
    Details weergeven
  • Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €26.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin ADEK, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitamine ADEK, druppels - 20 ml

    1 review
    Reguliere prijs €25.69
    Eenheid prijs€12.85 /10ml
    Details weergeven
  • Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 Capsules Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 Capsules

    Olimp

    Olimp Vita-Min Multiple Sport - 60 Capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €11.59
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets Life Extension Two-Per-Day Multivitamin - 120 Tablets

    Life Extension

    Life Extension Twee-per-dag multivitamine - 120 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €26.49
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Vitamins and minerals 100% - 120 Tablets Aliness Vitamins and minerals 100% - 120 Tablets Aliness Vitamins and minerals 100% - 120 Tablets

    Aliness

    Aliness Vitaminen en mineralen 100% - 120 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €8.19
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Norsa Pharma Thyroset - 3 x 45 Capsules

    Norsa Pharma

    Norsa Pharma Thyroset - 3 x 45 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €31.89
    Eenheid prijs€10.63 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets Aliness Premium Vitamin Complex for Children - 120 Tablets
    Uitverkocht

    Aliness

    Aliness Premium Vitaminecomplex voor kinderen - 120 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €13.89
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Prenacaps Multi 1 + DHA - 60 + 60 Capsules Formeds Prenacaps Multi 1 + DHA - 60 + 60 Capsules Formeds Prenacaps Multi 1 + DHA - 60 + 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Prenacaps Multi 1 + DHA - 60 + 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €26.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Swanson Just One Multi with Iron - 130 Tablets

    Swanson

    Swanson Just One Multi met ijzer - 130 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €11.19
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Skoczylas Vitamin ADEK - 30 ml Skoczylas Vitamin ADEK - 30 ml Skoczylas Vitamin ADEK - 30 ml Skoczylas Vitamin ADEK - 30 ml Skoczylas Vitamin ADEK - 30 ml Skoczylas Vitamin ADEK - 30 ml Skoczylas Vitamin ADEK - 30 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Vitamine ADEK - 30 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €18.39
    Eenheid prijs€10.22 /100ml
    Details weergeven
  • Now Foods ADAM Men's Multiple Vitamin - 90 Veg Capsules Now Foods ADAM Men's Multiple Vitamin - 90 Veg Capsules Now Foods ADAM Men's Multiple Vitamin - 90 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods ADAM Men's Multiple Vitamin - 90 plantaardige capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €20.19
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness ProADEK® vitamins - 60 Capsules Aliness ProADEK® vitamins - 60 Capsules Aliness ProADEK® vitamins - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness ProADEK ® vitaminen - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Skoczylas Vitamin ADEK Junior Drops - 30 ml

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Vitamine ADEK Junior druppels - 30 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €13.49
    Eenheid prijs€44.97 /100ml
    Details weergeven
  • Skoczylas Multivitamin + Silicon, Boron, Iodine - 90 Capsules Skoczylas Multivitamin + Silicon, Boron, Iodine - 90 Capsules Skoczylas Multivitamin + Silicon, Boron, Iodine - 90 Capsules Skoczylas Multivitamin + Silicon, Boron, Iodine - 90 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas Multivitamine + Silicium, Borium, Jodium - 90 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €12.29
    Eenheid prijs€0.14 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Pharma MultiVit for Men - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma MultiVit voor Mannen - 60 Capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €3.89
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Two-Per-Day Capsules (Multivitamin) - 120 Capsules Life Extension Two-Per-Day Capsules (Multivitamin) - 120 Capsules Life Extension Two-Per-Day Capsules (Multivitamin) - 120 Capsules Life Extension Two-Per-Day Capsules (Multivitamin) - 120 Capsules
    Uitverkocht

    Life Extension

    Life Extension Twee-per-dag-capsules (Multivitamine) - 120 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €35.89
    Eenheid prijs€0.30 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Formula VM-75 - 180 Tablets Solgar Formula VM-75 - 180 Tablets Solgar Formula VM-75 - 180 Tablets Solgar Formula VM-75 - 180 Tablets
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Formula VM-75 - 180 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €65.29
    Eenheid prijs€0.36 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Pharma MultiVit for Women - 60 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma MultiVit voor vrouwen - 60 capsules

    1 review
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods EVE Women's Multiple Vitamin - 120 Veg Capsules Now Foods EVE Women's Multiple Vitamin - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods EVE Vrouwen Meervoudige Vitamine - 120 plantaardige capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €28.49
    Eenheid prijs€0.24 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 7
  • Volgende

Multivitaminen: Voeding op maat voor elke levensfase

Multivitamines spelen een cruciale rol bij het behouden van een optimale lichaamsfunctie. Er zijn 13 essentiële vitamines, elk met unieke functies die elkaar aanvullen, wat resulteert in een verbeterde algehele werkzaamheid. Deze vitamines zijn aanwezig in verschillende hoeveelheden en combinaties, aangezien de voedingsbehoeften aanzienlijk verschillen op basis van factoren zoals leeftijd, geslacht, en gezondheidsstatus. Laten we eens kijken hoe je het meest geschikte vitaminecomplex kunt kiezen voor verschillende levensfasen en behoeften.

Vitaminecomplexen voor kinderen: Cruciale ontwikkeling ondersteunen

Bepalen of je een vitaminecomplex voor kinderen moet gebruiken is vooral belangrijk tijdens de eerste ontwikkelingsjaren. Deze periode is cruciaal voor de lichamelijke, mentale, en motorische ontwikkeling, die in een versneld tempo plaatsvindt. Door te zorgen voor de nodige vitamines en voedingsstoffen, kunnen kinderen genieten van een goede groei en ondersteuning van hun immuunsysteem, zodat ze de energie hebben die nodig is voor de dagelijkse uitdagingen.

Voordelen van multivitamines voor kinderen

Voedingsfouten en vitaminetekorten komen vaak voor bij kinderen als gevolg van verschillende factoren zoals voedselallergieën, ziekten, en kieskeurige eetgewoonten. Het gebruik van een goed gekozen vitaminecomplex kan:

  • De algemene gezondheidsstatus verbeteren
  • Tekorten voorkomen die kunnen leiden tot ontwikkelingsachterstand of groeistoornissen
  • Een goede immuunfunctie ondersteunen
  • Essentiële voedingsstoffen leveren voor cognitieve ontwikkeling

Kies bij het kiezen van een multivitamine voor kinderen, voor producten die speciaal zijn afgestemd op hun behoeften, met de juiste doseringen en zuivere samenstellingen zonder onnodige conserveringsmiddelen. Overweeg de vorm van het product om er zeker van te zijn dat het aantrekkelijk en gemakkelijk in te nemen is voor kinderen.

Multivitaminen voor volwassenen: Aanpak van genderspecifieke behoeften

Vitaminecomplexen voor volwassenen zijn uitstekend om te voldoen aan basisvoedingsbehoeften, vooral wanneer tekorten worden vermoed of bevestigd. Factoren zoals ziekte, inadequate voeding, en chronische stress kunnen het risico op slechte vitamineabsorptie, verhogen, waardoor supplementatie nuttig is voor veel volwassenen.

Multivitamines voor vrouwen

Vitaminecomplexen voor vrouwen richten zich vaak op:

  • Het aanvullen van essentiële voedingsstoffen
  • Het leveren van antioxidanten
  • Het verbeteren van de gezondheid van de huid, het haar, en de nagels

De voedingsbehoeften van vrouwen veranderen gedurende het leven, met drie belangrijke stadia om rekening mee te houden:

  1. Voortplantingsperiode
  2. Zwangerschap en borstvoeding
  3. Postmenopauzale periode

Er zijn veel speciale multivitaminecomplexen verkrijgbaar om aan de behoeften van vrouwen in elke levensfase te voldoen.

Multivitamines voor mannen

Vitaminecomplexen ontworpen voor mannen richten zich op hun specifieke behoeften, vaak gericht op:

  • Ondersteuning van hart- en prostaatgezondheid
  • Zorgen voor de juiste energie- en vitaliteitsniveaus
  • Regulering van metabolisme en bloeddruk
  • Ondersteuning van spierregeneratie

Deze producten zijn meestal gebaseerd op jarenlang onderzoek naar gezondheidsproblemen bij mannen in verschillende leeftijdsgroepen.

Multivitaminen voor senioren: Essentiële ondersteuning voor een ouder wordend lichaam

Naarmate mensen ouder worden veranderen hun voedingsbehoeften, en hun vermogen om essentiële voedingsstoffen uit voedsel te absorberen vermindert vaak. Factoren zoals verlies van eetlust, tandproblemen, en beperkte voedselkeuzes kunnen het risico op tekorten nog vergroten. Een speciaal voor senioren samengesteld vitaminecomplex is cruciaal om een optimale gezondheid te behouden.

Multivitaminen voor senioren zijn meestal gericht op en ondersteunen:

  • Gezondheid van het hart
  • Functie van het spijsverteringsstelsel
  • Sterke botten
  • Gezondheid van de ogen
  • Cognitieve vaardigheden

Een goedsamengestelde multivitamine voor senioren kan de kwaliteit van leven verbeteren door de effecten van veroudering en medicatie op het lichaam te compenseren, en te zorgen voor blijvende vitaliteit gedurende de latere jaren.

De juiste multivitamine kiezen

Houd bij het kiezen van een multivitamine, rekening met de volgende factoren:

  • Leeftijd en levensfase
  • Geslacht-specifieke behoeften
  • Huidige gezondheidstoestand en eventuele bestaande tekorten
  • Dieetbeperkingen of -voorkeuren
  • Eventuele medicijnen die een wisselwerking kunnen hebben met bepaalde vitamines

Raadpleeg altijd een arts of apotheker voordat je met een nieuw supplement begint, vooral als je onderliggende gezondheidsproblemen hebt of medicijnen gebruikt.

Door het juiste multivitaminencomplex te kiezen dat is afgestemd op jouw specifieke behoeften, kun je de optimale functionaliteit en algehele gezondheid van je lichaam in elke levensfase ondersteunen.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven