Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Olimp
Olimp

Olimp

(144 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g Olimp Protein Bar, Dubai Style Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Eiwitreep, Dubai Style Chocolate - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €2.59
    Eenheid prijs€6.48 /100g
    Details weergeven
  • Olimp Protein Xplode Protein Bar, Double Chocolate - 40 g

    Olimp

    Olimp Eiwitreep Xplode, Dubbele Chocolade - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.19
    Eenheid prijs€2.98 /100g
    Details weergeven
  • Olimp I'M PRO Protein Bar, Peanut Butter - 40 g

    Olimp

    Olimp I'M PRO Eiwitreep, Pindakaas - 40 g

    1 review
    Reguliere prijs €1.29
    Eenheid prijs€32.25 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Gold Ginseng Complex - 30 Tablets

    Olimp

    Olimp Gold Ginseng Complex - 30 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Olimp Citrulline Malate, Lemonade - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulline Malaat, Limonade - 200 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €17.29
    Eenheid prijs€86.45 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Beta-SOLAR® - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Beta-SOLAR ® - 30 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €11.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 Tablets

    Olimp

    Olimp Beta-Alanine Carno Rush Mega Tabs - 80 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 30 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €2.89
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g Olimp Flex Xplode, Orange Flavoured - 504 g

    Olimp

    Olimp Flex Xplode, Sinaasappelsmaak - 504 g

    1 review
    Reguliere prijs €31.39
    Eenheid prijs€62.28 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 9 Ampoules Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 9 Ampoules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Sinaasappelsmaak - 9 Ampullen

    No reviews
    Reguliere prijs €17.29
    Eenheid prijs€1.92 per stuk
    Details weergeven
  • Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml

    Olimp

    Olimp R-Weiler Pre-Workout Shot, Orange - 60 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €2.19
    Eenheid prijs€8.76 /100ml
    Details weergeven
  • Olimp Citrulline Malate, Sour Jellies - 200 g

    Olimp

    Olimp Citrulline Malate, Zure gelei - 200 g

    No reviews
    Reguliere prijs €16.99
    Eenheid prijs€84.95 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g Olimp Creatine Monohydrate Xplode Powder, Orange - 500 g

    Olimp

    Olimp Creatine Monohydrate Xplode poeder , Orange - 500 g

    1 review
    Reguliere prijs €14.29
    Eenheid prijs€28.58 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Chocolate Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Chocolade Smaak - 700 g

    1 review
    Reguliere prijs €31.29
    Eenheid prijs€44.70 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Cookies Cream - 700 g

    Olimp

    Olimp Wei-eiwit complex 100%, Koekjes Crème - 700 g

    No reviews
    Reguliere prijs €30.99
    Eenheid prijs€44.27 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanilla Flavour - 700 g

    Olimp

    Olimp Whey Protein Complex 100%, Vanillesmaak - 700 g

    1 review
    Reguliere prijs €31.19
    Eenheid prijs€44.56 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20 Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20 Olimp Collagen Shot 10 000 mg, Pineapple - 25 ml x 20
    Uitverkocht

    Olimp

    Olimp Collageen Shot 10 000 mg, Ananas - 25 ml x 20

    1 review
    Reguliere prijs €48.69
    Eenheid prijs€2.43 per stuk
    Details weergeven
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Orange Flavour - 20 pieces

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Shot, Sinaasappelsmaak - 20 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €38.89
    Eenheid prijs€15.56 /10ml
    Details weergeven
  • Olimp Collagen (Fish Collagen), Pineapple - 240 g

    Olimp

    Olimp Collageen (Viscollageen), Ananas - 240 g

    No reviews
    Reguliere prijs €29.09
    Eenheid prijs€121.21 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Gold-Vit D3 2000 IU + K2 50 mcg - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold-Vit D3 2000 IE + K2 50 mcg - 30 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €9.79
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Olimp Beta-Alanine Xplode Powder - 250 g

    Olimp

    Olimp Beta-Alanine Xplode poeder - 250 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €15.59
    Eenheid prijs€62.36 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Gold-Vit D3+K2 4000 - 30 Capsules

    Olimp

    Olimp Gold-Vit D3+K2 4000 - 30 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €12.59
    Eenheid prijs€0.42 per stuk
    Details weergeven
  • Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g Olimp BCAA Xplode Powder, Orange Flavoured - 500 g

    Olimp

    Olimp BCAA Xplode poeder , Sinaasappelsmaak - 500 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €27.49
    Eenheid prijs€54.98 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 Capsules

    Olimp

    Olimp Chela-Mag B6 Forte Sport Edition - 90 capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €16.99
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 2 / 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • …
  • 6
  • Volgende

Olimp is het toonaangevende merk voor sportvoeding in Polen met productienormen van farmaceutische kwaliteit. Vertrouwd door professionele atleten wereldwijd, Olimp levert premium supplementen die worden ondersteund door uitgebreid onderzoek en de hoogste kwaliteitscontrole in de branche.

Poolse farmaceutische sportvoeding

Olimp exploiteert een van Europa's meest geavanceerde productiefaciliteiten voor supplementen, en produceert producten volgens farmaceutische normen in plaats van voedingskwaliteitsnormen. Deze uitzonderlijke kwaliteitscontrole heeft Olimp het vertrouwen van topsporters en sportteams wereldwijd opgeleverd. Het merk investeert fors in onderzoek, en ontwikkelt formules die aansluiten bij de nieuwste sportwetenschap.

Olimp Producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het premium assortiment van Olimp aan. Prestatiesupplementen zijn onder andere Thermo Speed Extreme Mega Caps (120 capsules) voor thermogene ondersteuning, Vita-Min Multiple Sport (60 capsules) voor de multivitaminebehoeften van atleten, en Ashwagandha 600 Sport (60 capsules) voor adaptogene ondersteuning. Chela-MZB Sport Formula Mega Caps (60 capsules) bevat chelaatvormig zink, magnesium, en B6.

Magnesium is verkrijgbaar in handige Chela-Mag B6 Forte Shots in de smaken sinaasappel en kers (enkele ampullen). https://medpak.shop/collections/omega-3 Gold Omega 3 Sport Edition 120 capsules levert visolie van farmaceutische kwaliteit. L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps (120 capsules) ondersteunt de vetstofwisseling en energie.

Waarom kiezen voor Olimp

Olimp levert Poolse farmaceutische productie in sportvoeding - kwaliteitsniveaus die de industrienormen overtreffen. Het merk heeft het vertrouwen van topsporters verdiend. Voor wie op zoek is naar hoogwaardige sportsupplementen met farmaceutische kwaliteit, Olimp biedt het beste van Polen.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven