Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Probiotica

Probiotica

(138 producten)
  • Aminozuren
  • Antioxidanten
  • Kruiden
  • Mineralen
  • Vitamines
  • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
  • Collageen
  • Probiotica
  • Melatonine
  • Groene voeding en superfoods
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Proviterol LGG Baby Drops - 5 ml
    Nieuw binnen

    Salvum

    Proviterol LGG Baby-druppels - 5 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€103.80 /100ml
    Details weergeven
  • Proviterol Multi Probiotic with 9 Strains - 20 Capsules
    Nieuw binnen

    Salvum

    Proviterol Multi Probiotic met 9 stammen - 20 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs€0.31 per stuk
    Details weergeven
  • OstroVit Inulin from Chicory (Prebiotic) - 500 g OstroVit Inulin from Chicory (Prebiotic) - 500 g
    Uitverkocht

    OstroVit

    OstroVit Inuline uit cichorei (prebioticum) - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.49
    Eenheid prijs€14.98 /kg
    Details weergeven
  • Jarrow Formulas Jarro-Dophilus + FOS (Synbiotic) - 200 Capsules Jarrow Formulas Jarro-Dophilus + FOS (Synbiotic) - 200 Capsules
    5% korting

    Jarrow Formulas

    Jarrow Formulas Jarro-Dophilus + FOS ( Synbiotic ) - 200 capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €32.72 Reguliere prijs €34.49
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Enzymedica MucoStop - 48 Capsules Enzymedica MucoStop - 48 Capsules
    5% korting

    Enzymedica

    Enzymedica MucoStop - 48 capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €30.22 Reguliere prijs €31.89
    Eenheid prijs€0.63 per stuk
    Details weergeven
  • Kenay CarnoZinc PepZinGI & Pylopass®, Zinc, L-Carnosine and Probiotic - 60 Capsules
    5% korting
    Nieuw binnen

    Kenay

    Kenay CarnoZinc PepZinGI & Pylopass®, zink, L-carnosine en probiotica - 60 capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €33.42 Reguliere prijs €35.19
    Eenheid prijs€0.56 per stuk
    Details weergeven
  • Enzymedica Digest Gold (Digestive Enzymes) - 45 Capsules
    Nieuw binnen

    Enzymedica

    Enzymedica Digest Gold (spijsverteringsenzymen) - 45 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €45.99
    Eenheid prijs€1.02 per stuk
    Details weergeven
  • Natural Factors Apple Cider Vinegar 500 mg - 180 Capsules Natural Factors Apple Cider Vinegar 500 mg - 180 Capsules

    Natural Factors

    Natural Factors Appelazijn 500 mg - 180 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €24.49
    Eenheid prijs€0.14 per stuk
    Details weergeven
  • Carnium Botanicals Her Biotic, Probiotic Complex for Women - 30 Capsules Carnium Botanicals Her Biotic, Probiotic Complex for Women - 30 Capsules
    Nieuw binnen

    Carnium Botanicals

    Carnium Botanicals Her Biotic, probiotisch complex voor vrouwen - 30 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €28.79
    Eenheid prijs€0.96 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Pharma EnteroBiotix Plus 250 mg - 10 Capsules
    11% korting
    Nieuw binnen

    Activlab

    Activlab Pharma EnteroBiotix Plus 250 mg - 10 capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €3.19 Reguliere prijs €3.59
    Eenheid prijs€0.32 per stuk
    Details weergeven
  • Vital Nutrients GLP-1 Complete, Resistant Starch and Probiotic Complex - 60 Vegan Capsules
    5% korting

    Vital Nutrients

    Vital Nutrients GLP-1 Complete, resistent zetmeel en probiotisch complex - 60 veganistische capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €79.96 Reguliere prijs €84.19
    Eenheid prijs€1.33 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson ProBiotic-4 - 60 Vegetarian Capsules

    Swanson

    Swanson ProBiotic-4 - 60 vegetarische capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€0.15 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Advanced Acidophilus Plus - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Advanced Acidophilus Plus - 60 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €21.59
    Eenheid prijs€0.36 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Advanced Multi-Billion Dophilus, Probiotic - 60 Capsules

    Solgar

    Solgar Advanced Multi-Billion Dophilus, Probiotic - 60 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €46.19
    Eenheid prijs€0.77 per stuk
    Details weergeven
  • MyBestPharm MyBestProBIO 30 Strains - 60 Capsules MyBestPharm MyBestProBIO 30 Strains - 60 Capsules
    Uitverkocht

    MyBestPharm

    MyBestPharm MyBestProBIO 30 stammen - 60 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €13.39
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • MaryRuth's Probiotic Drops - 120 ml
    Uitverkocht

    MaryRuth's

    MaryRuth's Probiotic Drops - 120 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €58.89
    Eenheid prijs€490.75 /l
    Details weergeven
  • Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules Solgar Probio 30 Billion - 30 Veg Capsules
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Probio 30 Biljoen - 30 plantaardige capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €36.69
    Eenheid prijs€1.22 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Clinical GI Probiotic - 60 Veg Capsules
    Uitverkocht

    Now Foods

    Now Foods Klinisch GI Probioticumum - 60 plantaardige capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €19.19
    Eenheid prijs€0.32 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 6 / 6
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • Volgende

Probiotica: Heilzame micro-organismen voor je gezondheid

Probiotica zijn levende micro-organismen die, wanneer ze in voldoende hoeveelheden aanwezig zijn, tal van voordelen voor de gezondheid van het menselijk lichaam bieden. Deze bacterie- en gistculturen werken onvermoeibaar om beschadigde weefsels te regenereren en beschermen tegen verschillende kwalen. Hoewel probiotica vooral cruciaal zijn tijdens een TiB iotische behandeling om de gevoelige spijsvertering te beschermen, reikt het nut van, probiotica veel verder. Bepaalde stammen versterken effectief het immuunsysteem, verbeteren de spijsverteringsfunctie, en verlichten problemen zoals diarree of constipatie.

Waarom zou je Probiotica overwegen?

De belangrijkste reden om probiotica in je gezondheidsprogramma op te nemen ligt in hun positieve invloed op de darmgezondheid. Moderne leefstijlfactoren zoals chronische stress, slechte voeding, gebrek aan slaap, en overmatig gebruik van stimulerende middelen kunnen de darmfunctionaliteit, in gevaar brengen, wat leidt tot verschillende gezondheidscomplicaties. De juiste probioticastammen helpen hardnekkige onregelmatigheden te elimineren die het gevolg zijn van storingen in het darmsysteem. Regelmatig gebruik kan verlichting geven bij ongemakken als diarree, verstopping, een opgeblazen gevoel, en andere problemen met het spijsverteringsstelsel .

Extra voordelen van probiotica

Probiotica kunnen verlichting bieden bij verschillende aandoeningen, waaronder:

  • Prikkelbare darmsyndroom (IBS)
  • Atopische Derma titis
  • Chronische diarree, waaronder reizigersdiarree
  • Frequente infecties van de bovenste luchtwegen infecties
  • Terugkerende intieme infecties en infecties van de urinewegen

Hoe probiotica de darmgezondheid ondersteunen

De werkzaamheid van probiotica is vooral uitgesproken in de darmgezondheid. Elke bacteriestam in probioticasupplementen heeft een specifieke functie:

  • Zich vasthechten aan darmwanden om ziekteverwekkers tegen te gaan
  • Receptoren van het immuunsysteem stimuleren, De algehele immuniteit verbeteren
  • De darmfunctie optimaliseren
  • De opname van essentiële vitaminen en mineralen bevorderen

Regelmatige consumptie van darmspecifieke probiotica kan verlichting geven bij een slechte darmgezondheid.specifieke probiotica kan verlichting bieden bij terugkerende spijsverteringsproblemen, een opgeblazen gevoel, constipatie, en diarree, verlichten en tegelijkertijd het spijsverteringsstelsel beschermen tegen ziekten.

Probiotica tijdens de zwangerschap

Zwangerschap en de postpartumfase zijn perioden waarin vrouwen extra gevoelig TiB zijn voor intieme infecties. Proactief gebruik van probiotica kan de natuurlijke bacteriële flora versterken en de groei van schadelijke bacteriën remmen. Daarnaast, kunnen bepaalde probioticastammen verlichting bieden bij acute diarree, een veelvoorkomende bijwerking van zwangerschap die zowel moeder als baby in gevaar kan brengen door uitdroging.

Probiotica voor kinderen

Als je probiotica voor kinderen, overweegt, is het cruciaal om stammen te kiezen die specifiek gunstig zijn voor jonge immuunsystemen. Als de immuniteit van een kind onvoldoende is ondanks een uitgebalanceerd dieet, kan aanvullende probioticasupplementatie nodig zijn. Opties voor kinderen zijn onder andere:

  • Vloeibare probiotica voor directe orale toediening (ideaal voor jonge kinderen)
  • Geleibonen of oplosbare poeders voor oudere kinderen

Hoogwaardige probiotica worden speciaal aanbevolen voor kinderen tijdens diarree of infecties om de darmgezondheid te ondersteunen en het genezingsproces te versnellen.

Hoe Probiotica Effectief Te Gebruiken

Om de voordelen van probiotica te maximaliseren, volg deze richtlijnen:

  • Wanneer u probiotica samen met een TiB ioticum, gebruikt, consumeer ze dan tegelijkertijd en ga er ten minste een week mee door na de laatste TiB ioticadosis
  • Wees u ervan bewust dat elke probioticumsamenstelling een unieke werkingsduur heeft; Raadpleeg altijd de instructies van de fabrikant
  • Voor chronische aandoeningen zoals IBS, is een consequent probioticagebruik cruciaal voor optimale resultaten
  • Overschrijd nooit de maximale aanbevolen doseringen die door de probioticafabrikant zijn vastgesteld

Conclusie

Probiotica bieden een breed scala aan gezondheidsvoordelen, van ondersteuning van de darmgezondheid en verbetering van de immuniteit tot verlichting van verschillende spijsverteringsproblemen. Door te begrijpen wanneer en hoe je deze nuttige micro-organismen effectief, kunt gebruiken, kun je hun kracht aanwenden om je algehele gezondheid en welzijn te verbeteren. Vergeet niet om een arts te raadplegen voordat je begint met een nieuw supplementenkuur, vooral als je reeds bestaande gezondheidsproblemen hebt of zwanger bent.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven