Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitaler's
Vitaler's

Vitaler's

(202 producten)
  • Atlantic Treat
  • Bilovit
  • Vitaler's
  • Wellbear
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Vitaler's Broad Bean Extract (L-DOPA) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Broad Bean Extract (L-DOPA) 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Broad Bean Extract (L-DOPA) 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Tuinboonextract (L-DOPA) 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €13.19
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Sport Natural Fish Collagen - 350 g Vitaler's Sport Natural Fish Collagen - 350 g Vitaler's Sport Natural Fish Collagen - 350 g
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Sport Natuurlijk Vis Collageen - 350 g

    No reviews
    Verkoopprijs €15.43 Reguliere prijs €20.59
    Eenheid prijs€44.09 /kg
    Details weergeven
  • Vitaler's Chasteberry Vitex 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chasteberry Vitex 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chasteberry Vitex 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chasteberry Vitex 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Chasteberry Vitex 500 mg - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Kuisboom Vitex 500 mg - 60 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g Vitaler's Isotonic Sugar-Free, Lemon-Lime - 250 g
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Isotone, Citroen-Lime - 250 g

    1 review
    Verkoopprijs €4.94 Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€19.76 /kg
    Details weergeven
  • Vitaler's Bergamot 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Bergamot 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Bergamot 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Bergamot 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Bergamot 600 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Bergamot 600 mg - 60 capsules

    1 review
    Reguliere prijs €8.29
    Eenheid prijs€0.14 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Schisandra 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Schisandra 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Schisandra 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Schisandra 500 mg - 60 Capsules
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Schizandra 500 mg - 60 Capsules

    1 review
    Verkoopprijs €5.92 Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's American Ginseng 500 mg - 60 Capsules Vitaler's American Ginseng 500 mg - 60 Capsules Vitaler's American Ginseng 500 mg - 60 Capsules Vitaler's American Ginseng 500 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Amerikaanse ginseng 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€0.15 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Vitamin K2 MK-7 FORTE 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 FORTE 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 FORTE 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 FORTE 200 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin K2 MK-7 FORTE 200 mcg - 120 Tablets
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamine K2 MK-7 FORTE 200 mcg - 120 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Fadogia Agrestis 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Fadogia Agrestis 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Fadogia Agrestis 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Fadogia Agrestis 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Fadogia Agrestis 600 mg - 60 Capsules Vitaler's Fadogia Agrestis 600 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Fadogia Agrestis 600 mg - 60 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €21.09
    Eenheid prijs€0.35 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Vitamin D3 2000 IU + K2 MK-7 75 mcg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin D3 2000 IU + K2 MK-7 75 mcg, drops - 30 ml
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamine D3 2000 IU K2-MK7 75 mcg, druppels - 30 ml

    1 review
    Verkoopprijs €6.89 Reguliere prijs €9.19
    Eenheid prijs€2.30 /10ml
    Details weergeven
  • Vitaler's Vitamin B3 500 mg (Niacinamide) - 60 Capsules Vitaler's Vitamin B3 500 mg (Niacinamide) - 60 Capsules Vitaler's Vitamin B3 500 mg (Niacinamide) - 60 Capsules Vitaler's Vitamin B3 500 mg (Niacinamide) - 60 Capsules
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamine B3 500 mg (niacinamide) - 60 capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €4.64 Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Vitamin B Complex Methylated, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin B Complex Methylated, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin B Complex Methylated, drops - 30 ml
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamine B Complex Gemethyleerd, druppels - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.99
    Eenheid prijs€7.99 /10ml
    Details weergeven
  • Vitaler's Vitamin E 12 mg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin E 12 mg, drops - 30 ml
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamine E 12 mg, druppels - 30 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €3.89 Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€1.30 /10ml
    Details weergeven
  • Vitaler's Teasel Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Teasel Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Teasel Root 500 mg - 60 Capsules
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Theekruid 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €4.12 Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Kudzu Root 500 mg - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Kudzuwortel 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's OPC (Pine bark) 420 mg - 60 Capsules Vitaler's OPC (Pine bark) 420 mg - 60 Capsules Vitaler's OPC (Pine bark) 420 mg - 60 Capsules
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's OPC (Pijnboomschors) 420 mg - 60 Capsules

    1 review
    Verkoopprijs €5.92 Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamine B6 6 mg - 120 capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €7.26 Reguliere prijs €9.69
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Cascara Sagrada 450 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €7.09
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Rhodiola Rosea 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €13.59
    Eenheid prijs€0.23 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Sarsaparilla 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Sarsaparilla 500 mg - 60 Capsules Vitaler's Sarsaparilla 500 mg - 60 Capsules
    Uitverkocht
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Sarsaparilla 500 mg - 60 Capsules

    1 review
    Verkoopprijs €4.27 Reguliere prijs €5.69
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules
    25% korting

    Vitaler's

    Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules

    1 review
    Verkoopprijs €4.64 Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules Vitaler's Magnesium 100 mg + Potassium 150 mg + Vitamin B6 6 mg - 120 Capsules
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Magnesium 100 mg + Kalium 150 mg + B6 6 mg - 120 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus with FOS (Probiotic) - 60 Capsules Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus with FOS (Probiotic) - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus met FOS (Probiotic) - 60 capsules

    1 review
    Reguliere prijs €9.29
    Eenheid prijs€0.15 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml Vitaler's Vitamin C Junior 100 mg, drops - 30 ml
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamine C Junior 100 mg, druppels - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€1.33 /10ml
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 5 / 9
  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • …
  • 9
  • Volgende

Vitaler's is het eigen Poolse supplementenmerk van Medpak dat vitamines , mineralen , medicinale paddenstoelen , en omega-3-oliën aanbiedt. Met zorgvuldig samengestelde formules tegen betaalbare prijzen , Vitaler's levert hoogwaardige supplementen die een goede prijs-kwaliteitverhouding bieden voor gezondheidsbewuste consumenten in heel Europa.

Kwalitatieve Poolse supplementen

Vitaler's is opgericht om hoogwaardige supplementen aan te bieden zonder onnodige prijsverhogingen. Het merk richt zich op effectieve formules met goed onderzochte ingrediënten in optimale vormen , waardoor iedereen dagelijks consistente supplementen kan innemen. Elk product weerspiegelt het streven van Medpak om betrouwbare kwaliteit te leveren tegen eerlijke prijzen.

Vitaler's Producten bij Medpak

Bij Medpak , bieden we Vitaler's een uitgebreid assortiment. Vitaminen omvatten D3 in verschillende sterktes als druppels en softgels , ADEK-combinaties voor volwassenen en kinderen , K2 MK-7 , gemethyleerd B-complex , vitamine C met rozenbottel , en individuele B-vitamines in handige druppelvorm. Mineralen omvatten magnesium met B6 , zinkpicolinaat , selenium , jodium , en kalium, verkrijgbaar als capsules of vloeibare druppels voor flexibele dosering.

Het assortiment medicinale paddenstoelen bestaat uit cordyceps , leeuwenmanen , reishi , chaga , maitake , en shiitake , plus een gecombineerde Vital Mushrooms-mix. Kruidenextracten zijn onder andere ashwagandha , curcumine , mariadistel , maca , en zaagpalm. Noorse levertraan levert omega-3 vetzuren in verschillende smaken, waaronder een Junior-versie voor kinderen. Melatonine-opties ondersteunen een gezonde slaap.

Waarom kiezen voor Vitaler's

Vitaler's levert zorgvuldig samengestelde Poolse supplementen met hoogwaardige formules tegen betaalbare prijzen. Het merk maakt consistente suppletie haalbaar voor alle budgetten. Voor wie op zoek is naar betrouwbare dagelijkse supplementen die een goede prijs-kwaliteitverhouding bieden , Vitaler's biedt vertrouwde Poolse kwaliteit.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven