Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Vitamines
  4. Vitamine B

Vitamine B

(304 producten)
  • Vitamine A
  • Vitamine B
  • Vitamine C
  • Vitamine D
  • Vitamine E
  • Vitamine K
  • Multivitamines
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Aura Herbals Vitamin B5 200 mg, Pantothenic Acid - 90 Capsules Aura Herbals Vitamin B5 200 mg, Pantothenic Acid - 90 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamine B5 200 mg , Pantotheenzuur - 90 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €8.09
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Vitamin B2 R-5-P 40 mg - 60 Capsules
    5% korting

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamine B2 R-5-P 40 mg - 60 capsules

    1 review
    Verkoopprijs €5.50 Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Kenay Vitamin B12 MecobalActive® - 60 Capsules

    Kenay

    Kenay Vitamine B12 MecobalActive ® - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps Vitamin B2 - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Vitamine B2 - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamin B6 - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Magnesium 125 mg + Vitamine B6 6 mg - 60 capsules

    1 review
    Reguliere prijs €5.89
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Powder B3 (Niacin) 50 mg - 40,2 g
    16% korting

    Formeds

    Formeds poeder B3 (Niacine) 50 mg - 40,2 g

    No reviews
    Verkoopprijs €9.02 Reguliere prijs €10.69
    Eenheid prijs€22.44 /100g
    Details weergeven
  • Haya Labs ZMA (Magnesium, Zinc, Vitamin B6) - 180 Capsules
    10% korting

    Haya Labs

    Haya Labs ZMA (Magnesium,Zink,Vitamine B6) - 180 Capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €19.83 Reguliere prijs €22.09
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Folate 666 mcg DFE (400 mcg Folic Acid) - 100 Tablets
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Foliumzuur 666 mcg DFE (400 mcg Foliumzuur) - 100 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Quicksilver Liposomal Methyl B-12 - 30 ml Quicksilver Liposomal Methyl B-12 - 30 ml Quicksilver Liposomal Methyl B-12 - 30 ml Quicksilver Liposomal Methyl B-12 - 30 ml
    Uitverkocht

    Quicksilver

    Quicksilver Liposomale Methyl B-12 - 30 ml

    1 review
    Reguliere prijs €49.09
    Eenheid prijs€163.63 /100ml
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps B cardio+ - 60 kapsułek
    10% korting

    Formeds

    Formeds Bicaps B cardio+ - 60 kapsułek

    No reviews
    Verkoopprijs €19.63 Reguliere prijs €21.89
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Vitamin B-1 100 mg - 250 Capsules

    Swanson

    Swanson Vitamine B-1 100 mg - 250 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €21.59
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Invex Remedies Selenium + Vitamin B12 - 300 ml Invex Remedies Selenium + Vitamin B12 - 300 ml Invex Remedies Selenium + Vitamin B12 - 300 ml

    Invex Remedies

    Invex Remedies Selenium + Vitamine B12 - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.29
    Eenheid prijs€57.63 /l
    Details weergeven
  • Progress Labs Vitamin B6 P-5-P Coenzyme + Inulin - 120 Capsules
    Uitverkocht

    Progress Labs

    Progress Labs Vitamine B6 P-5-P Co-enzym + Inuline - 120 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €10.19
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Potassium with Extend-Release Magnesium - 60 Capsules Life Extension Potassium with Extend-Release Magnesium - 60 Capsules

    Life Extension

    Life Extension Kalium met magnesium met vertraagde afgifte - 60 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €15.69
    Eenheid prijs€0.26 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules Vitaler's Folic Acid (Vitamin B9) 800 mcg - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Foliumzuur (Vitamine B9) 800 mcg - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €7.69
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Real Pharm Magnesium + B6 - 90 Tablets

    Real Pharm

    Real Pharm Magnesium + B6 - 90 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €3.19
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets Solgar Megasorb B-Complex "50" - 100 Tablets
    15% korting

    Solgar

    Solgar Megasorb B-Complex 50 - 100 tabletten

    No reviews
    Verkoopprijs €27.48 Reguliere prijs €32.39
    Eenheid prijs€0.27 per stuk
    Details weergeven
  • Dr Enzmann Vitamin B12 MSE MAX - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE MAX - 120 Capsules Dr Enzmann Vitamin B12 MSE MAX - 120 Capsules
    Uitverkocht

    Mito Pharma

    Dr Enzmann Vitamine B12 MSE MAX - 120 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €44.99
    Eenheid prijs€0.37 per stuk
    Details weergeven
  • Biowen Magnesium with Potassium - 30 Capsules Biowen Magnesium with Potassium - 30 Capsules

    Biowen

    Biowen Magnesium met Kalium - 30 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets Vitaler's Vitamin B12 950 mcg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Vitamine B12 950 mcg - 120 tabletten

    1 review
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • BioTech USA ZMB - 60 Capsules

    BioTech USA

    BioTech USA ZMB - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €13.69
    Eenheid prijs€0.23 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets Vitaler's Silibiotin - Hair, Skin, Nails  - 180 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Silibiotine - Haar, Huid, Nagels - 180 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €6.79
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Veganicity Vitamin B-12 1000 mcg - 90 Tablets Veganicity Vitamin B-12 1000 mcg - 90 Tablets Veganicity Vitamin B-12 1000 mcg - 90 Tablets

    Veganicity

    Veganicity Vitamine B-12 1000 mcg - 90 tabletten

    2 reviews
    Reguliere prijs €11.69
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Nutrend Magneslife Liquid, Cherry - 25 ml

    Nutrend

    Nutrend Magneslife Vloeibaar, Kers - 25 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs€0.40 /10ml
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 10 / 13
  • 1
  • …
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Volgende

B-vitaminen: Gespecialiseerde voedingsstoffen voor een allesomvattende gezondheid

B-vitamines vormen een diverse en veelzijdige groep essentiële voedingsstoffen, die elk unieke functies vervullen terwijl ze collectief dienen als een allesomvattend gezondheidsondersteunend systeem voor het menselijk lichaam. Bij lichamelijke kwalen of mentale gezondheidsproblemen komen, B-vitamines vaak naar voren als de oplossing. Het kan echter een uitdaging zijn om de specifieke B-vitamine te vinden die aan je individuele behoeften voldoet.

De primaire rol van B-vitamines ligt in het behouden van een goede werking van het zenuwstelsel, wat cruciaal is voor de geestelijke gezondheid. Deze vitamines hebben een positieve invloed op de stemming, verlichten nerveuze spanningen, en verbeteren cognitieve prestaties. Naast geestelijke gezondheid spelen, B-vitamines een vitale rol in metabolische processen, die de absorptie van koolhydraten en de omzetting van glucose naar energie vergemakkelijken. Dit beïnvloedt niet alleen de stemming, maar heeft ook een aanzienlijke invloed op het fysieke uiterlijk.

B-vitamines: Gespecialiseerd voor specifieke taken

Naast hun algemene eigenschappen, biedt elke B-vitamine unieke voordelen voor het lichaam en zijn functies:

  • Vitamine B1 (Thiamine) : Beïnvloedt de botgroei en -ontwikkeling, ondersteunt de hartfunctie, en helpt zelfs tegen reisziekte.
  • Vitamine B2 (Riboflavine) : Werkt als een schoonheidselixer, verbetert de conditie van de huid, het haar, en de nagels, terwijl het ook het gezichtsvermogen versterkt en de behandeling van bloedarmoede ondersteunt.
  • Vitamine B3 (Niacine) : Voordelen voor de seksuele gezondheid door deel te nemen aan de synthese van geslachtshormonen (testosteron, progesteron, en oestrogeen), beïnvloedt de insulinefunctie, en ondersteunt de vorming van rode bloedcellen.
  • Vitamine B4 (Choline) : Reguleert de vetstofwisseling, verbetert de spierfunctie en de ademhalingsfunctie (gewaardeerd door sporters), en verbetert het geheugen (gewaardeerd door geestelijk werkers).
  • Vitamine B5 (Pantotheenzuur) : Helpt haaruitval en grijs worden voorkomen terwijl het de energiebalans reguleert, biedt een oplossing voor diegenen die zowel fitness- als schoonheidsvoordelen zoeken.

B-vitaminen: Oplossingen op maat voor verschillende gezondheidsbehoeften

De B-vitaminengroep biedt een breed scala aan voordelen die tegemoetkomen aan de behoeften en tekorten van zowel mannen als vrouwen. Of het nu gaat om seksuele gezondheidsproblemen, het vertragen van het verouderingsproces, het ondersteunen van conceptie en gezonde zwangerschap, of het verbeteren van het uiterlijk, B-vitaminen bieden effectieve oplossingen. Welke specifieke vitamine je nodig hebt hangt af van individuele factoren zoals leeftijd, gezondheidsproblemen, of gewenste verbeterpunten.

Het is belangrijk om te weten dat geslacht en leeftijd het nut van B-vitamines niet beperken. De belangrijkste bepalende factor voor suppletie is de specifieke behoefte of gezondheidskwestie. Ongeacht leeftijd of geslacht kunnen, B-vitamines waardevolle ondersteuning bieden bij verschillende gezondheidsproblemen en tekorten.

Het juiste B-vitaminesupplement kiezen

Als je overweegt om B-vitaminesupplementen te nemen, is het cruciaal om je specifieke gezondheidsdoelen of -problemen te identificeren. Overleg met een zorgprofessional om te bepalen welke B-vitaminen het meest geschikt zijn voor jouw individuele behoeften. Hij of zij kan je helpen het juiste supplement en de juiste dosering te kiezen op basis van factoren zoals je voedingspatroon, levensstijl, en eventuele bestaande gezondheidsproblemen.

Onthoud dat hoewel B-vitamines essentieel zijn voor de algehele gezondheid, een uitgebalanceerd dieet rijk aan volle granen, mager vlees, eieren, peulvruchten, en groene bladgroenten veel van deze voedingsstoffen op natuurlijke wijze kan leveren. Supplementen moeten een gezonde levensstijl aanvullen in plaats van vervangen.

Door de unieke rol van elke B-vitamine te begrijpen en hoe ze bijdragen aan de algehele gezondheid, kun je weloverwogen beslissingen nemen over het opnemen van deze vitale voedingsstoffen in je dagelijkse routine, ter ondersteuning van zowel je fysieke als mentale welzijn.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven