Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Gezondheidsonderwerpen
  4. Gewichtsverlies

Gewichtsverlies

(115 producten)
  • Hersenen en cognitieve functies
  • Botten, gewrichten en kraakbeen
  • Hart en bloedvaten
  • Detox en reiniging
  • Spijsverteringsstelsel
  • Energie
  • Ogen en zicht
  • Haar, huid en nagels
  • Immuunsysteem
  • Nieren en urinewegen
  • Luchtwegen
  • Slaap
  • Gewichtsverlies
  • Mannengezondheid
  • Vrouwengezondheid
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Aliness White Mulberry 4:1 with Cinnamon and Chromium - 180 Tablets Aliness White Mulberry 4:1 with Cinnamon and Chromium - 180 Tablets Aliness White Mulberry 4:1 with Cinnamon and Chromium - 180 Tablets

    Aliness

    Aliness Witte moerbei 4:1 met kaneel en chroom - 180 tabletten

    28 reviews
    Reguliere prijs €11.59
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya AyurSlim - 60 Capsules Himalaya AyurSlim - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya AyurSlim - 60 Capsules

    8 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Pharma Hydromin Off - 30 Capsules

    Activlab

    Activlab Pharma Hydromin Uit - 30 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.29
    Eenheid prijs€0.02 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Taurine 500 mg - 100 Capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €5.89
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Caprylic Acid 600 mg - 100 Softgels Now Foods Caprylic Acid 600 mg - 100 Softgels Now Foods Caprylic Acid 600 mg - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Caprylzuur 600 mg - 100 softgels

    7 reviews
    Reguliere prijs €13.29
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Ziółko White Mulberry Leaf - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Moerbeiblad - 50 g

    10 reviews
    Reguliere prijs €1.39
    Eenheid prijs€2.78 /100g
    Details weergeven
  • Nutrex Research Lipo 6 Black - 120 Capsules

    Nutrex Research

    Nutrex Research Lipo 6 Black - 120 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €22.59
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Panaseus Appetite Blocker - 50 Capsules

    Yango

    Panaseus Eetlustremmer - 50 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €11.59
    Eenheid prijs€0.23 per stuk
    Details weergeven
  • Haya Labs Hordenine 100 mg - 60 Capsules Haya Labs Hordenine 100 mg - 60 Capsules Haya Labs Hordenine 100 mg - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Haya Labs

    Haya Labs Hordenine 100 mg - 60 Capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €10.49
    Eenheid prijs€0.17 per stuk
    Details weergeven
  • Kenay Turmeric BCM-95® extract - 60 capsules

    Kenay

    Kenay Kurkuma BCM-95 ® extract - 60 capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €21.59
    Eenheid prijs€0.36 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Nature Dietary Fibre PLUS with Acerola and Fibregum - 500 g Aliness Nature Dietary Fibre PLUS with Acerola and Fibregum - 500 g

    Aliness

    Aliness Nature Dieetvezels PLUS met Acerola en Fibregum - 500 g

    5 reviews
    Reguliere prijs €11.19
    Eenheid prijs€22.38 /kg
    Details weergeven
  • Vitaler's Synephrine 10 mg - 120 Tablets Vitaler's Synephrine 10 mg - 120 Tablets Vitaler's Synephrine 10 mg - 120 Tablets Vitaler's Synephrine 10 mg - 120 Tablets Vitaler's Synephrine 10 mg - 120 Tablets Vitaler's Synephrine 10 mg - 120 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Synefrine 10 mg - 120 tabletten

    5 reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Glucomannan 575 mg - 180 Veg Capsules Now Foods Glucomannan 575 mg - 180 Veg Capsules Now Foods Glucomannan 575 mg - 180 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Glucomannan 575 mg - 180 plantaardige capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €18.59
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods EGCg Green Tea Extract 400 mg - 180 Veg Capsules Now Foods EGCg Green Tea Extract 400 mg - 180 Veg Capsules Now Foods EGCg Green Tea Extract 400 mg - 180 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods EGCg Groene Thee Extract 400 mg - 180 plantaardige capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €21.29
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Ginger & Turmeric - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Gember & kurkuma - 60 capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Kenay Sunfiber® AG Fiber - 140 g

    Kenay

    Kenay Sunfiber ® AG Vezel - 140 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €20.19
    Eenheid prijs€144.21 /kg
    Details weergeven
  • Now Foods EGCg Green Tea Extract 400 mg - 90 Veg Capsules Now Foods EGCg Green Tea Extract 400 mg - 90 Veg Capsules Now Foods EGCg Green Tea Extract 400 mg - 90 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods EGCg Groene Thee Extract 400 mg - 90 plantaardige capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €10.79
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Maximum Human Performance Xpel - 80 Capsules

    Maximum Human Performance

    Maximale menselijke prestaties Xpel - 80 capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €21.69
    Eenheid prijs€0.27 per stuk
    Details weergeven
  • Everbuild Nutrition Ecdysterone 250 mg - 90 Capsules Everbuild Nutrition Ecdysterone 250 mg - 90 Capsules Everbuild Nutrition Ecdysterone 250 mg - 90 Capsules
    Uitverkocht

    Everbuild Nutrition

    Everbuild Nutrition Ecdysterone 250 mg - 90 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €14.19
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Garcinia Cambogia 5:1 Extract 80 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swansong arcinia Cambogia 5:1 Extract 80mg - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Green Tea Extract 500 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Groene thee-extract 500 mg - 60 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • BeKeto Ketolytes Electrolyte Replenisher - 90 Capsules BeKeto Ketolytes Electrolyte Replenisher - 90 Capsules BeKeto Ketolytes Electrolyte Replenisher - 90 Capsules BeKeto Ketolytes Electrolyte Replenisher - 90 Capsules

    BeKeto

    BeKeto Ketolytes Elektrolyten Aanvuller - 90 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €16.59
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • ALG Pharma White Mulberry 152 mg - 60 Tablets

    ALG Pharma

    ALG Pharma Witte Moerbei 152 mg - 60 tabletten

    4 reviews
    Reguliere prijs €3.09
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Volgende

Effectief gewichtsverlies: een uitgebreide gids voor gezonde resultaten

Gewichtsverlies hoeft geen opoffering te betekenen. Bij Medpak, promoten we een evenwichtige benadering van gezond gewichtsverlies, gericht op duurzame veranderingen in je levensstijl, regelmatige lichaamsbeweging, en goede voeding. Deze methode garandeert gewichtsbeheersing en algeheel welzijn op de lange termijn.

Belangrijkste principes voor succesvol gewichtsverlies

Een succesvolle reis om af te vallen is gebouwd op deze essentiële fundamenten:

1. Uitgebalanceerde voeding: Een voedingsrijk dieet afgestemd op je energiebehoeften is cruciaal. Breng je macronutriënten in balans met volle granen, fruit, groenten, magere eiwitten, en gezonde vetten.

2. Juiste hydratatie: Vervang suikerhoudende dranken door zuiver water om de stofwisseling en algehele gezondheid te ondersteunen.

3. Regelmatige lichaamsbeweging: Vervang suikerhoudende dranken door zuiver water. Regelmatig bewegen: Combineer cardiovasculaire activiteiten met krachttraining voor een optimale vetverbranding en spierversteviging.

4. Mindful eten: Let op hongersignalen, eet langzaam, en controleer je porties om overeten te voorkomen.

5. Stressmanagement: Let op hongersignalen, eet langzaam, en controleer je porties om overeten te voorkomen. Stressmanagement: Maak gebruik van stressverminderingstechnieken om je gewichtsverlies en algehele welzijn te ondersteunen.

Gewichtsverlies verbeteren met supplementen

Hoewel een uitgebalanceerd dieet en regelmatige lichaamsbeweging van fundamenteel belang zijn, kunnen bepaalde supplementen extra ondersteuning bieden. Medpak biedt een reeks supplementen voor gewichtsverlies om je inspanningen aan te vullen:

  • Appelazijn: Kan de vetverbranding versnellen en de stofwisseling verbeteren
  • Green Coffee Extract: Helpt de eetlust te remmen en de stofwisseling te stimuleren
  • Garcinia Cambogia: Ondersteunt vetblokkering en onderdrukking van de eetlust

Denk eraan, dat deze supplementen gebruikt moeten worden naast een gezond dieet en lichaamsbeweging, niet als vervanging.

Duurzame strategieën voor gewichtsbeheersing

Gezond afvallen is een geleidelijk proces dat geduld en consistentie vereist. Overweeg deze tips voor succes op de lange termijn:

Stel realistische doelen: Streef naar een gestaag gewichtsverlies van 0,5-1 kg per week om je spiermassa te behouden en duurzame resultaten te garanderen.

Voer geleidelijke veranderingen door: Voer kleine, beheersbare aanpassingen door in je eet- en leefpatroon. De kans is groter dat deze aanpak leidt tot blijvende gewoonten.

Focus op voedingsdichtheid: Kies voedingsmiddelen die maximale voedingswaarde bieden voor minder calorieën. Deze strategie helpt je een voldaan gevoel te krijgen en ondersteunt tegelijkertijd je doelen om af te vallen.

Blijf consistent: Houd gezonde gewoonten aan, zelfs nadat je je streefgewicht hebt bereikt. Consistentie is de sleutel tot gewichtsbeheersing op de lange termijn.

De benadering van Medpak voor effectief gewichtsverlies

Bij Medpak, voorzien we mensen van kennis en hulpmiddelen voor succesvol, gezond gewichtsverlies. Onze uitgebreide aanpak omvat:

  • Voorlichting over voeding en gezonde levensstijl
  • Hoogwaardige, natuurlijke supplementen ter ondersteuning van je afslanktraject
  • Een focus op algehele gezondheid en welzijn, niet alleen getallen op een weegschaal

Ontdek onze gewichtsverlies en hulpmiddelen om je reis naar een gezondere jij te beginnen. Onthoud, effectief afvallen gaat over het verbeteren van je algehele gezondheid, het verhogen van je energieniveau, en het verbeteren van je levenskwaliteit.

Begin je transformatie Toda y met de ondersteunende producten en deskundige begeleiding van Medpak. Samen, kunnen we duurzaam, gezond gewichtsverlies bereiken dat een leven lang meegaat.

Voor meer informatie over supplementen die de algehele gezondheid ondersteunen tijdens je reis om af te vallen, bekijk onze Vitaminen & Supplementen collectie.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven