Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Abib

Abib

(21 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Abib Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly - 60 Pieces Abib Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly - 60 Pieces Abib Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly - 60 Pieces Abib Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly - 60 Pieces Abib Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly - 60 Pieces

    Abib

    Abib Collageen Ooglapje Jericho Rozengelei - 60 Stuks

    2 reviews
    Reguliere prijs €18.09
    Eenheid prijs€0.30 per stuk
    Details weergeven
  • Abib PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly - 60 Pieces Abib PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly - 60 Pieces Abib PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly - 60 Pieces Abib PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly - 60 Pieces Abib PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly - 60 Pieces

    Abib

    Abib PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly - 60 stuks

    2 reviews
    Reguliere prijs €17.39
    Eenheid prijs€0.29 per stuk
    Details weergeven
  • Abib PDRN Collagen Firming Gel Mask - 80 ml Abib PDRN Collagen Firming Gel Mask - 80 ml Abib PDRN Collagen Firming Gel Mask - 80 ml

    Abib

    Abib PDRN Collageen Verstevigend Gelmasker - 80 ml

    1 review
    Reguliere prijs €15.99
    Eenheid prijs€19.99 /100ml
    Details weergeven
  • Abib PDRN Collagen Lip Mask Collagen Lip Mask - 11 g Abib PDRN Collagen Lip Mask Collagen Lip Mask - 11 g Abib PDRN Collagen Lip Mask Collagen Lip Mask - 11 g

    Abib

    Abib PDRN Collageen-lippenmasker Collageen-lippenmasker - 11 g

    No reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€116.27 /100g
    Details weergeven
  • Abib Collagen Eye Cream Jericho Rose - 30 ml

    Abib

    Abib Collageen Oogcrème Jericho Rose - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €15.69
    Eenheid prijs€52.30 /100ml
    Details weergeven
  • Abib Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly - 80 ml Abib Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly - 80 ml Abib Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly - 80 ml
    15% korting

    Abib

    Abib Rijst Probioticums Overnachtingsmasker Barrier Jelly - 80 ml

    1 review
    Verkoopprijs €13.52 Reguliere prijs €15.99
    Eenheid prijs€16.90 /100ml
    Details weergeven
  • Abib Jericho Rose Mist Serum Glow Spray - 100 ml Abib Jericho Rose Mist Serum Glow Spray - 100 ml Abib Jericho Rose Mist Serum Glow Spray - 100 ml

    Abib

    Abib Jericho Rose Mist Serum Glow Spray - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€167.90 /l
    Details weergeven
  • Abib Jericho Rose Bifida Serum Firming Drop - 50 ml Abib Jericho Rose Bifida Serum Firming Drop - 50 ml Abib Jericho Rose Bifida Serum Firming Drop - 50 ml Abib Jericho Rose Bifida Serum Firming Drop - 50 ml

    Abib

    Abib Jericho Rose Bifida Serum Verstevigende Druppel - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.59
    Eenheid prijs€35.18 /100ml
    Details weergeven
  • Abib Quick Sunstick Protection Bar SPF50+ - 22 g Abib Quick Sunstick Protection Bar SPF50+ - 22 g

    Abib

    Abib Quick Sunstick Beschermingsbar SPF50+ - 22 g

    No reviews
    Reguliere prijs €18.09
    Eenheid prijs€8.22 /10g
    Details weergeven
  • Abib Lifting Collagen Wrapping Lifting Mask with Collagen - 100 ml Abib Lifting Collagen Wrapping Lifting Mask with Collagen - 100 ml Abib Lifting Collagen Wrapping Lifting Mask with Collagen - 100 ml

    Abib

    Abib Lifting Collagen Wrapping Lifting Mask met collageen - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €23.59
    Eenheid prijs€235.90 /l
    Details weergeven
  • Abib Jericho Rose Collagen Pad Firming Touch - 60 Pieces Abib Jericho Rose Collagen Pad Firming Touch - 60 Pieces Abib Jericho Rose Collagen Pad Firming Touch - 60 Pieces Abib Jericho Rose Collagen Pad Firming Touch - 60 Pieces

    Abib

    Abib Jericho Rozen Collageen Pad Verstevigende Aanraking - 60 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €18.29
    Eenheid prijs€0.30 per stuk
    Details weergeven
  • Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 75 ml
    25% korting

    Abib

    Abib Jericho Rozen Voedingscrème - 75 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €16.97 Reguliere prijs €22.69
    Eenheid prijs€22.63 /100ml
    Details weergeven
  • Abib Heartleaf Spot Pad Calming Touch - 80 pieces Abib Heartleaf Spot Pad Calming Touch - 80 pieces
    Uitverkocht

    Abib

    Abib Heartleaf Dribbelkussen Calming Touch - 80 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €15.29
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Abib Jericho Rose Pha Toner Moisturising Face Booster - 200 ml Abib Jericho Rose Pha Toner Moisturising Face Booster - 200 ml Abib Jericho Rose Pha Toner Moisturising Face Booster - 200 ml

    Abib

    Abib Jericho Rose Pha Toner Moisturising Face Booster - 200 ml

    1 review
    Reguliere prijs €17.59
    Eenheid prijs€87.95 /l
    Details weergeven
  • Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 30 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 30 ml Abib Jericho Rose Nutrition Creme - 30 ml
    Uitverkocht

    Abib

    Abib Jericho Rozen Voedingscrème - 30 ml

    1 review
    Reguliere prijs €8.39
    Eenheid prijs€27.97 /100ml
    Details weergeven
  • Abib Airy Sunstick Smoothing Bar SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Smoothing Bar SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Smoothing Bar SPF50+ - 23 g

    Abib

    Abib Airy S UNS teek Smoothing Bar SPF50+ - 23 g

    No reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€85.61 /100g
    Details weergeven
  • Abib Sedum Hyaluron Pad Hydrating Touch - 75 pieces Abib Sedum Hyaluron Pad Hydrating Touch - 75 pieces
    Uitverkocht
    15% korting

    Abib

    Abib Sedum Hyaluron Pad Hydrating Touch - 75 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €14.22 Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Abib Collagen Gel Mask Heartleaf Jelly - 4 Pieces Abib Collagen Gel Mask Heartleaf Jelly - 4 Pieces
    Uitverkocht

    Abib

    Abib Collageen Gel Masker Hartbladgelei - 4 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €15.79
    Eenheid prijs€3.95 per stuk
    Details weergeven
  • Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g Abib Airy Sunstick Sunscreen Stick SPF50+ - 23 g
    Uitverkocht

    Abib

    Abib Airy S UNS tick S UNS creen Stick SPF50+ - 23 g

    No reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€85.61 /100g
    Details weergeven
  • Abib Jericho Rose Firming Sheet Mask Daily Pick - 30 Sheets Abib Jericho Rose Firming Sheet Mask Daily Pick - 30 Sheets Abib Jericho Rose Firming Sheet Mask Daily Pick - 30 Sheets
    20% korting

    Abib

    Abib Jericho Rose Verstevigend Sheetmasker Daily Pick - 30 vellen

    No reviews
    Verkoopprijs €16.75 Reguliere prijs €20.99
    Eenheid prijs€0.56 per stuk
    Details weergeven
  • Abib Mild Acidic Ph Gentle Jericho Rose Sheet Mask - 10 Pieces Abib Mild Acidic Ph Gentle Jericho Rose Sheet Mask - 10 Pieces
    10% korting

    Abib

    Abib Mild Acidic Ph Gentle Jericho Rose Sheet Mask - 10 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €16.01 Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€0.53 per stuk
    Details weergeven

Abib is een Zuid-Koreaans huidverzorgingsmerk dat de harten van schoonheidsliefhebbers wereldwijd heeft veroverd met zijn minimalistische esthetiek en zeer effectieve formules. De naam Abib komt van het Hebreeuwse woord voor lente, en weerspiegelt de filosofie van het merk om frisse, verjongende energie aan uw huidverzorgingsroutine toe te voegen. Met een focus op schone ingrediënten en zichtbare resultaten is, Abib een opvallende naam geworden in de wereld van K-Beauty.

De huidverzorgingsfilosofie van Abib

Abib gelooft dat goede huidverzorging eenvoudig maar krachtig moet zijn. Het merk selecteert zorgvuldig ingrediënten die bekend staan om hun huidvriendelijke eigenschappen en formuleert producten die echte, merkbare resultaten opleveren. Tot hun kenmerkende ingrediënten behoren Jericho Rose, een plant die bekend staat om zijn intense hydraterende eigenschappen, Heartleaf (Houttuynia Cordata) voor het kalmeren van de gevoelige en geïrriteerde huid, en Sedum voor lichte hydratatie. Meer recentelijk heeft Abib PDRN- en collageentechnologie omarmd om huidversteviging en anti-aging aan te pakken, waardoor hun assortiment geschikt is voor een breed scala aan huidtypes en doelstellingen.

Abib-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we een zorgvuldig samengestelde selectie van Abib-bestsellers. Hun Collagen Eye Patches en oogcrèmes zijn cultfavorieten voor het aanpakken van fijne lijntjes en wallen rond de delicate oogcontouren. De populaire toner pads, waaronder de Heartleaf Spot Pad en Sedum Hyaluron Pad, bieden een handige manier om in één eenvoudige stap te kalmeren, te exfoliëren, of te hydrateren. Voor maskers, bieden Abib's Collagen Gel maskers en Rice Probiotics Overnight Mask een intensieve behandeling terwijl u ontspant of slaapt. De Quick S UNS tick en Airy S UNS tick van het merk bieden moeiteloze zonbescherming met SPF50+ in een handig, reisformaat.

Waarom kiezen voor Abib

Abib onderscheidt zich door zijn toewijding aan schone, effectieve formules verpakt in prachtige, eenvoudige verpakkingen. Het merk heeft een trouwe aanhang opgebouwd voor producten die echt werken, van hun hydraterende Jericho Rose-lijn tot hun kalmerende Heartleaf-essences. Of je nu op zoek bent naar kalmering voor een gestreste huid, een boost voor de hydratatie of een vleugje anti-agingverzorging voor je routine, Abib biedt zorgvuldig samengestelde oplossingen die het beste van de moderne Koreaanse huidverzorgingsinnovatie belichamen.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven