Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Ben&Anna
Ben&Anna

Ben&Anna

(11 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Persian Lime - 40 g
    5% korting

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant Persian Lime - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €7.00 Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€11.67 /100g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Natural Deodorant Highland Breeze - 40 g
    5% korting

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant Highland Breeze - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €7.49 Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€1.87 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Coco Mania - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant Coco Mania - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.19
    Eenheid prijs€1.80 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste with Activated Charcoal - 100 ml

    Ben&Anna

    Ben&Anna Whitening Tandpasta met Actieve Kool - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €8.99
    Eenheid prijs€8.99 /100ml
    Details weergeven
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Pink Grapefruit - 45 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant op basis van soda in crème roze pompelmoes - 45 g

    No reviews
    Reguliere prijs €8.39
    Eenheid prijs€1.86 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Mouthwash Aloe Sage Mint Oil - 500 ml
    Uitverkocht

    Ben&Anna

    Ben&Anna Mondwater Aloë Salie-Muntolie - 500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €14.59
    Eenheid prijs€29.18 /l
    Details weergeven
  • Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g Ben&Anna Natural Deodorant Mint - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant Mint - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€1.72 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml Ben&Anna Whitening Toothpaste for Sensitive Teeth Sage & Sea Buckthorn - 100 ml

    Ben&Anna

    Ben&Anna Whitening Tandpasta voor Gevoelige Tanden Salie & Duindoorn - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €10.49
    Eenheid prijs€10.49 /100ml
    Details weergeven
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Vanilla Orchid - 45 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant op basis van soda in crème vanille orchidee - 45 g

    No reviews
    Reguliere prijs €8.49
    Eenheid prijs€1.89 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g Ben&Anna Soda-based Deodorant in Cream Persian Lime - 45 g
    Uitverkocht

    Ben&Anna

    Ben&Anna Deodorant op basis van soda in Crème Perzische Limoen - 45 g

    No reviews
    Reguliere prijs €8.59
    Eenheid prijs€1.91 /10g
    Details weergeven
  • Ben&Anna Green Fusion Natural Deodorant, Baking Soda-Based - 40 g

    Ben&Anna

    Ben&Anna Green Fusion natuurlijke deodorant , Op basis van zuiveringszout - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€19.73 /100g
    Details weergeven

Ben&Anna is een Duits merk voor natuurlijke cosmetica dat vooroploopt in de beweging naar duurzame , plasticvrije persoonlijke verzorging. Ben&Anna is gespecialiseerd in natuurlijke deodorants , tandpasta's , en mondverzorgingsproducten , en bewijst dat effectieve persoonlijke verzorging en verantwoordelijkheid voor het milieu hand in hand kunnen gaan.

De duurzame schoonheidsbeweging

Ben&Anna is opgericht vanuit de overtuiging dat dagelijkse persoonlijke verzorgingsproducten geen schade mogen toebrengen aan de planeet. Het merk elimineert wegwerpplastic door producten te verpakken in recyclebare of composteerbare materialen , en door natuurlijke , veganistische ingrediënten te gebruiken die zowel vriendelijk zijn voor de huid als voor het milieu. Hun deodorants maken gebruik van natuurlijke ingrediënten om geurtjes effectief te neutraliseren zonder aluminium of agressieve chemicaliën , en hun mondverzorgingsproducten bieden alternatieven voor conventionele plastic tubes en chemische formules. Ben&Anna-producten bij Medpak Bij Medpak bieden we het belangrijkste assortiment duurzame persoonlijke verzorgingsproducten van Ben&Anna aan. De natuurlijke deodorantsticks zijn verkrijgbaar in aantrekkelijke geuren, waaronder Persian Lime , Coco Mania , Mint , en Highland Breeze. Voor wie de voorkeur geeft aan crèmes, zijn er , Soda-based Deodorant Creams verkrijgbaar in Pink Grapefruit , Vanilla Orchid , en Persian Lime. Het assortiment mondverzorgingsproducten van omvat Whitening Toothpastes met natuurlijke ingrediënten zoals Activated Charcoal of Sage & Sea Buckthorn voor gevoelige tanden , plus een Aloe Sage Mint Mouthwash voor een volledig frisse mond.

Waarom kiezen voor Ben&Anna

Ben&Anna biedt een echte manier om plastic afval te verminderen zonder in te boeten aan de effectiviteit van persoonlijke verzorging. De Duitse kwaliteitsnormen van het merk garanderen producten die echt werken ,, terwijl hun toewijding aan duurzaamheid betekent dat u zich goed kunt voelen over uw keuzes. Voor milieubewuste consumenten die plastic uit hun badkamerroutine willen verwijderen en tegelijkertijd natuurlijke , effectieve producten , willen gebruiken, biedt Ben&Anna toegankelijke oplossingen die bewijzen dat duurzaam leven praktisch en plezierig kan zijn.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven