Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Biodance

Biodance

(20 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 4 Pieces
    15% korting

    Biodance

    Biodance Bio-Collageen Echt Diep Masker - 4 Stuks

    3 reviews
    Verkoopprijs €14.02 Reguliere prijs €16.59
    Eenheid prijs€3.51 per stuk
    Details weergeven
  • Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Bio-Collageen Echt Diep Masker - 1 Stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€132.06 /kg
    Details weergeven
  • Biodance Hydro Cera-nol Real Deep Mask - 4 Pieces
    20% korting

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Real Diep Masker - 4 Stuks

    1 review
    Verkoopprijs €13.83 Reguliere prijs €17.29
    Eenheid prijs€3.46 per stuk
    Details weergeven
  • Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece Biodance Hydro Cera-nol Moisturising Mask with Collagen - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Hydraterend Masker met Collageen - 1 stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€4.99 per stuk
    Details weergeven
  • Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 4 Pieces
    10% korting

    Biodance

    Biodance Verfrissend zeewier Real Deep Mask - 4 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €20.52 Reguliere prijs €22.89
    Eenheid prijs€5.13 per stuk
    Details weergeven
  • Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 Pieces
    15% korting

    Biodance

    Biodance Radiant Vita Niacinamide Real Deep Mask - 4 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €19.34 Reguliere prijs €22.79
    Eenheid prijs€4.84 per stuk
    Details weergeven
  • Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 Pieces

    Biodance

    Biodance Collagen Gel Toner Pads - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €25.09
    Eenheid prijs€0.42 per stuk
    Details weergeven
  • Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 Pieces Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 Pieces
    Uitverkocht

    Biodance

    Biodance Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask - 4 stuks

    1 review
    Reguliere prijs €22.89
    Eenheid prijs€5.72 per stuk
    Details weergeven
  • Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml
    10% korting

    Biodance

    Biodance Collagen Face Cleansing Mask - 150 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €11.51 Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€76.73 /l
    Details weergeven
  • Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 Pieces
    25% korting

    Biodance

    Biodance Cera-nol Gel Toner Pads - 60 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €18.69 Reguliere prijs €24.99
    Eenheid prijs€0.31 per stuk
    Details weergeven
  • Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml

    Biodance

    Biodance Skin-Glow Essence Cream - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €40.69
    Eenheid prijs€81.38 /100ml
    Details weergeven
  • Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 Piece

    Biodance

    Biodance Refreshing Sea Kelp Real Deep Mask - 1 stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €5.69
    Eenheid prijs€5.69 per stuk
    Details weergeven
  • Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml
    Uitverkocht

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Ampoule - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €42.29
    Eenheid prijs€84.58 /100ml
    Details weergeven
  • Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule for Face - 50 ml Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule for Face - 50 ml Biodance Pore Tightening Collagen Ampoule for Face - 50 ml

    Biodance

    Biodance Pore Tightening Collageenampul voor het gezicht - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €42.19
    Eenheid prijs€84.38 /100ml
    Details weergeven
  • Biodance Pore Tightening Cream with Collagen - 50 ml Biodance Pore Tightening Cream with Collagen - 50 ml Biodance Pore Tightening Cream with Collagen - 50 ml
    Uitverkocht

    Biodance

    Biodance Pore Tightening Cream met collageen - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €37.29
    Eenheid prijs€74.58 /100ml
    Details weergeven
  • Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml
    10% korting

    Biodance

    Biodance Hydro Cera-nol Serum - 30 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €22.13 Reguliere prijs €24.69
    Eenheid prijs€737.67 /l
    Details weergeven
  • Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml

    Biodance

    Biodance Soothing Barrier Cleansing Foam - 120 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €27.99
    Eenheid prijs€233.25 /l
    Details weergeven
  • Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml
    10% korting

    Biodance

    Biodance First Synergy Moisturising Face Toner - 150 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €19.92 Reguliere prijs €22.19
    Eenheid prijs€132.80 /l
    Details weergeven
  • Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml

    Biodance

    Biodance Collagen Nourishing Facial Cleansing Oil - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€98.45 /l
    Details weergeven
  • Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml
    10% korting

    Biodance

    Biodance Micro Dual Serum Toner - 150 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €16.52 Reguliere prijs €18.39
    Eenheid prijs€110.13 /l
    Details weergeven

Biodance is een Koreaans huidverzorgingsmerk dat sociale media stormenderhand heeft veroverd met hun innovatieve Bio-Collagen Real Deep Masks. Bekend om hun unieke tweedehuidtechnologie die zichtbaar verandert tijdens het dragen, creëert Biodance geavanceerde sheetmaskers en behandelingen die professionele resultaten opleveren dankzij geavanceerde formules.

De innovatie van Biodance

Biodance heeft een revolutie teweeggebracht in de categorie sheetmaskers met hun Bio-Collagen-maskers, die zijn voorzien van een transparante collageenfilm die geleidelijk oplost en gedurende enkele uren door de huid wordt opgenomen. Deze innovatieve aanpak zorgt ervoor dat de actieve ingrediënten dieper doordringen dan bij traditionele sheetmaskers. Het merk heeft deze expertise uitgebreid tot een complete huidverzorgingslijn met poriënverstrakkende behandelingen, hydraterende serums, en gerichte oplossingen voor verschillende huidproblemen.

Biodance-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het complete huidverzorgingsassortiment van Biodance aan. Het beroemde Bio-Collagen Real Deep Mask is verkrijgbaar in losse stuks of in dozen met 4 stuks voor regelmatig gebruik. Andere maskervarianten zijn Hydro Cera-nol voor ondersteuning van de barrièrefunctie, Refreshing Sea Kelp voor verzachting, en Radiant Vita Niacinamide voor een stralende teint. De Collagen Gel Toner Pads en Cera-nol Gel Toner Pads bieden dagelijks gemak.

Voor gerichte behandelingen, pakken de Pore Tightening Cream met collageen en Pore Tightening Collagen Ampoule vergrote poriën aan. De Hydro Cera-nol Ampoule ondersteunt de gezondheid van de barrière, terwijl de Skin-Glow Essence Cream zorgt voor een stralende teint. De Micro Dual Serum Toner biedt multifunctionele dagelijkse verzorging.

Waarom kiezen voor Biodance

Biodance vertegenwoordigt het neusje van de zalm op het gebied van K-Beauty-innovatie. Het virale succes van het merk wordt ondersteund door echt innovatieve producten die zichtbare resultaten opleveren. Voor iedereen die op zoek is naar geavanceerde Koreaanse huidverzorging die de grenzen verlegt van wat sheetmaskers en behandelingen kunnen bereiken, biedt Biodance spannende oplossingen die de hype op sociale media waarmaken.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven