Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Gezondheidsonderwerpen
  4. Botten, gewrichten en kraakbeen

Botten, gewrichten en kraakbeen

(832 producten)
  • Hersenen en cognitieve functies
  • Botten, gewrichten en kraakbeen
  • Hart en bloedvaten
  • Detox en reiniging
  • Spijsverteringsstelsel
  • Energie
  • Ogen en zicht
  • Haar, huid en nagels
  • Immuunsysteem
  • Nieren en urinewegen
  • Luchtwegen
  • Slaap
  • Gewichtsverlies
  • Mannengezondheid
  • Vrouwengezondheid
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 10000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Vitamine D3 10000 IU - 360 softgels

    111 reviews
    Reguliere prijs €28.19
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets Ostrovit Vitamin D3 + K2 - 90 Tablets
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Vitamine D3 + K2 - 90 tabletten

    35 reviews
    Verkoopprijs €2.78 Reguliere prijs €3.09
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps Mag B6 - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Mag B6 - 60 Capsules

    30 reviews
    Reguliere prijs €9.69
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules Aliness Vitamin B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Vitamine B Complex B-50 Methyl plus TMG - 100 plantaardige capsules

    21 reviews
    Reguliere prijs €18.39
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml Dr. Jacob's Vitamin D3+K2 FORTE, drops - 20 ml

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Vitamine D3+K2 FORTE, druppels - 20 ml

    36 reviews
    Reguliere prijs €25.19
    Eenheid prijs€125.95 /100ml
    Details weergeven
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 120 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitamine D3 10000 IU - 120 Zachte gels

    18 reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Amigdalin B17 4 mg - 60 Capsules Medica Herbs Amigdalin B17 4 mg - 60 Capsules Medica Herbs Amigdalin B17 4 mg - 60 Capsules Medica Herbs Amigdalin B17 4 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Amigdaline B17 4 mg - 60 Capsules

    42 reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels Now Foods Vitamin D3 10000 IU - 240 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Vitamine D3 10000 IU - 240 Zachte gels

    21 reviews
    Reguliere prijs €22.09
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka EXTRA Verwarmende Gel voor Spier- en Gewrichtspijn - 150 ml

    59 reviews
    Reguliere prijs €11.19
    Eenheid prijs€7.46 /100ml
    Details weergeven
  • Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Sinaasappel/citroen munt - 300 ml

    43 reviews
    Reguliere prijs €53.19
    Eenheid prijs€177.30 /l
    Details weergeven
  • Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets Ostrovit Magnesium Citrate 400 mg + B6 - 90 Tablets
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Magnesiumcitraat 400 mg + B6 - 90 tabletten

    17 reviews
    Verkoopprijs €4.04 Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Citroen - 300 ml

    32 reviews
    Reguliere prijs €52.99
    Eenheid prijs€176.63 /l
    Details weergeven
  • Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels Healthy Origins Vitamin D3 5000 IU - 360 Softgels

    Healthy Origins

    Healthy Origins Vitamine D3 5000 IU - 360 softgels

    28 reviews
    Reguliere prijs €20.19
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml Aura Herbals Vitamin D3 4000 IU + K2, MCT, drops - 50 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Vitamine D3 4000 IU + K2, MCT, druppels - 50 ml

    16 reviews
    Reguliere prijs €14.59
    Eenheid prijs€29.18 /100ml
    Details weergeven
  • Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 Capsules

    Swanson

    Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 100 Capsules

    13 reviews
    Reguliere prijs €5.29
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 Capsules Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 Capsules
    Uitverkocht

    Swanson

    Swanson Triple Magnesium Complex 400 mg - 300 Capsules

    19 reviews
    Reguliere prijs €13.29
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Magnesium Citrate 125 mg with B6 - 100 Capsules Aliness Magnesium Citrate 125 mg with B6 - 100 Capsules Aliness Magnesium Citrate 125 mg with B6 - 100 Capsules

    Aliness

    Aliness Magnesiumcitraat 125 mg met B6 - 100 Capsules

    10 reviews
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets Ostrovit Marine Collagen + Hyaluronic Acid and Vitamin C - 90 Tablets
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Marine Collageen + Hyaluronzuur en Vitamine C - 90 tabletten

    14 reviews
    Verkoopprijs €6.20 Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Turmeric & Black Pepper - 60 Veggie Capsules Swanson Turmeric & Black Pepper - 60 Veggie Capsules Swanson Turmeric & Black Pepper - 60 Veggie Capsules Swanson Turmeric & Black Pepper - 60 Veggie Capsules

    Swanson

    Swanson Kurkuma & Zwarte Peper - 60 plantaardige capsulesules

    14 reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 Softgels
    Uitverkocht

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, Citroen 1280 mg - 180 Zachte gels

    13 reviews
    Reguliere prijs €70.89
    Eenheid prijs€0.39 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Vitamin D-3 & K-2 - 120 Capsules Now Foods Vitamin D-3 & K-2 - 120 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Vitamine D-3 & K-2 - 120 capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €10.19
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Vitamin K2 MK-7 100 mcg - 120 Veg Capsules Now Foods Vitamin K2 MK-7 100 mcg - 120 Veg Capsules Now Foods Vitamin K2 MK-7 100 mcg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Vitamine K2 MK-7 100 mcg - 120 plantaardige capsules

    9 reviews
    Reguliere prijs €27.59
    Eenheid prijs€0.23 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules Aliness Magnesium Citrate 100 mg with Potassium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness Magnesiumcitraat 100 mg met kalium 150 mg, B6 (P-5-P) - 100 plantaardige capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €11.29
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 35
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 35
  • Volgende

Gezonde botten, gewrichten, en kraakbeen onderhouden voor optimale mobiliteit

De beweging van je skelet is afhankelijk van gezonde botten, gewrichten, en kraakbeen. Deze cruciale onderdelen zorgen voor een naadloze interactie tussen aangrenzende botten, waardoor een groot bewegingsbereik mogelijk is. Wanneer ze echter worden verwaarloosd of overmatig worden gebruikt, kunnen ze gevoelig TiB worden voor schade en letsel, wat leidt tot ongemak en beperkte mobiliteit.

Factoren die van invloed zijn op de gezondheid van botten, gewrichten, en kraakbeen

Inzicht in de elementen die van invloed zijn op uw bewegingsapparaat is essentieel voor het behoud van uw gezondheid op de lange termijn:

  • Overgewicht en obesitas
  • Onjuiste tiltechnieken
  • Herhalende activiteiten met een hoge impact
  • Slechte houding en ergonomie
  • Onjuiste voeding

Overgewicht zorgt voor onnodige belasting van gewrichten en banden, versnelt de afbraak van kraakbeen. Verkeerde vorm tijdens lichamelijke activiteiten, zoals het tillen van zware voorwerpen of het verkeerd uitvoeren van oefeningen, kan leiden tot gewrichtsschade. Voor vrouwen, kan het veelvuldig dragen van hoge hakken bijdragen aan gewrichtszwelling en gerelateerde problemen.

Strategieën voor sterke botten, gewrichten, en kraakbeen

Het gezond houden van je botten, gewrichten, en kraakbeen vereist een veelzijdige aanpak:

1. Regelmatig, weinig lichaamsbeweging Regelmatig, weinig belastende lichaamsbeweging

Doe activiteiten die botten en spieren versterken en tegelijkertijd gewrichten soepel houden. Zwemmen en aquagym zijn uitstekende opties, omdat ze weerstand bieden zonder uw gewrichten overmatig te belasten.

2. Gebruik meubilair dat bij uw lengte past, kleed u comfortabel, en gebruik de juiste tiltechnieken om onnodige belasting op uw gewrichten en botten te verminderen.

3. Voedingsrijke voeding

Voedingsrijk dieet

Neem een uitgebalanceerd dieet dat rijk is aan:

  • Mager eiwit (kip, vis)
  • Groenten en fruit
  • Gezonde vetten (plantaardige oliën, omega-3 vetzuren)
  • Antioxidanten (vitamine C en E)

4. Gerichte suppletie

Gerichte suppletie

Ondersteun de gezondheid van je botten, gewrichten, en kraakbeen met belangrijke voedingsstoffen:

  • Vitamine D : Vermindert het risico op gewrichtsontsteking
  • Vitamine C : Essentieel voor collageenproductie en gewrichtsflexibiliteit
  • Vitamine K2 : Helpt gewrichtsdegeneratie voorkomen
  • Magnesium : Ondersteunt de gezondheid van de spieren, wat cruciaal is voor de stabiliteit van de gewrichten

Onderneem actie voor je gezondheid van het bewegingsapparaat

Door deze strategieën toe te passen en gerichte supplementen, te gebruiken, kun je de gezondheid van je botten, gewrichten, en kraakbeen aanzienlijk verbeteren. Ontdek ons assortiment bot-, gewrichts-, en kraakbeensupplementen om de perfecte producten te vinden om uw bewegingsapparaat te ondersteunen en uw leven lang een optimale mobiliteit te behouden.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven