Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. HaruHaru Wonder

HaruHaru Wonder

(29 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Zwarte Rijst Hyaluron Toner - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.39
    Eenheid prijs€7.59 /100ml
    Details weergeven
  • Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel - 100 ml Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel - 100 ml

    HaruHaru Wonder

    Haruharu Wonder Zwarte Rijst Moisture 5.5 Zachte Reinigingsgel - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €13.69
    Eenheid prijs€136.90 /l
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Zwarte Rijst Hyaluron Toner - 300 ml

    1 review
    Reguliere prijs €19.99
    Eenheid prijs€66.63 /l
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Zwarte Rijst Hyaluron Toner - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€72.60 /l
    Details weergeven
  • Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml Haruharu Wonder Black Rice Daily Sunscreen SPF50+/PA++++ - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    Haruharu Wonder Black Rice Daily S UNS screen SPF50+/PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €13.69
    Eenheid prijs€27.38 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Zwarte Rijst Vochtinbrengende Airyfit Dagelijkse Crème - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €14.99
    Eenheid prijs€299.80 /l
    Details weergeven
  • HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Black Rice Probiotics Soothing Face Essence - 120 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.89
    Eenheid prijs€149.08 /l
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 10 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 10 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 10 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€9.89 /10ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml
    15% korting

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Zwarte Rijst Bakuchiol Oogcreme - 20 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €13.52 Reguliere prijs €15.99
    Eenheid prijs€67.60 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Centella Phyto 5 Peptide Anti-Wrinkle Face Cream - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.59
    Eenheid prijs€65.30 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 10 Hyaluronic Cream - 50 ml
    5% korting

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Zwarte Rijst 10 Hyaluron Creme - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €12.70 Reguliere prijs €13.39
    Eenheid prijs€25.40 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil - 150 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Zwarte Rijst Vochtige Diepe Reinigingsolie - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.89
    Eenheid prijs€132.60 /l
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronzuurcrème - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €13.79
    Eenheid prijs€27.58 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml HaruHaru Wonder Black Rice Facial Oil - 30 ml
    15% korting

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Zwarte Rijst Gezichtsolie - 30 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €14.69 Reguliere prijs €17.29
    Eenheid prijs€48.97 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.89
    Eenheid prijs€35.78 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml
    20% korting

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist - 80 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €13.33 Reguliere prijs €16.69
    Eenheid prijs€16.66 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum – 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€33.58 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Rose PDRN Firming Serum - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Rose PDRN Verstevigend Serum - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.09
    Eenheid prijs€56.97 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml
    10% korting

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Night Knight Retinol Serum - 20 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €14.61 Reguliere prijs €16.29
    Eenheid prijs€73.05 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Centella 4% TXA Dark Spot Serum - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.39
    Eenheid prijs€57.97 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €20.69
    Eenheid prijs€68.97 /l
    Details weergeven
  • HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml HaruHaru Black Bamboo Face Mist with Bamboo Leaf Extract - 80 ml
    15% korting

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Black Bamboo Face Mist met bamboeblad-extract - 150 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €12.72 Reguliere prijs €14.99
    Eenheid prijs€8.48 /100ml
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g HaruHaru Wonder Black Bamboo Sunscreen Stick SPF50+ with Bamboo Shoots - 20 g

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Black Bamboo S UNS zonnebrandstick SPF50+ met bamboescheuten - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €16.19
    Eenheid prijs€80.95 /100g
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

HaruHaru Wonder is een Koreaans huidverzorgingsmerk dat is gebaseerd op de voedende kracht van zwarte rijst. Dit traditionele Aziatische ingrediënt vormt de basis van hun hydraterende, antioxidantrijke producten die diepgaande hydratatie en huidversterkende voordelen bieden.

Black Rice Beauty Tradition

Zwarte rijst, ooit voorbehouden aan Aziatische koninklijke families, staat bekend om zijn uitzonderlijke gehalte aan antioxidanten, dat zelfs hoger is dan dat van bosbessen. HaruHaru Wonder maakt gebruik van deze verboden rijst in huidverzorgingsformules die zorgen voor diepe hydratatie, bescherming tegen oxidanten en ondersteuning van de huidbarrière. Het merk combineert dit traditionele ingrediënt met hyaluronzuur en andere moderne actieve stoffen voor uitgebreide huidverzorgingsvoordelen.

HaruHaru Wonder-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we de Black Rice-huidverzorgingslijn van HaruHaru Wonder aan. De Black Rice Hyaluronic Toner (150 ml) biedt hydraterende, antioxidantrijke eerste stap verzorging - zo populair dat het in twee varianten verkrijgbaar is. De Black Rice Facial Oil (10 ml) biedt geconcentreerde voeding met extract van zwarte rijst. De Black Rice Moisture Airyfit Daily Cream (50 ml) biedt een lichte maar diep hydraterende dagelijkse verzorging. Samen bieden deze producten een complete routine op basis van zwarte rijst voor een gehydrateerde en beschermde huid. https://medpak.shop/collections/facial-cosmetics >huid .

Waarom kiezen voor HaruHaru Wonder

HaruHaru Wonder brengt de uitzonderlijke voordelen van zwarte rijst naar de moderne K-Beauty. De gerichte ingrediëntenbenadering van het merk levert echte resultaten op voor hydratatie en een gezonde huid. Voor wie op zoek is naar Koreaanse huidverzorging met unieke, traditioneel gewaardeerde ingrediënten, biedt HaruHaru Wonder antioxidantrijke producten die het Aziatische schoonheidserfgoed in ere houden.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven