Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Sport
  3. Gezond voedsel voor atleten

Gezond voedsel voor atleten

(36 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml Ostrovit MCT Oil, natural - 500 ml
    Uitverkocht
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit MCT-olie, naturel - 500 ml

    9 reviews
    Verkoopprijs €9.08 Reguliere prijs €10.09
    Eenheid prijs€18.16 /l
    Details weergeven
  • Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml Vitaler's MCT Coconut Oil - 500 ml

    Vitaler's

    Vitaler's MCT kokosolie - 500 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €10.99
    Eenheid prijs€21.98 /l
    Details weergeven
  • Now Foods Berberine Glucose Support - 90 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Berberine Glucose Ondersteuning - 90 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €31.49
    Eenheid prijs€0.35 per stuk
    Details weergeven
  • BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 1000 ml

    BeKeto

    BeKeto MCT Olie Puur C8, Puur Caprylzuur Triglyceride Olie - 1000 ml

    12 reviews
    Reguliere prijs €37.89
    Eenheid prijs€37.89 /l
    Details weergeven
  • Swanson Caprylic Acid 600 mg - 60 Softgels Swanson Caprylic Acid 600 mg - 60 Softgels Swanson Caprylic Acid 600 mg - 60 Softgels Swanson Caprylic Acid 600 mg - 60 Softgels

    Swanson

    Swanson Caprylzuur 600 mg - 60 Zachte gels

    4 reviews
    Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€0.15 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Natural MCT Oil - 500 ml Vitaler's Natural MCT Oil - 500 ml Vitaler's Natural MCT Oil - 500 ml Vitaler's Natural MCT Oil - 500 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Natuurlijke MCT-olie - 500 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€19.78 /l
    Details weergeven
  • Aliness Caprylic Acid (60% C8) 600 mg - 90 Capsules

    Aliness

    Aliness Caprylzuur (60% C8) 600 mg - 90 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €9.69
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Activlab Super Green Food, Blackcurrant-Cranberry - 300 g

    Activlab

    Activlab Super Green Food, Zwarte bes-cranberry - 300 g

    4 reviews
    Reguliere prijs €12.69
    Eenheid prijs€42.30 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 500 ml BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 500 ml BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 500 ml BeKeto MCT Oil Pure C8, Pure Caprylic Acid Triglyceride Oil - 500 ml

    BeKeto

    BeKeto MCT Olie Puur C8, Puur Caprylzuur Triglyceride Olie - 500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €23.29
    Eenheid prijs€46.58 /l
    Details weergeven
  • Activlab Super Green Food, Apple - 300 g

    Activlab

    Activlab Super Green Food, Appel - 300 g

    No reviews
    Reguliere prijs €12.69
    Eenheid prijs€42.30 /kg
    Details weergeven
  • Now Foods MCT Oil Liquid - 946 ml Now Foods MCT Oil Liquid - 946 ml Now Foods MCT Oil Liquid - 946 ml

    Now Foods

    Now Foods MCT-olie vloeibaar - 946 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €24.59
    Eenheid prijs€25.99 /l
    Details weergeven
  • BeKeto MCT Oil Pure C8 + C10 - 100 ml

    BeKeto

    BeKeto MCT-olie puur C8 + C10 - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€51.90 /l
    Details weergeven
  • Osavi MCT Oil 1000 mg - 180 Capsules Osavi MCT Oil 1000 mg - 180 Capsules Osavi MCT Oil 1000 mg - 180 Capsules

    Osavi

    Osavi MCT-olie 1000 mg - 180 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €18.19
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • BeKeto MCT Oil Powder, Unflavoured - 100 g

    BeKeto

    BeKeto MCT Olie poeder , Niet-gearomatiseerd - 100 g

    No reviews
    Reguliere prijs €27.99
    Eenheid prijs€93.30 /kg
    Details weergeven
  • Trec Endurance Energy Gel, Multivitamin - 40 g

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Multivitamine - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.69
    Eenheid prijs€42.25 /kg
    Details weergeven
  • Alce Nero Passata Tomato Sauce BIO - 500 g

    Alce Nero

    Alce Nero Passata Tomatensaus BIO - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €2.89
    Eenheid prijs€5.78 /kg
    Details weergeven
  • BioTech USA Energy Gel Pro, Orange - 40 g

    BioTech USA

    BioTech USA Energy Gel Pro, Oranje - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €2.19
    Eenheid prijs€54.75 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto MCT Oil Powder, Natural Chocolate - 300 g
    5% korting

    BeKeto

    BeKeto MCT Olie poeder , Natuurlijke Chocolade - 300 g

    No reviews
    Verkoopprijs €28.02 Reguliere prijs €29.49
    Eenheid prijs€93.40 /kg
    Details weergeven
  • Trec Endurance Energy Gel, Orange - 40 g

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Oranje - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.69
    Eenheid prijs€42.25 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto MCT Oil Powder, French Vanilla - 300 g

    BeKeto

    BeKeto MCT Olie poeder , Franse Vanille - 300 g

    No reviews
    Reguliere prijs €29.49
    Eenheid prijs€98.30 /kg
    Details weergeven
  • Trec Endurance Energy Gel, Forest Fruits - 40 g

    Trec Nutrition

    Trec Endurance Energy Gel, Bosvruchten - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€49.75 /kg
    Details weergeven
  • BeKeto Collagen MCT Powder, Tropical Coconut & White Chocolate - 300 g

    BeKeto

    BeKeto Collageen MCT-poeder, tropische kokos & witte chocolade - 300 g

    No reviews
    Reguliere prijs €26.09
    Eenheid prijs€86.97 /kg
    Details weergeven
  • Aura Herbals Coco Fuel, MCT Oil 2000 mg - 100 Capsules Aura Herbals Coco Fuel, MCT Oil 2000 mg - 100 Capsules
    30% korting

    Aura Herbals

    Aura Herbals Coco Fuel, MCT-olie 2000 mg - 100 Capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €7.02 Reguliere prijs €10.09
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Gezonde voeding voor sporters: Fueling Peak Performance

Bij Medpak, begrijpen we dat optimale voeding cruciaal is voor atletisch succes. Ons assortiment gezonde voeding voor sporters is ontworpen om je fitnessdoelen te ondersteunen, je prestaties te verbeteren, en je te helpen Ecover y. Ontdek hoe onze functionele voeding je trainingsplan kan aanvullen en je kan helpen je atletische potentieel te bereiken.

Het belang van functionele voeding voor sporters

Functionele voeding is speciaal afgestemd op de hoge energiebehoefte van fysiek actieve personen. Ze bieden een perfecte balans van macronutriënten en essentiële micronutriënten die, ondersteunen:

  • Spierontwikkeling en r Ecover y
  • Verbeterde energieniveaus tijdens trainingen
  • Verbeterd uithoudingsvermogen
  • Optimale metabolische functie

Belangrijkste categorieën van gezonde voedingsmiddelen voor sporters

1. Eiwitrepen

Eiwitrepen

Onze eiwitrepen bieden een gemakkelijke bron van hoogwaardige eiwitten, die essentieel zijn voor spierr Ecover y en groei. Ze zijn perfect voor:

  • Voeding voor of na de training
  • Snacks voor onderweg
  • Aanvulling van eiwitinname tussen maaltijden

2. Caloriearme zoetstoffen en specerijen

Een uitgebalanceerd dieet handhaven zonder aan smaak in te boeten. Ons assortiment bestaat uit:

  • Caloriearme zoetstoffen
  • Jam en sauzen met een lage glycemische index
  • Met eiwit verrijkte specerijen

3. Gezonde vetten

Gezonde vetten

Optimaliseer je voeding met onze selectie gezonde vetten:

  • MCT oliën voor snelle energie
  • Omega-3 en omega-6 rijke producten
  • Oliën en boters op basis van noten

4. Notenboters en proteïnecrèmes Notenboters en proteïnecrèmes

Verwen uzelf met voedzame smeersels die uw sportieve doelen ondersteunen:

  • Eiwitrijke notenboters
  • Vitamine- en mineraalrijke spreads
  • Suikerarme, eiwitrijke dessertalternatieven

Voedingsaanbevelingen voor sporters

Om de voordelen van onze gezonde voeding voor sporters te maximaliseren, neem deze belangrijke voedingsprincipes in overweging:

  • Uitgebalanceerde macronutriënten: Zorg voor een juiste mix van eiwitten, koolhydraten, en gezonde vetten
  • Voldoende hydratatie: Ondersteun de prestaties met onze isotone dranken
  • Focus op micronutriënten: Zorg voor een verscheidenheid aan voedingsstoffenrijke voedingsmiddelen
  • Whole Food Foundation: Baseer je dieet op minimaal verwerkte, voedingsrijke opties

Je atletische voedingsplan aanpassen

De voedingsbehoeften van elke atleet zijn uniek. Factoren zoals:

  • Trainingsintensiteit en -duur
  • Specifieke sportvereisten
  • Individuele doelen voor lichaamssamenstelling
  • Persoonlijke voedingsvoorkeuren

Spelen allemaal een rol bij het bepalen van de ideale voedingsstrategie. Hoewel onze producten een solide basis bieden voor sportvoeding, raden we aan om een gekwalificeerde voedingsdeskundige of diëtist te raadplegen voor persoonlijk advies.

Verhoog je sportprestaties met Medpak

Ons assortiment gezonde voeding voor sporters is ontworpen om je reis naar topprestaties te ondersteunen. Of je nu een professionele sporter bent of een, fitnessfanaat, onze functionele voeding kan je helpen je doelen te bereiken.

Ontdek onze collectie Toda y en voorzie je lichaam van de voeding die het verdient. Onthoud, dat geweldige sportprestaties beginnen met de juiste voeding!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven