Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Kleine prijs

Kleine prijs

(23 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Petitfee Dry Essence Foot Pack - 2 pieces Petitfee Dry Essence Foot Pack - 2 pieces
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Dry Essence voetpakking - 2 stuks

    1 review
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Gold & Snail Hydrogel Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petitfee Gold & Snail Hydrogel Ooglapjes - 60 stuks

    3 reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Eye Pads - 60 Pieces
    5% korting

    Petitfee

    Petitfee Agave Verkoelende Hydrogel Oogkompressen - 60 Stuks

    1 review
    Verkoopprijs €10.20 Reguliere prijs €10.79
    Eenheid prijs€0.17 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 pieces Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 pieces
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Dry Essence Hand Pack - 2 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €1.89
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Petittfee 98% Hydro Gel Collagen & COQ10 Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petittfee 98% Hydro Gel Collageen & COQ10 Ooglapjes - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€0.20 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petitfee Petitfee Gold Hydrogel Ooglapjes - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €11.39
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Hydrogel Eye Pads Ruby Bulgarian Rose - 60 pieces Petitfee Hydrogel Eye Pads Ruby Bulgarian Rose - 60 pieces
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Hydrogel Oogkompressen Robijn Bulgaarse Roos - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €11.39
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Oil Blossom Lip Mask Sea Buckthorn Oil - 15 g Petitfee Oil Blossom Lip Mask Sea Buckthorn Oil - 15 g
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Oil Blossom Lip Mask Duindoornolie - 15 g

    No reviews
    Reguliere prijs €9.29
    Eenheid prijs€61.93 /100g
    Details weergeven
  • Petitfee Snow Lotus White Brightening Face Cream - 50 ml
    20% korting

    Petitfee

    Petitfee Snow Lotus White Brightening Face Cream - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €8.63 Reguliere prijs €10.79
    Eenheid prijs€17.26 /100ml
    Details weergeven
  • Petitfee Centella Clearing Spot Patch - 23 Patches Petitfee Centella Clearing Spot Patch - 23 Patches
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Centella Clearing Spot Patch - 23 Patches

    No reviews
    Reguliere prijs €2.49
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Aura Quartz Hydrogel Eye Mask Pure Opal - 60 pieces Petitfee Aura Quartz Hydrogel Eye Mask Pure Opal - 60 pieces Petitfee Aura Quartz Hydrogel Eye Mask Pure Opal - 60 pieces Petitfee Aura Quartz Hydrogel Eye Mask Pure Opal - 60 pieces

    Petitfee

    Petitfee Aura Kwarts Hydrogel Oogmasker Puur Opaal - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €18.49
    Eenheid prijs€0.31 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask - 60 pieces Petitfee Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask - 60 pieces
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Kamille Verlichtend Hydrogel Oogmasker - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Gold EGF Hydrogel Eye Pads – 90 Pieces Petitfee Gold EGF Hydrogel Eye Pads – 90 Pieces Petitfee Gold EGF Hydrogel Eye Pads – 90 Pieces
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Gold EGF Hydrogel-oogpads – 90 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €16.39
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Gold & Snail Hydrogel Mask Pack - 5 Pieces
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Gouden & Slak Hydrogel Masker Set - 5 Stuks

    1 review
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€2.18 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack - 5 Pieces
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Hydrogel Masker Pakket Zwarte Parel & Goud - 5 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€2.18 per stuk
    Details weergeven
  • Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces Petittfee Black Pearl&Gold Hydrogel Eye Patch - 60 pieces

    Petitfee

    Petittfee Zwarte Parel&Goud Hydrogel Ooglapjes - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €12.39
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g
    15% korting

    Petitfee

    Petitfee B-Glucan Enzyme Powder Wash - 80 g

    No reviews
    Verkoopprijs €14.84 Reguliere prijs €17.49
    Eenheid prijs€18.55 /100g
    Details weergeven
  • Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 Pieces Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 Pieces Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 Pieces
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Koelf Pearl & Shea Butter Hydrogel Eye Patch - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €15.79
    Eenheid prijs€0.26 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - 60 pieces Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - 60 pieces Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - 60 pieces Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Eye Mask - 60 pieces

    Petitfee

    Petitfee Cacao Energizing Hydrogel Oogmasker - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €13.89
    Eenheid prijs€0.23 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces Petitfee Revitalising Eye Patches with Beta-Glucan and Adenosine – 60 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Revitaliserende oogpatches met bèta-glucaan en adenosine – 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €24.59
    Eenheid prijs€0.41 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask with Cocoa Extract - 5 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Cacao Energising Hydrogel Mask met cacao-extract - 5 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €15.79
    Eenheid prijs€3.16 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces Petitfee Gold Hydrogel Mask with Gold and Ginseng Extract - 5 Pieces
    Uitverkocht

    Petitfee

    Petitfee Gold Hydrogel Mask met goud en ginseng-extract - 5 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€2.96 per stuk
    Details weergeven
  • Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 Pieces

    Petitfee

    Petitfee Agave Cooling Hydrogel Face Mask - 5 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €12.19
    Eenheid prijs€2.44 per stuk
    Details weergeven

Petitfee is een Koreaans huidverzorgingsmerk dat bekend staat om zijn hydrogel-oogpatches en gezichtsmaskers. Met luxe formules met goud, slakkenslijm, parelmoer, en botanische extracten, levert Petitfee gerichte behandelingsproducten die wereldwijd cultfavorieten zijn geworden in de K-Beauty.

Specialisten in hydrogelpatches

Petitfee beheerst de kunst van de hydrogeltechnologie, en creëert patches die geconcentreerde actieve ingrediënten rechtstreeks aan de delicate huid onder de ogen afgeven. De oogpatches van het merk combineren hoogwaardige ingrediënten zoals 24-karaats goud, zwarte parel, slakkenslijm, en plantenextracten in verkoelende, kalmerende hydrogel die perfect aan de huidcontouren hecht voor maximale absorptie.

Petitfee-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het kenmerkende assortiment van Petitfee aan. Hydrogel-oogpatches zijn verkrijgbaar in verschillende samenstellingen—met goud voor versteviging, zwarte parel voor verheldering, slak voor regeneratie, collageen met CoQ10 voor anti-aging, en botanische opties zoals agave, kamille, cacao, en Bulgaarse roos. Hydrogel gezichtsmaskers breiden deze voordelen uit naar een volledige gezichtsbehandeling. Oil Blossom lipmaskers voeden met camelia- en duindoornolie. Centella spot patches richten zich op oneffenheden. Hand- en voetpacks bieden een intensieve vochttherapie. B-Glucan enzympoederwas en verhelderende crème maken het huidverzorgingsaanbod compleet.

Waarom kiezen voor Petitfee

Petitfee levert Koreaanse hydrogel-expertise met hoogwaardige ingrediënten in effectieve, luxueuze formaten. De oogpatches van het merk bieden een behandeling van spa-kwaliteit voor thuis. Voor wie op zoek is naar gerichte K-Beauty-behandelingen die zichtbare resultaten opleveren, is Petitfee de vertrouwde keuze.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven