Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Gezondheidsonderwerpen
  4. Slaap

Slaap

(97 producten)
  • Hersenen en cognitieve functies
  • Botten, gewrichten en kraakbeen
  • Hart en bloedvaten
  • Detox en reiniging
  • Spijsverteringsstelsel
  • Energie
  • Ogen en zicht
  • Haar, huid en nagels
  • Immuunsysteem
  • Nieren en urinewegen
  • Luchtwegen
  • Slaap
  • Gewichtsverlies
  • Mannengezondheid
  • Vrouwengezondheid
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets Vitaler's Melatonin Forte 4 mg - 60 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatonine Forte 4 mg - 60 tabletten

    27 reviews
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Melatonin 1 mg - 180 Tablets
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Melatonine 1 mg - 180 tabletten

    10 reviews
    Verkoopprijs €3.50 Reguliere prijs €3.89
    Eenheid prijs€0.02 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets Vitaler's Melatonin 1 mg - 240 Tablets

    Vitaler's

    Vitaler's Melatonine 1 mg - 240 Tablets

    14 reviews
    Reguliere prijs €5.39
    Eenheid prijs€0.02 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson L-Tryptofaan 500 mg - 60 Capsules

    10 reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Double Strength L-Theanine 200 mg - 60 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Dubbel Sterkte L-Theanine 200 mg - 60 Capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €15.19
    Eenheid prijs€0.25 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness L-Tryptophan 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Tryptophan 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Tryptophan 500 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness L-Tryptofaan 500 mg - 100 plantaardige capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €8.59
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Hepatica Pure Glycine - 250 g

    Hepatica

    Hepatica Pure Glycine - 250 g

    7 reviews
    Reguliere prijs €5.89
    Eenheid prijs€23.56 /kg
    Details weergeven
  • Medverita Berberis 400 mg - 120 Capsules

    Medverita

    Medverita Berberis 400 mg - 120 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€0.04 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Melatonin 6 Hour Timed Release 750 mcg - 60 Tablets
    Uitverkocht

    Life Extension

    Life Extension Melatonine 6 Hour Timed Release 750 mcg - 60 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €11.99
    Eenheid prijs€0.20 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin - 59 ml Life Extension Fast-Acting Liquid Melatonin - 59 ml
    Uitverkocht

    Life Extension

    Life Extension Snelwerkende vloeibare melatonine - 59 ml

    7 reviews
    Reguliere prijs €14.19
    Eenheid prijs€24.05 /100ml
    Details weergeven
  • Life Extension Melatonin 3 mg - 60 Veg Capsules Life Extension Melatonin 3 mg - 60 Veg Capsules
    Uitverkocht

    Life Extension

    Life Extension Melatonine 3 mg - 60 plantaardige capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €12.49
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Medverita Tryptophan 250 mg - 100 Capsules Medverita Tryptophan 250 mg - 100 Capsules Medverita Tryptophan 250 mg - 100 Capsules

    Medverita

    Medverita Tryptofaan 250 mg - 100 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €4.79
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Haya Labs Melatonin Time Release 5 mg - 60 Tablets
    Uitverkocht

    Haya Labs

    Haya Labs Melatonine Time Release 5 mg - 60 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 Tablets Aliness Melatonin PLUS 1 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness Melatonine PLUS 1 mg - 100 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Low Dose Melatonin - 120 Capsules Swanson Low Dose Melatonin - 120 Capsules

    Swanson

    Swanson Lage dosis melatonine - 120 Capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €4.19
    Eenheid prijs€0.03 per stuk
    Details weergeven
  • Haya Labs Melatonin 4 mg - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Haya Labs

    Haya Labs Melatonine 4 mg - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €5.09
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Valerian Root 500 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Valerian Root 500 mg - 100 Veg Capsules Now Foods Valerian Root 500 mg - 100 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Valeriaanwortel 500 mg - 100 plantaardige capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Sleep - 90 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods Slapen - 90 plantaardige capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €21.59
    Eenheid prijs€0.24 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Sleep Essentials - 60 Veg Capsules Swanson Sleep Essentials - 60 Veg Capsules Swanson Sleep Essentials - 60 Veg Capsules Swanson Sleep Essentials - 60 Veg Capsules
    Uitverkocht

    Swanson

    Swanson Sleep Essentials - 60 plantaardige capsules

    5 reviews
    Reguliere prijs €7.69
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Glycine Pure Powder - 454 g Now Foods Glycine Pure Powder - 454 g Now Foods Glycine Pure Powder - 454 g

    Now Foods

    Now Foodsg lycine zuiver poeder - 454g

    3 reviews
    Reguliere prijs €21.29
    Eenheid prijs€46.89 /kg
    Details weergeven
  • Now Foods Melatonin 3 mg - 180 Lozenges
    Uitverkocht

    Now Foods

    Now Foods Melatonine 3 mg - 180 zuigtabletten

    7 reviews
    Reguliere prijs €9.59
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Cat's Claw 500 mg - 250 Capsules Swanson Cat's Claw 500 mg - 250 Capsules

    Swanson

    Swanson Cat's Claw 500 mg - 250 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Medica Herbs Schisandra 550 mg - 60 Capsules Medica Herbs Schisandra 550 mg - 60 Capsules Medica Herbs Schisandra 550 mg - 60 Capsules Medica Herbs Schisandra 550 mg - 60 Capsules

    Medica Herbs

    Medica Herbs Schizandra 550 mg - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 5
  • Volgende

Inzicht in slapeloosheid en het belang van slaapgezondheid

Slapeloosheid is een complexe slaapstoornis die niet alleen invloed heeft op het vermogen om in slaap te vallen, maar ook op de kwaliteit, diepte, en duur van de slaap. Wanneer de slaap onrustig, met tussenpozen, en oppervlakkig, is, kan het niet voldoen aan de behoefte van het lichaam aan r Ecover y, wat leidt tot chronische vermoeidheid, zwakte, en ernstige emotionele spanning. Bij Medpak, begrijpen we de cruciale rol van slaap in de algehele gezondheid en bieden we oplossingen om een beter slaappatroon te ondersteunen.

Veelvoorkomende oorzaken van slapeloosheid

Hoewel slapeloosheid vroeger vooral werd geassocieerd met oudere mensen, hebben veranderingen in de levensstijl geleid tot een toename van slaapproblemen bij jongere mensen. Veel voorkomende oorzaken zijn:

  • Omgevingsfactoren (warmte, lawaai, fel licht)
  • Angststoornissen en depressieve aandoeningen
  • Stress en interpersoonlijke moeilijkheden
  • Medische aandoeningen (bijv., nocturie)
  • Overmatig gebruik van cafeïne, alcohol, en bepaalde medicijnen
  • Ploegendienst en veranderingen in tijdzones
  • Hormonale veranderingen (bijv.b.v., menopauze)

De cruciale rol van slaap in gezondheid en welzijn

Slaap is een fundamentele lichamelijke behoefte, die net zo essentieel is als voedsel en water. Het speelt een vitale rol bij:

  1. Cellulaire regeneratie: Slaap is cruciaal voor het vermogen van het lichaam om nieuwe cellen te regenereren.
  2. Mentaal functioneren: Slaapgebrek kan de cognitieve vaardigheden ernstig aantasten, wat leidt tot desoriëntatie en verminderde reflexen.
  3. Emotionele stabiliteit: Onvoldoende slaap kan de vatbaarheid voor angst TiB, stress, en geheugenproblemen vergroten.
  4. Fysieke gezondheid: Chronische slaapproblemen kunnen leiden tot een verminderde immuniteit en een verhoogd risico op verschillende gezondheidsproblemen, waaronder hartaanvallen en beroertes.
  5. Geestelijke gezondheid: Slapeloosheid kan het risico op depressie aanzienlijk verhogen.

De impact van slapeloosheid op de levenskwaliteit kan ingrijpend zijn, vaak groter dan de effecten van veel andere gezondheidsproblemen.

Effectieve strategieën om slapeloosheid te bestrijden

Bij Medpak, raden we een holistische benadering aan om de slaapgezondheid te verbeteren:

  1. Slaaphygiëne:
    • Vermijd cafeïne ten minste zes uur voor het slapengaan
    • Stop met inspannende lichaamsbeweging drie uur voor het slapengaan
    • Beperk blootstelling aan felle lichtbronnen (bijv.g., beeldschermen) voor het slapen
  2. Prikkelbeheersing:
    • Gebruik het bed alleen om te slapen
    • Vermijd dutjes overdag
    • Ga alleen naar bed als je echt moe bent
  3. Aanpassingen in de levensstijl:
    • Zorg voor een regelmatig slaapschema
    • Verhoog de algehele lichamelijke activiteit
    • Ga om met stress en vermijd confrontaties voor het slapen gaan
  4. Natuurlijke Remedies:
    • Overweeg kruidenremedies of ontspannende thee 2-3 uur voor het slapen gaan
    • Verken melatoninesupplementen om de tijd die nodig is om in slaap te vallen te verkorten

Medpak's benadering van ondersteuning van slaapgezondheid

Bij Medpak, bieden we een assortiment natuurlijke slaapmiddelen en supplementen ter ondersteuning van een gezond slaappatroon:

  • Melatonine Supplementen: Om de slaap-waakcycli te helpen reguleren
  • Kruiden slaapformules: Met ingrediënten zoals valeriaanwortel, kamille, en passiebloem
  • Magnesium supplementen: Ter ondersteuning van ontspanning en slaapkwaliteit
  • L-Theanine: Een aminozuur dat ontspanning kan bevorderen zonder slaperigheid

We raden je aan om onze sleep health collection om de juiste oplossingen voor uw behoeften te vinden. Hoewel onze producten een betere slaap, kunnen ondersteunen, is het essentieel om de onderliggende oorzaken aan te pakken en een goede slaaphygiëne te handhaven.

Investeer in uw slaapgezondheid Toda y met de natuurlijke slaapoplossingen van Medpak. Beter slapen leidt tot een betere algehele gezondheid, verbeterde cognitieve functies, en een hogere kwaliteit van leven. Zet de eerste stap naar rustgevende nachten en energieke dagen.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven