Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • België (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Ziółko

Ziółko

(87 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Ziółko Dandelion Root - 100 g Ziółko Dandelion Root - 100 g

    Ziółko

    Ziółko Paardebloemwortel - 100 g

    7 reviews
    Reguliere prijs €2.69
    Eenheid prijs€26.90 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Nettle - 200 g Ziółko Nettle - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Brandnetel - 200 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €3.09
    Eenheid prijs€15.45 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Wormwood - 50 g Ziółko Wormwood - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Alsem - 50 g

    1 review
    Reguliere prijs €1.39
    Eenheid prijs€2.78 /100g
    Details weergeven
  • Ziółko Oak Bark - 100 g Ziółko Oak Bark - 100 g

    Ziółko

    Ziółko Eikenschors - 100 g

    8 reviews
    Reguliere prijs €1.39
    Eenheid prijs€13.90 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko White Mulberry Leaf - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Moerbeiblad - 50 g

    10 reviews
    Reguliere prijs €1.39
    Eenheid prijs€2.78 /100g
    Details weergeven
  • Ziółko Ceylon Cinnamon - 60 g Ziółko Ceylon Cinnamon - 60 g

    Ziółko

    Ziółko Ceylon Kaneel - 60 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €2.09
    Eenheid prijs€3.48 /100g
    Details weergeven
  • Ziółko Melissa - 200 g Ziółko Melissa - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Citroenmelisse - 200 g

    6 reviews
    Reguliere prijs €3.09
    Eenheid prijs€15.45 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Horsetail - 200 g Ziółko Horsetail - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Heermoes - 200 g

    4 reviews
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€14.95 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Psyllium seed - 300 g

    Ziółko

    Ziółko Psylliumzaad - 300 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €3.59
    Eenheid prijs€11.97 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Chamomile - 200 g Ziółko Chamomile - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Kamille - 200 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €2.69
    Eenheid prijs€26.90 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Hibiscus - 150 g

    Ziółko

    Ziółko Hibiscus - 150 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €3.09
    Eenheid prijs€20.60 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Chamomile, Flower - 100 g Ziółko Chamomile, Flower - 100 g

    Ziółko

    Ziółko Kamille, Bloem - 100 g

    4 reviews
    Reguliere prijs €3.79
    Eenheid prijs€37.90 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Rosehip, Skin - 100 g

    Ziółko

    Ziółko Rozenbottel, Huid - 100 g

    5 reviews
    Reguliere prijs €2.79
    Eenheid prijs€27.90 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Tansy - 50 g Ziółko Tansy - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Tansy - 50 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €1.39
    Eenheid prijs€2.78 /100g
    Details weergeven
  • Ziółko Liquorice Root - 100 g Ziółko Liquorice Root - 100 g

    Ziółko

    Ziółko Zoethoutwortel - 100 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €2.29
    Eenheid prijs€22.90 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Sage - 50 g Ziółko Sage - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Salie - 50 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs€1.98 /100g
    Details weergeven
  • Ziółko Oregano - 50 g Ziółko Oregano - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Oregano - 50 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €1.39
    Eenheid prijs€2.78 /100g
    Details weergeven
  • Ziółko Buckthorn Bark - 50 g Ziółko Buckthorn Bark - 50 g

    Ziółko

    Ziółko Duindoornschors - 50 g

    6 reviews
    Reguliere prijs €0.99
    Eenheid prijs€1.98 /100g
    Details weergeven
  • Ziółko Fenugreek, Seeds - 200 g Ziółko Fenugreek, Seeds - 200 g

    Ziółko

    Ziółko Fenegriek, Zaden - 200 g

    1 review
    Reguliere prijs €1.69
    Eenheid prijs€8.45 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Bay Leaf, Gluten-Free - 10 g Ziółko Bay Leaf, Gluten-Free - 10 g

    Ziółko

    Ziółko Laurierblad, Glutenvrij - 10 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.69
    Eenheid prijs€6.90 /100g
    Details weergeven
  • Ziółko Mint - 200 g Ziółko Mint - 200 g

    Ziółko

    Ziółko munt - 200 g

    1 review
    Reguliere prijs €3.09
    Eenheid prijs€15.45 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko White Mulberry Fruit - 250 g Ziółko White Mulberry Fruit - 250 g

    Ziółko

    Ziółko witte moerbeivrucht - 250 g

    5 reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€17.16 /kg
    Details weergeven
  • Ziółko Milk Thistle, Seeds - 200 g Ziółko Milk Thistle, Seeds - 200 g
    8% korting

    Ziółko

    Ziółko Mariadistel, zaden - 200 g

    2 reviews
    Verkoopprijs €1.28 Reguliere prijs €1.39
    Eenheid prijs€6.40 /kg
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Volgende

Ziółko is een Pools merk dat gedroogde kruiden , specerijen , en kruidentheemengsels aanbiedt. Met een uitgebreid assortiment culinaire en wellness-kruiden levert Ziółko hoogwaardige Poolse kruiden voor koken, brouwen en natuurlijke gezondheidsondersteuning.

Poolse kruidentraditie

Ziółko levert de kruiden en specerijen die de basis vormen van zowel de Poolse keuken als de traditionele kruidenwellness. Van keukenbenodigdheden tot therapeutische kruiden , het merk biedt zorgvuldig geselecteerde planten in hun natuurlijke gedroogde vorm – perfect voor het zetten van thee , het verrijken van gerechten , of het maken van huismiddeltjes volgens aloude tradities.

Ziółko-producten bij Medpak

Bij Medpak , bieden we het uitgebreide assortiment botanische producten van Ziółko aan. https://medpak.shop/collections/herbs-herbal-mixtures Wellnesskruiden omvatten kamille, lavendel, sint-janskruid, vlierbloesem, meidoorn, hibiscus, witte moerbei en psyllium. Johannesbloem , vlierbloesem , meidoorn , hibiscus , witte moerbei , psyllium , en vele traditionele medicinale planten. Speciaal samengestelde kruidentheeën zijn gericht op energie , rust , immuniteit , ontgifting , en gewichtsbeheersing. Culinaire kruiden en specerijen omvatten alles van Ceylon-kaneel en karwij tot basilicum , dragon , en berenlook. Superfoods zoals chiazaad maken het aanbod compleet. Verschillende verpakkingsgroottes zijn geschikt voor verschillende gebruiksbehoeften.

Waarom kiezen voor Ziółko

Ziółko levert authentieke Poolse kruiden voor zowel wellness- als culinaire doeleinden. Het uitgebreide assortiment van het merk voorziet in diverse botanische behoeften tegen betaalbare prijzen. Voor wie op zoek is naar hoogwaardige Poolse gedroogde kruiden en traditionele kruidenmengsels , biedt Ziółko betrouwbare natuurlijke kwaliteit.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • België (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven